Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
günaydın herkese

sizi hepinizi özledim,akşam katilim beni aradı ama o ara hayati telefon görüşmesi yapıyordum tam 2 saat sürdü sonra ben arayacaktım ama evliymiş ya kocişi rahatsız olur diye aramadım bugün arayacam,özür dilerim katilim ama durumumu biliyon kapatamadım telefonumu

hediyeler gelmeye başlamış iyi günlerde kullanılsın ama ben göndermekte acele etmeyecem ,heryeri didik didik ediyorumki sonradan ayyy şunuda alsaydım dediğim bişey olmasın

içinizde en şanslı benim çünkü benim kurbanım kk nın ........... üyesi :KK9:

sevgili kurbanım ;özenle hazırlıyorum umarım beğenirsin

günaydın herkese

sizi hepinizi özledim,akşam katilim beni aradı ama o ara hayati telefon görüşmesi yapıyordum tam 2 saat sürdü sonra ben arayacaktım ama evliymiş ya kocişi rahatsız olur diye aramadım bugün arayacam,özür dilerim katilim ama durumumu biliyon kapatamadım telefonumu

hediyeler gelmeye başlamış iyi günlerde kullanılsın ama ben göndermekte acele etmeyecem ,heryeri didik didik ediyorumki sonradan ayyy şunuda alsaydım dediğim bişey olmasın

içinizde en şanslı benim çünkü benim kurbanım kk nın ........... üyesi :KK9:

sevgili kurbanım ;özenle hazırlıyorum umarım beğenirsin

günaydın canımm ... :KK3:

Kızlar Günaydın

alici arkadaşımızın hediyesi gelmiş güle güle kullansın.

Bende hediyelerimi hazırlıyorum çok özeniyorum.Bütün hediyeleri tek tek dikkatlice seçiyorum.

Bende yarın göndereceğim

günaydın kızlar

hediyeler süpermiş ellerine sağlık yollayanın kesesine bereket sende güzel mutlu günlerde kullan inşallah alici

anaaaa biri beni de aday göstermiş çıksın beni aday gösteren ortayaaaaaaaaaaaaa

Evet evetttt oylamaya gözatın kızlarr tanıdık isimler görürseniz oy kullanınnnn:KK1::KK1::KK1::KK1:
:KK76::KK76:
Yahu oylamada En şık üye ve En iyi Blog kategorisinde aday gösterilmişim pek bi sevindirik oldum :KK52:
:KK54: NE GÜZELL
günaydın kızlar

hediyeler süpermiş ellerine sağlık yollayanın kesesine bereket sende güzel mutlu günlerde kullan inşallah alici

anaaaa biri beni de aday göstermiş çıksın beni aday gösteren ortayaaaaaaaaaaaaa

:KK1::KK1::KK1:

BENDE VARIM EN İYİ ÇIKIŞ YAPANLARDA VE GÖRDÜĞÜM BİKAÇ ARKADAŞIMDA VAR HEPSİNE OY KULLANICAM :KK24:

http://www.kadinlarkulubu.com/hicbi...leri-yarismasi-aday-listeleri-oylamalari.html

X