Yeni Sezon CARLA VERDE'ler Sizlerle

varya carla verdelerden satin alan ve anneler gününde kazanan arkadaslarim güle güle giyinin terlikler cok güzel ya cogunuzun ayagindada gördüm cok yakismis

bi ben kavusamadim daha hasretlik cekiyorum terliklerime insallah yazin kavusucam gec olcak ama güc olmasin dimi ya:teytey:

ne kadar güzel durmuş. :asigim:

benim ayak parmaklarını törpülemeye karar verdim:mymeka::smiley-cool:

kuzuu benim ayaklarım şu halk tabiri ile taraklı derler ya ondan 36 numara ama hiç 36 gibi duruyomu bak tombul tombul:roflol: hayatta denemeden bişi alamam ama bu terlikler neyseki çok kötü durmadı

teşekkür ederim bilgi verdiğin için.arakadaşlar belli başlı mağazalarda daha çok model var demiş ben hem çalışıyorum hemde burda nerde var bilmiyorum. eğer sizin için mümkünde o değişik var olan modelleride koysanızda baksak olmaz mı. hangi moel demişsiniz ilk baktığımda ilk sayfada vardı beğenmiştim .ama şimdi göremedim. çıkardığınız modeller oldu mu bilmiyorum ama

teşekkür ederim bilgi verdiğin için.arakadaşlar belli başlı mağazalarda daha çok model var demiş ben hem çalışıyorum hemde burda nerde var bilmiyorum. eğer sizin için mümkünde o değişik var olan modelleride koysanızda baksak olmaz mı. hangi moel demişsiniz ilk baktığımda ilk sayfada vardı beğenmiştim .ama şimdi göremedim. çıkardığınız modeller oldu mu bilmiyorum ama

tatlım buradaki satılan modelleri firma belirlediği için farklı modeller için şu anda yapılacak bir işlem yok..
satılıp biten modeller kaldırıldı . var olan model ve numaralar şimdilik buradakiler:sm_confused:

Ne yalan söyleyim hiç beğenmedim Carla Verde yi..Yani bakkala giderken bile giymem ben bunları..Zevkler ne kadar farklı gerçekten..Size hayırlı alışverişler arkadaşlar..Öpüyorum..

Ne yalan söyleyim hiç beğenmedim Carla Verde yi..Yani bakkala giderken bile giymem ben bunları..Zevkler ne kadar farklı gerçekten..Size hayırlı alışverişler arkadaşlar..Öpüyorum..

bu eşsiz katılımınızla buraya renk kattınız , bizde bu engin ve derin düşüncelerinize saygı duyuyor, sevgiyle kucaklıyoruz sizi.. a.s.

ayyy öyle memnunumki kızlar terliklerimden ayağımdan çıkarmıyorum :)
sergüşüm nazlım uğrayıp bidaha teşekkür edeyim dedim...
inanın çok rahatlar kızlarrrr.....

Sagolasın.Bende kucaklıyorum seni..Arkadaşlar lütfen bir şey söylemeyin.olabılır böyle şeyler.. CARLA VERDE den ADİOS sana new life

heyoooooooooooooooo bornovadada bi mağzada satışı başlamış birsürü model gördüm canlı canlı valla harikaydı hepsi fiyat çok uygunduuu kaydirigubbakcemile2

c.tesi günü ayağında taba rengi carla verde terlik olup üstünde yeşil tişört olan ve olgun mağazasının vitrinine bakan esk.li kimdi çabık sölesin :lepi:

Geçenlerde otobüsle işe geliyordum bir taraftanda etrafı izliyorum

carlaverdeterlik001hr4.jpg
aha bu modelin aynısından bir kadında gördüm. Neredeyse cama yapışacaktım K.K'danmı acaba kadın diye ama çıkaramadım.:sm_confused:

artık etiket gibi birşey oldu hesositososito

kuzum carla verde nin de kopyasını yapmışlar
etlik iş merkezi nde ayakkabıcılarda gördüm geçen hafta markası farklı özellikle benimde dikkatimi çektiği için baktım ama

kuzum carla verde nin de kopyasını yapmışlar
etlik iş merkezi nde ayakkabıcılarda gördüm geçen hafta markası farklı özellikle benimde dikkatimi çektiği için baktım ama [/COLOR][/FONT][/B]

Vay şarapsızlar vaaayÇok üzgünüm çoook, kız sen etlikte ne geziyon. Oralardamıydın yoğusam.fisfisfis

Banane ya bende istiyom. Şaka bir tarafa ilk sayfalardaki modellerden başka yeni modeller var mı birde nasıl sipariş verecez öğrenebilirmiyim.

Banane ya bende istiyom. Şaka bir tarafa ilk sayfalardaki modellerden başka yeni modeller var mı birde nasıl sipariş verecez öğrenebilirmiyim.

merhaba , diğer modeller sadece seçkin mağazalarda , sipariş için modelin kod nosu ve ayak numaranızı bana özelden bildrieceksiniz varsa ayıracağıma kargosu içinde 24 TL ödeme gerçekleşincede terliğiniz postaya verilecek..
sevgiler..

opuyorumnanaktan

terlikler çok güzel ve rahat görünüyor fiyatlarda bir değişiklik varmı yani hala 24 lt mı?

fiyatlar 24 TL değiştirmedik tatlım.. sevgiler..

opuyorumnanaktan

X