Yeni Sezon CARLA VERDE'ler Sizlerle

sergü bebişim problem var mirmirmirmir
istediğim modelde 38 kalmamış diye 9 unu istedim
tamam farklı model modeli beğendim ama mirmirmirmir
40 ını göndermişsin be bacim büyük oldu

12 kayıtlı kullanıcı 6 misafir.....
**LiL@**, aycaaaaaaa, ayeren83, baranınannesi, cubuk_kraker, infrared, sardunya140, senayda, sergüzeşt, serseri, sewengirl, smhsmh
amanın reytingler tavan yaptı delikafadulden delikafadulden delikafadulden

çok güzelmiş benim istediğim model buydu ama bana farklı gelmiş gelnde güzel gerçi ama bu çok güzel

Son düzenleyen: Moderatör:
sergü bebişim problem var mirmirmirmir
istediğim modelde 38 kalmamış diye 9 unu istedim
tamam farklı model modeli beğendim ama mirmirmirmir
40 ını göndermişsin be bacim büyük oldu

canım 39 demişsen kesin 39'dur , ayak yapısından kaynaklana farklar olabiliyor ama buda büyük rahatsızklık verecek kadar bariz bir şey değil.. ..

Hediye terliklerimizde numaralara özellikde dikkat edildi renk ve modelden çok , ayak sağlığınız ve rahatlığınız bizim için ön planda , o yüzden numarada oynama yapmadık canım ,
ne istemişseniz o numara gönderildi , bütün terlikleri sanırım 5 kere kontrol ettimki aman farklı numara gitmesin diye..
canım beğendiysen hazır kampanyada varken bir terlik al, onuda bir yakınına hediye edersin..
sevgiler a.s.

En Çok beyendİĞİm kutunun Üzerİndekİ not Çok gÜzeldİ Çok tŞk terkrardan

canısı aslında her kutuya mesaj yazmakdı dileğim ama maalesef yetiştiremedim bende burdan o dileklerimi hepinize tekrarlıyorum..

Terliklerinizi en güzel günlerinizde , sağlık, huzur ve mutluluk içinde giymenizi dilerim..

a.s.

az önce bersu aradı terliği gelmiş çok heyecanlı ve çok mutluydu .. bersucum fotoları bekliyoruz a.s.

Teşekkürler canım ilgin için.Dışardaydım.Şimdi geldim çektim fotolarını.Ekliyorum ama kıskanmayın emi.
Emeği geçen herkese teşekkürler.Annem için çekilişe katılmıştım.Ama denedim rahatlığını söylemesem içimde kalır.5 noktaymış bilmem neymiş onların hepsi hikaye.:sm_cool:

cok güzel düsünüp cok güzel yazmissin canim yüregine saglik canim a.s.alkisalkisalkis

ay kizlar tek tek terliklerinizi aldikca benimki gelmis kadar seviniyorum inanin güle güle giyinin insallah

canım hemşom benim terlik 40 numara geldi
inan senide sıkboğaz etmek istemiyorum ama
büyük oldu yani:çok üzgünüm:
ve 40 numara giyen tanıdığım yokki hediye edeyim
güzelim terlikte öyle rahat ki giyemiyecekmiyim ben yani :çok üzgünüm:
sana özel mesaj attım ilgilenirsen çook sevineceğim alkisalkisalkis

Evet canım arkadaşlarım,ısmarlama CARLA VERDE lerinizi ayaklarınıza giydiniz.azda olsa problem olmuş.aslında bence başarılı olduk.şimdi sizlerden bir şey rica edecegım.istegimi yerine getirebilirmisiniz bilemiyorum..

3 gÜnlÜĞÜne avatarlarınızda carla verde yazılı olarak sıte ıÇerısınde hava yapabılırmısınız.?

site içinde geziyos
kızlara da havamızı atıyos.
diyos onlara adios.adios

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…