Yeni Sezon CARLA VERDE'ler Sizlerle

kuzum carla verde nin de kopyasını yapmışlar
etlik iş merkezi nde ayakkabıcılarda gördüm geçen hafta markası farklı özellikle benimde dikkatimi çektiği için baktım ama [/COLOR][/FONT][/B]

istanbuldada var dün gördüm 12 lira fiyatıda ama ayakta kötü duruyor :)

10 dakika önce esk.de yapıkredinin orda yanımdan geçen uzun boylu mavi elbiseli carla verdeli abla kimdi çabık açılayın :lepi:
terliklerimizide aynıydı çokta yakışmış kaydirigubbakcemile3

carlaverdeterlik001hr4.jpg

SERGÜCÜMM BU MODELİN 38 NUMARASI VAR MI? VE AYRICA HALA 24 TL Mİ?:kedi:KENDİME ALMAM LAZIM ACİLEN... AYAKKABI AYAĞIMI MAHVETTİ DÜN... HASTANEDE GİYMEK İÇİN BEYAZ İSTİYORUM ÖZELLİKLE... BANA Bİ ULAŞIRMISIN CANIM?

SERGÜCÜMM BU MODELıN 38 NUMARASI VAR MI? VE AYRICA HALA 24 TL Mı?:kedi:KENDıME ALMAM LAZIM ACıLEN... AYAKKABI AYAĞIMI MAHVETTı DÜN... HASTANEDE GıYMEK ıÇıN BEYAZ ıSTıYORUM ÖZELLıKLE... BANA Bı ULAŞIRMISIN CANIM?

nesrinciğim 38 numarada beyaz olarak sadece bu modeller mevcut bunlardan beğendiğin birisi olursa yardımcı olurum ve fiyat hala kargo dahil 24 TL..
sevgiler..a.s.

8007-51

8253-51

8035-50

Son düzenleme:
Merhaba mümkünse 9090-56 nın 9545-51 in ve 9004-51in 37 numarası ve kahve yada taba rengi varmı bakabilirmisiniz? Ödemeyi nasıl yapıyorum banka hesap numaranızıda gönderirmisiniz. Teşekkürler

canım bu model de güzel... peki benim beğendiğimin 39 u var mı? varsa o yoksa bu...

tatlım beğendiğin modelmalesef kalmadı ama bu modelde dilediğin numarayı bulurum..birde ayak numarasını tam bildirirmisin bana..a.s.

Merhaba mümkünse 9090-56 nın 9545-51 in ve 9004-51in 37 numarası ve kahve yada taba rengi varmı bakabilirmisiniz? Ödemeyi nasıl yapıyorum banka hesap numaranızıda gönderirmisiniz. Teşekkürler

canımcım , 9090-56 krem rengi..
9004-51 taba rengi 37 numaralar var .. bana bildirirsen terliğini ayırırım .a.s.

carla verdeleri burda gördükten sonra uzuuun bi zaman geçmişti ki geçen gün denk geldim bursa inegölde :)
ama o zaman burada satışı var mı yok mu bilmiyordum ve unutmuştum topiği...
sandalet tipi bi ayakkabı istediğim için almak istedim, hamilelikte rahat olması gerekiyor ya, dün gidip aldım sandaletini (ayaklarım şiş olduğu için komik durmuş gülmeyin bakın hee -tatlicadiarzu- ) :

Eklentiler

• $carla verde.jpg
    $carla verde.jpg
    33,7 KB · Görüntüleme: 77
  • $carla verde 2.jpg
    $carla verde 2.jpg
    29,2 KB · Görüntüleme: 77
carla verdeleri burda gördükten sonra uzuuun bi zaman geçmişti ki geçen gün denk geldim bursa inegölde :)
sandalet tipi bi ayakkabı istediğim için almak istedim, hamilelikte rahat olması gerekiyor ya, dün gidip aldım sandaletini (ayaklarım şiş olduğu için komik durmuş gülmeyin bakın hee -tatlicadiarzu- ) :

çok yakışmış sandaletlerin :1hug:, pompik pompik çıkmış ayaklarda kaydirigubbakcemile3, güle güle en güzel günlerinde giymeni dilerim a.s.

9545-51 aradığım terlik modeli bu idi. bu ara ayaklarım çok şişiyor 38 giyiyorum ama ayaklarım 39 a anca oluyor. karar veremedim. eğer kalıp bol ise 38 yoksa 39 numarasını istiyorum. birde 9520-51 modeli var. ikisininde beyazı mevcutmu bakabilir misiniz.
birde affınıza sığınarak birşey söylemek istiyorum. madem her yerde mağazalar açılıyor madem daha bol çeşit varsa neden nete koyamıyorsunuz. benim gibi çalışıp çarşı yüzü görmeyenler için çok büyük bi fırsatken neden biten modellerin yeri dolmuyo ve çeşit fazlalaşmıyo. bunu yapmak her anlamda karınız olacakken .
birde ankarada hangi mağazalarda satışı var öğrenebilir miyim.

Son düzenleme:
9004-50 siyah 38 numara ,9090-56 beyaz 38 numara ,8007-51 38 numara , 9004-97 beyaz veya siyah 38 numara , 8031-51 38 numara byaz bunlardan hangisi var elinde canım. acil ama ayaklarım perişan bu ara. çarşıya çıkamıyorum.

9545-51 aradığım terlik modeli bu idi. bu ara ayaklarım çok şişiyor 38 giyiyorum ama ayaklarım 39 a anca oluyor. karar veremedim. eğer kalıp bol ise 38 yoksa 39 numarasını istiyorum. birde 9520-51 modeli var. ikisininde beyazı mevcutmu bakabilir misiniz.
birde affınıza sığınarak birşey söylemek istiyorum. madem her yerde mağazalar açılıyor madem daha bol çeşit varsa neden nete koyamıyorsunuz. benim gibi çalışıp çarşı yüzü görmeyenler için çok büyük bi fırsatken neden biten modellerin yeri dolmuyo ve çeşit fazlalaşmıyo. bunu yapmak her anlamda karınız olacakken .
birde ankarada hangi mağazalarda satışı var öğrenebilir miyim.

Sevgili Arkadaşım,
Beğenin ve de önerilerin için çok teşekkür ederim.CARLA VERDE sizler ile tanışmak için burada ,KADINLAR KULÜBÜMÜZDE yer aldı.Sizlerden gelen o kadar güzel övgü ve beğeniye sahip olmak ,hak etmek bizleri son derece mutlu etti.Bu seneki uygulamalarımız,sevgili sergü ablamın çabaları bana bir çok yönden fikir verdi.Tabiki bu sene içerisinde bunları uygulamamız için zaman çok geç.Ama seneye çokdaha mutlu olacagınız bir yapılanma da olacagız.bundan her kes kazançlı çıkacak ve CARLA VERDE Burasının markası olacak.Hele sizler aldığınız terlikleri bir kullanın,rahatlığına ve sağlamlığına yakınen tanık olun.ondan sonrası bizim ve sizin için daha anlamlı olacak.
N eden bu sene olamıyor derseniz,onun da uzun uzadıya açıklamaları olacaktır.Fakat ben bu kusurumuzu seneye bu yönde hatalarımız olmayacak diyerek , bembeyaz bir af dileme çiçek demedi ile saygılarınıza sunuyorum.SENEYE DAHA MÜKEMMEL OLACAĞIZ.Tabi ki SERGÜ ablam kabul ederse..(ablam benim iş halloldu.kanatlandım yine .sevinebilirsin.)hoşçakal

anladım. umarım seneye çok daha karlı bi sene geçirirsiniz.
yukarıda belirttiğim modellerde terlik var ise acilen terliğe ihtiycım var. yardım ederseniz teşekür ederim.

yukarda bi kaç tane kod bildirdim. bunların içinde özellikle 9090-56 kodda 38 varmı yada diğerlerinden elinizde olan hangisi ise bildirir misiniz. teşekkür ederim. kaç gündür bu sorularımın cevabını alamıyorum.

Sakuracıgım.ayagına çok yakışmış.iyi günlerde giy.bu modelde çok satttığımız bir ürün.aman ne buyuk mutluluk terliklerimizi ayacıklarınızda görmek..canım umarım arzu ettıgın rahatlığı yakalamışssındır.hoşçakal..

yukarda bi kaç tane kod bildirdim. bunların içinde özellikle 9090-56 kodda 38 varmı yada diğerlerinden elinizde olan hangisi ise bildirir misiniz. teşekkür ederim. kaç gündür bu sorularımın cevabını alamıyorum.

Canım senin begendiğin terliği sanırım ANKARAda sana özel mesaj gönderdiğim yerden temin edebilirsin.orada bulamazsan senın için bir şeyler yaparım..hoşçakal.coşkun terliğe bakıver.orada olması lazım..kalmamış olma ihtimaline karşılık eminim ki çok daha hoşuna gidene kavuşursun..hoşçakal..

Nazlımm dÜn verdıĞın adrese gıttım. HııÇ bı ÇeŞıt kalmamıŞ ama bır tane vardı ıstedıĞım bı model olmamasına karŞılık ıÇımde kalmasın dıye aldım. AyaĞının rahatını sevenlere Şıddetle tavsıye edılır. Benım Şıklıktan zıyade ayaklarım taraklı olduĞu ıÇın rahatlıĞı Çok daha Önemlı. Çoook da rahatmıŞ.
Yardımların ıÇın Çok teŞekkÜr ederım.
Bu arada 49 mu 59 muydu neydı etıket fıyatları 30 a kadar ınmıŞ.
Orhan dan aldım. Yanımda bebeĞım vardı dıĞerıne geÇemedım.
Haaaaaaa unutmadan kızılayda bı bayandada carla verde gÖrdÜm.:)

valla bu yaz çok rahat geçiyor benim için :)
beyaz olduğu için çabuk kirletttim eee ayağımdan çıkartmıyorum kiii..
ama ben deli cesareti yapıp makinaya attım yıkadım :))))
ilk günki beyaazlığına kavuştu ve yine giyiyorum :9
hiç bir bozulma yıpranma yok!
ben kesinlikle tavsiye ederim :)

X