Yeni Sezon CARLA VERDE'ler Sizlerle

ayy ne zaman gelir acaba terluğumm :dilcikar: yarın kk buluşmamız varda o saatlerde gelirse bide delikafadulden

hangi kargo ile gelicek bende öğrenebilrmiyim çünkü ben iş adresimi verdim de yarın öğlene kadar çalışıcma ona göre yarın sordurayım yada ben gidip alırım

treni kaçırmışın yine maleseff :çok üzgünüm:

kazanan arkadaşlar güle güle giyinn :teytey:
organizasyon için tşk :lepi:

sen birinci bende ikinci siradayim sart oldu zaten terliklerimiz gelince poz verip cekip koymak bide ayagimizda nasil duracak görelim dimi yayerimsenibena.s.:teytey::hooray:

elbette koyalım..valla sabırsızlıkla bekliyorum:dance:
bu gece uyuyabilir miyim bilmem artık-tatlicadiarzu-
tırnahlarımızı da oceleriz güzzelce, koyarız, milleti çatlatırız:roflol:

yannız bişi diim mi
atiker sıralı otogaz şeyleri kurtlar vadisine değil de KKya reklam verse daha çok tanınırdı :nazar:
maşallah rüyamda bile carla verde terlikler ucusur oldu gözümün önünden hihoyyyt

:roflol::roflol:
ne kadar da duygusalmışsın, hemen ürüyana mı girdi terliklerkaydirigubbakcemile2

elbette koyalım..valla sabırsızlıkla bekliyorum:dance:
bu gece uyuyabilir miyim bilmem artık-tatlicadiarzu-
tırnahlarımızı da oceleriz güzzelce, koyarız, milleti çatlatırız:roflol:

yok be tatlisim vallahi amacim catlatmak diil sadece ayagimdada göstermekyerimseniben:jeyyar:kaydirigubbakcemile5

sergü ablam günaydın
terlikler ne durumda
ayy senide sıkboğaz etmek istemiyorum ama terliğimede kavuşmak istiyorumm bir an önce delikafadulden

değerli arkadaşlar , dün bütün gün kargoyla cebebellleştim ama o kadar yoğunlarki malesef terlikleri gönderemedim bugün allah izin verirse kargolar yola çıkacak anneler günü olması nedeniyle yarında dağıtım yapacaklarmış..
terlikleriniz PTT kargo ile gelecek.
çekilişden terlik kazanan arkadaşlarımızın terliklerinde numara ve model olanların istediklerini göndermeye çalıştık yalnız hem anneler günü olması hemde yaptığımız indirim kampanyası nedeniyle ürünlerde model ve renk sıkıntımız oluştu..
bu sebepden ötürü önceliği yak numaranıza verdik sonra olan modeller daha sonrada istediğiniz modelin yada rengin en yakını yada en benzeyenini vermek için gayret gösterdik..
terliklerinizi en güzel günlerinizde sağlık ve huzurla giymenizi diliyoruz.
sevgiyle kalın a.s.
halen terlikler yola çıkmadı yola çıkarçıkmaz ki bugün kesin çıkacak burdan sizlere kargo takip numaralarınıza bildireceğiz..
sevgiler.

sağol sergücüüm önemli değil gününde gelmesi önemli olan düşünceli olmanız nasılsa gelir carla verdelerimiz.. a.s.

ilginize , alakanıza , düşüncenize çok teşekkür ederim ...
ben bugün gelir diye düşündüğüm için iş adresimi vermiştim neyse artık p.tesi gelir benimde herhalde

Bende bugÜn gelır dıye ıŞ yerı adresımı vermıŞtım ama artık pazartesı gelır sanırsam teŞekkÜrler sergÜ senıde yorduk...

veeeee terlikler nihayet yola çıktı , hayatımın en stresli 3-5 gününden biri olarak dünü ve bugünü tarihe geçirdim..
bütün aksilikler peşpeşe geldi..
dün netim koptu ,geldi,koptu ,geldi, koptu geldikafamçokkarıştı...
kargo gelebiliriz dedi gelmedi, saat başı telefon açtım bütün ankara ptt kargo beni tanıyor artık..
adamların ceplerine kadar ulaştım hepsi bin türlü özür diliyo ama eylem yok..dellendim-tatlicadiarzu-..
ne size mesajlara yanıt yazabildim nede ulaşabildim , bütün kutular tek tek defalarca gözden geçti , önce adresler isimler tektek yazıldı, sonra tekrar kontroller.. bu yoğunlukda komşum geldi kovdumÇok üzgünüm çoook ..
paketleri koyacak yer bulamadım ,bi yandan hala site gelmiyo habire kopuyo , nereye baksam terlik kutuları sonunda migren belasıda gelince tam oldum...
3 tane avmigrandan sonrada resmen bayılmışım:nazar:..
en son hatırladığım başımın üstünde uçuşan terliklerdikaydirigubbakcemile3..
sabah ilk iş yine telefonlara sarıldım artık hepsi beni tanıdığından abla emret demeye başladılar neseki hamd olsun gönderdim terlikleri:teytey:..
bu arada ihmal ettiğim arkadaşlar bütün bunlardan sonra artık kusuruma bakmazsınız umarım:eek:..

X