Yeni Sezon CARLA VERDE'ler Sizlerle

sen kaç numarasını istedinki küçük geldi sana
yani kalıpları küçükmü acaba
38 no benim ayakkabı numaram
bide sipariş fiyatı ne

sen kaç numarasını istedinki küçük geldi sana
yani kalıpları küçükmü acaba
38 no benim ayakkabı numaram
bide sipariş fiyatı ne

caniko bende 38 giyiyorum ama bana küçük geldi 39 olsa daha iyi olcakmış
biraz küçük kalıpları
ama çok rahat
ben şimdi bana küçük geleni anneme hedayee ettim
bana 39 u gelcek
ayy ama hiç ayrılmak istemedim terliğimden yaa :asigim:
işyerinde 3 kere ayakkabıyı çorabı çıkarıp çıkarıp giydim terliği :roflol:
patron bi gelse elimde çorap ayağımda terlik,öbür ayağımda ayakkabı napıyo bu deli dicek :roflol:

haa bu arada sipariş fiyatı 24 tl kargo dahil
bu kaliteye göre süper bir fiyat
eğer çekilişten çıkmazsa sakın kaçırma bu terlikleri

Ben de pek bişiy anlamadım kuşlar yahu... Sanırım kactı...
Ama ben anneciğiimi ösledim birden yazılanları okuyunca
:a015:

arkadaşlar ben iki tane beğendimmmm

9520-51 ---> 36 numara

9004-97 ---> 36 numara

ne kadar şimdi bunlar

9004-51 - 36 no

9004-97 - 36 no

bende bunları beğendım hanı cekılsıte falan cıkarsa bu ıkısınden bırı olabilir yani sergü çekiliş ne zaman bu arada............

arkadaşlar ben iki tane beğendimmmm

9520-51 ---> 36 numara

9004-97 ---> 36 numara

ne kadar şimdi bunlar

24 tl oldu canım en son ...alkisalkisalkis

bende aldım canım 24 tl o kadar güzel o kadar rahat bir terlik olamaz valla sanki ayağında yok gibi çok sevdim ve çokta memnunum iyiki almışım...

Son düzenleme:
Son düzenleme:
gerçekten çok güzel bir paylaşım teşekkürler alkisalkisalkis(sergü & nazlım)alkisalkisalkis
tüm annelerin anneler gününü kutluyoruma.s.

Arkadaşlarım,hepinize kucak dolusu selamlar...
Anneler günü nedeni ile sizlere ,kargo ödemesi bize ait olmak üzere kura çekilişi ile hediye terliklerimizi gönderecegız.Kura çekimini sevgılı elif ablam saat 18.00 de yapacak ve sonuçları burada açıklayacak.Sizden daha sonra ayak numaralarınızı ve adreslerinizi isteyecegız.dikkat edin.terlikleri biz seçip yollayacağız.neden bu şekilde davranıyoruz.20 adet terlik dağıtılacak.zamanımız kısıtlı.ertesi gün derhal postaya vermek zorundayız..zamanında elinizde olsun.
Daha sonra burada begendiğiniz terliklerimiz sizler için daima var olacak..begenın biz size yollarız..
bu kampanya sayesınde sizlerde bizim terliklerimizin farkına vardınız.bu bizim için bir kazanım..buradan terlik alan arkadaşlarımız çok memnunlar ve bu nu her fırsatta belirtiyorlar..şimdi siz buraya yazılarınızı bırakın biz kura ile 20 adet terliği size ulaştıralım.şimdilik ilk işimiz o olsun hepinizi sevgı ile öpüyorum..

isimler kagıda yazılacak ve kura oyle çakilecek sanırım..elif ablam öyle yapar sanırım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…