Yeni Sezon CARLA VERDE'ler Sizlerle

ne benim ne de annecigimin boyle cekilislerde sansi yoktur ama hayirlisi....

Allah annelerimize saglik ve mutluluk versin. Anne olmak isteyenleri de muradina erdirsin...

selamm sergüzeşt benimde ismimi yazarmısıınn kaydirigubbakcemile2 40 numaranız varsa hehe

Son düzenleme:
BARZEY ÇEKıLıŞ NUMARASI

(Diğer linke bırakılan mesaj.ablam bizde seni kucakladık)
ılk mesajı ben bıraktım bile..
Sizide tebrik ederim böyle güzel bir organizasyona vesile olduğunuz için
Öperim kocaman.

Umarım şanslı kişi hepsi biribirinden güzel olan terliğine kavuşur ve şimdiden bütün bayanların anneler günü kutlu olsun

Eylül-13 ablam ŞANS NUMARASI

PıNKROSE çekiliş numarası

çok güzel bir şey düşünmüşsünüz tebrik ediyorum hem sevindiriceksiniz hemde ürünleriniz daha çok bilinip tercih edilecek çok teşekkürler ..(BU YAZILAR ARKADAŞLARIMIZ TARAFINDAN YAZILMIŞ OLUP ÇEKıLıŞE KATILABILMELERı ıÇıN NUMARA VERıLMEKTEDıR.)

DENıZ-25710 ŞANS NUMARASIharikasınız siz.. işte kk neden herşeyimiz bir örnek kk bizimle birlikte herşeyde var bizi gerçekten düşünüp deger veriyor =) 2 gün giremedim sıkıntıdan patladım ya

modeller çok hoş fiyatlarda uygun
çekiliş işinide çok iyi düşünmüşsünüz tebrikler

Son düzenleme:
nazlım bu çekiliş numaraları ne ki ben anlamadım :uhm:
kim veriyor bu numaraları :uhm:

ben yengeç burcuya da bi şans numarası istiyorum..yatılı misafirleri olduğu için

gelemiyo nete dolayısıyla haberi yok:eek:

Çekiliş numarası ne yavbenneyaptımki. Valla bişe anlamadım. Anladıysam Çıbık gibi yamuk olayım.-tatlicadiarzu-

Siz buraya yazıyosunuz,arkadaşlarda size numara verip msj silip buraya yazıyo...
Ömrümü yediniz.

BARZEY ÇEKİLİŞ NUMARASI

(Diğer linke bırakılan mesaj.ablam bizde seni kucakladık)
İlk mesajı ben bıraktım bile..
Sizide tebrik ederim böyle güzel bir organizasyona vesile olduğunuz için
Öperim kocaman.

Ben aldım numaramı şakkıdışakkıdı

X