Yeni Sezon CARLA VERDE'ler Sizlerle

Taa taa tatammmm...:içelim:
Nerdeee nerdeeee ,CArLa VeRDe ?..:hooray:
Carla Verde nelere kadirsin sen?:roflol: Güvenlik görevlimize tembihledim Ptt'yi kapıda karşılamış.:roflol: Siteye girerken bir baktım kutu elinde beni bekliyor.:roflol:
Yukarı çıktım,bir güzel denedim.Yumaşıcıkk bir terlik .Ayağımda var mı ,yok mu belli değil. ...:lepi:
Emeği geçen herkese teşekkürler . :enbuyukkk:

LİLACIGIM harika olmuşlar.iyi günlerde giy.ayagın da paralanmazlar ..kızlarına bile kalır bunlar.

terliklerim geldi :lepi: tam beğendiğim model
inanılmaz rahatlar hemen giydim ayağıma
teşekkür ederim tekrar

terliklerim geldi :lepi: tam beğendiğim model
inanılmaz rahatlar hemen giydim ayağıma
teşekkür ederim tekrar

yaptım bile :teytey:

ne deem bilmiyorum ki muhteşemsinizkaydirigubbakcemile5
cicilerinizi güle güle giyin ,sizlerin coşkusu, bizlerinde heyecan ve şevkle bu işe sarılmamıza neden oluyor , hepinize kucak dolusu sevgiler.. a.s.

işte bu da benim terliğim!!!
hepinize çok teşekkür ederim çok ama çok rahat bir terlik..
herkes küçük olur diye korkmuş ben de ayağımı sarmayacak diye korkuyordum..
çok ama çok ince ayaklarım, nitekim tam sarmadı ama bütün terliklerim öyle oluyor zaten..
ayaklarım bi garip benimkaydirigubbakcemile3

3 gÜnlÜĞÜne avatarlarınızda carla verde yazılı olarak sİte İÇerİsİnde hava yapabİlİrmİsİnİz.?

benmkiler bi gelse bende ayağıma giyip foto çekip onu avatar yapıcam arkadaşlar gibi ama nerdeee... gelsin söz 1 hafta yapıcam hem bennn.. :))

herkes 1 numara büyük alın demiş ama bana oldu hatta biraz büyük bile

bende tam ayağıma göre sipariş ettim cnm.. benm çunku ayaklar ince.. ama bi gelseler bakcam nasıl olcaklar..

arkadaşlar terlikleriniz harika güle güle giyin.ocean sende canım bende kazandım.annemgile gitmek zorunda kaldım evde yoktum geldilerse evde bulamayınca gitmişlerdir.not filanda bırakmamışlar.dedim yoksa daha gelmedimi baktım sana gelmiş.üzüldüm yarın ilk işim postaneden terliklerimi almak olacak.

benimkilerde gelmiş karşı komşum sağolsun almış
komşu beni tanımıyo ben komşuyu tanımıyom kaydirigubbakcemile3
akşam geldim elif siz miydiniz dedi, evet dedim, postacı ona bırakmış kaydirigubbakcemile3

aa canım yaa ben zorla getirttimkaydirigubbakcemile3
çirkefliğim sayesinde...:roflol:
zar zor telefon numarasını buldum kargonun..
aradım 2 tane var ankaradan gelen dediler..
ben ismimi söyledim hemen yolluyorum dedi adam..
ben de dedim kime gelmiş acaba? senmişsin:sm_cool:
5 dk da getirdi motosikletle..
ben sana numarasını vereyim kargonun..
yarın ilk iş ara sor, sen zahmet etme, onlar getirir:roflol:

Ben de terliklerimi giydim,profil resmime ekledim . :içelim:
Güle güle kullanın hediyelerinizi bu arada.hihoyyyt

bende aldım terliklerimi bugun sergüzeşt e cook tesekkur edıyorum, cok rahat yarın fotomu eklıcem...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…