Yeni Sezon CARLA VERDE'ler Sizlerle

Adios adios
carla verde veriyos.
Para istemiyos.
GÖNÜLLERE sığmıyos.
Napçaz bilmiyos.
Adios adios
mutluluktan uçuyos uçuyos,
SERGÜ ile sizi çok seviyos.
siparişleri bekliyos
Adios adios.
9697a52gf.gif
9697a52gf.gif
9697a52gf.gif
9697a52gf.gif
9697a52gf.gif

ayy ne güzel durmuş ayağınızda bee
çok güzel sarmış
hepinizin ayağında paralansın işalla
bunlar hiç paralanacağa benzemiyo ya neyse :roflol:

yaşasın benim terliklerim de geldi... işte bunun aynısı... hepinize teşekkür ederim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Özi güle güle giyin şekerim. Ayağında paralansın:smiley-cool:

sositosositosositosositosositosositosositososito
çok merci çok teşk
vallaha nasıl sevindirik oldum bilemezsiniz ayrıcana benim koca bana anneneler günü hediyesi de almamıştı dünden üzgündüm bu çok güzle oldu zaten mesajımdada demiştim kızım adına katılcam onun bana anneneler günü hediyesi olucak demiştim öylede oldu bu bana sizlerin hediyesi ama kzucumun da ilk anneler günü hediyesi oldu o yüzden anlamı bidaha güzel :asigim::asigim:

benmki hala gelmedi yaa 2 saatliğine dişçiye gittim acaba ozamanmı geldi ozaan geldise napçam ben yaa :KK43:(

TeŞekkÜrler ÇıtlembıĞım ıstedıĞım renkteler Çok ŞÜkÜr tabıı resım pek gÜzel Çıkmadı ama Çok gÜzel ve Çok rahatlar sende gÜle gÜle gıy ınŞallah

kızlaaaaarrrr hemizin ayağında paralansın emiii....
benimde sabah geldi ama telaştan geldi dedim iki cümle yazdım geçtim..
şimdi işim gücüm bitti dedim hem bi bakayım kızlar nasıl hemde net yorumlarımı yapayım...
ya öyle rahat öyle güzellerki..
inanın şu an ayağımda ama büyük çıkmazdayım kıyamıyorum evdemi giysem dışardamı diye..
ben terliklerime kıyamıyorum yaaa.....
següşüm nazlım sağolun varolun bize bu kadar güzel imkan sunduğunuz için canlarım...
valla ayağıma tam oturdu ablamda ayrıca size teşekkür etti oda çok beğendi terliklerini..
ooo bu sene ayaklarımız rahat edecek diyor...
carlaverde başımızın tacısın...
e sıra resmime geldi ekliyim bari..
ablam aldı gitti resim çekme fırsatı bulamadım ama kendikimi ekliyim hemencecik...
sevgiler canlarım....

Son düzenleyen: Moderatör:
GÜle gÜle kullanın terlıklerınızı Çok yakıŞmıŞ ayaklarınıza.sızede bÖyle Şık carla verde terlıklerı yakıŞır.

X