Yeni Sezon CARLA VERDE'ler Sizlerle

öncelikle elifime tşk ederek başlamak istiyorum iyiki bana bu sayfayı sölemişş yoksa hiç görmeyecektim
terliklerin hepsi çok güzel ve şık ve rahat görünümlüler terlik ve ayakkabının rahat olması çok önemli bütün yükü onlar çekecek:)))
benim beğendiğim modellerden biri 8047-97 ama sanırım onda 36 numara yok (inşallah vardır diye düşünüyorum)
bide 9004-51

sizlere işlerinizde ve satışlarınızda başarılar ve hayırlı müşteriler diliyorum ..sevgilerimle..

bu arada numaramı da alabilirmiyim :)

Son düzenleme:

Önemli olan çok mesaj yazmak olmamalı bence. O zaman burası dolar taşar. "Gelsin tek cümlelik mesajlar, gitsin alakasız mesajlar" olur tabiri caizse.Tek mesaj dahi olsa mesaj bırak yeterli olmalıdır diye düşünüyorum. benimki sadece bir fikir tabi takdir sizlerin.

BENDE HEDıYEMı ıSTıYORUM AYAK NUMARAM 37 kaydirigubbakcemile5:enbuyukkk::enbuyukkk:

TERCıHıM 9004-97 :enbuyukkk::enbuyukkk:

Arkadaşlar bir açıklama ihtiyaç var...Çekiliş numaralara göre yapılmayacak.isimlerinizi tek tek Elif ablam kağıtlara yazıyor.YANı ıSıMLERıNıZıN OLDUĞU KAĞITLAR NOTER (ELıF ABLA) huzurunda çekilecek .onları saat 18.00 dan itibaren buraya yazacak.sizlerde hemen takip edinki adreslerinize terliklerinizi gönderelim.alamayanlarda begendiklerini bizden talep etsinler.(bizde para kazanalım azıcık hehehe)hemen gönderirirz vallahi..
kız anlayın artık numara yok sadece isimler var.

Maşallah topik dolmuş taşmış kızlar...alkisalkisalkis
Herkese bol şans diliyorum...

bende dahil olmak istiyorum bu çekilişe benim şansım yoktur ama
belki kızım elif özgemin şansı vardır annesine anneler günü hediyesi etmiş olur ilk anneler günü hediyem olmuş olur benimde nasıl mutlu olurum vallaha
kime çıkıcaksa şimdiden hayırlı uğurlu olsun güle giymek nasip olsun
modelelr çok güzelmiş gerçekten

benim tam 4 tane carla verde terliğim oldu
ve harika kızlar terlikler
bide bu çekilişten çıkarsa süper olur :) oda anneme olur

24 tl fırsatını kullanın yaza bu fiyatlar kalmaz

isim nasıl olacak isim listesi yapılmamış takip etmesi zor olur kim yazmış kim yazmamış

hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

ısimler kağıtlara yazılıyor.mesela şu an bir kagıda UMUDUM. ismi yazıldı.bir önceki kagıda ise ARDıBOOZN YAZILMIŞTI.ELıFablamda bunları sanırım düdüklü tencerenin içerisine atıyordur.saat 18.00 gibi tüm katılımcıların isimlerinin olduğu yerden (bence düdüklü tencere olabılır.)çekiliş yapılacagını bildiriyoruz..

bende katılmak ıstıyommmm numara 9004-50 teŞekkÜrler lısteyı kım yapcekkk

Son düzenleyen: Moderatör:
smhsmh
**LiL@**
_EsCApE_
acemiperi
alsef
ankebut3
ardiboozn
Arsima
AskBocugu
aycaaaaaaa
azad
Azeri kizi
Balsurat
barzey
bersu
beyaz06
bumuyani
burcuözge
butterfly83
cancu
celbera.
cemre110
cubuk_kraker
cumahan
çalıkuşu
çedene
deniz_25710
DenizcininPrensesi
dilmuh
EcinniliBarones
edda1985
ekodancer
elis
else
esinti34
eylül
eylül_13
fbaytar
FREZYA
füsfüs
ggvercin
gulce2008
gurbaa prenses
gülay_gülay
hüzün_yılı
ırmak2004
ibet
ilona
incitanemtuana
JJuLiEtt
Kahve Delisi
Kalliste
kar
kelebek1238
kelebekafyon1
kirmizi37
kuzum
lepi
LıLLYUM
lirik güzel
MaLiBu
malipina
manco
mavrulam
mehalim
mmmf27
mnla
MuCizE
musyas
myflowers
neslihanege
nesrinsavas
nisandahazan
Ocean
ozebus_41
özi16
PinkRose
pnrkrdnz
ram
rapunzell_82
royall
serpilce
serrasu
serseri
sevilaydinçer
sewengirl
songül
Stella
SuperMom
şimal
taham
tibettem
trend_sev
tubiloshh
tulay74
turuncu86
Umudum
Umudum
Viola
yabangülüm
zepp
zibidi
isimlerinize bakın :)bu liste yokum diyen varmı

BEN YOKUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMkaydirigubbakcemile3

benim ismimi de yazarmısınız... ben de çekilişe katılmak istiyorum.....hihoyyythihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…