Yeni Sezon CARLA VERDE'ler Sizlerle

Cok saol canısı...
Anneler gününü anneciğimden ayrı gecireceğim maaleseff...
Benım pek sansım yoktur,
Onun sansına buraya mesajımı yazıyorum...
Tüm annelerimizin kokulu ellerini öpüyorum...

Ayyyy ablam da bana aldı bu terliklerden de valla pek bi rahat. Ayağımdan hiç çıkarasım gelmiyor. Sokağa bile bunlarla çıksam keşke ama şıpıdık şıpıdık. Halbuki ben kolay kolay her ayakkabı ve terlikte rahat edemem. Bu arada numaram 38 olüyür. Elif Hanım duyrulur.delikafadulden:lepi:

ben şans numarası işini anlayamadım... kimlere veriliyor bu numara.. mesaj yazanlara veriliyorsa hani bizim numaramız..kafamçokkarıştı ben de numara istiyom..kaydirigubbakcemile

evet yaa numara verme e denek acıklayıcı bi msj istiyorum bende nası olcek şimdi

tamam numara işi sıkıntı yarattı .neden diyecek olursanız,hani sagda mesaj numarası vardıya.onu kabul edelim istedim.ama birden fazla mesaj yazılınca numara işi sıkıntı yarattı. o neden ile

BENCE KAĞITLARA ARKADAŞLARIMIN İSİMLERİ YAZILIP ORADAN KURA ÇEKİLECEK..ANLAŞILDIMI CARLA VERDECİLER...İSİMLERİ KAĞITLARA YAZIYOS.
KURA ÇEKİYOS
TERLİKLERİ GÖNDERİYOS..
ADİOS ADİOS
CARLA VERDE VERİYOS
[/COLOR]

MESELA BENIM BURADA NMARAM 471 İDİ..

Son düzenleme:

Hah işte gözünü sevim Nazlımm.

Örneğin for example, atıyorum 369.mesaj dersiniz. Baktınız kimse o mesajın sahibi talihli o olsun. öylee devam etsin dursun.20.kişiye kadar.

Nasıl fikir ama:CüvCüv:, sonrada kazananları ayrı bir başlıkta açıklayın, olsun bitsin. hayırlı uğurlu olsun herkeslere. Giydikçe K.K'yı hatılasınlar:içelim:

Bence isimleri yazarak dağıtmak daha adaletli ablam.neden dersen çok mesaj yazanlar varsağolsunlar onların kura şansı çok olur değilmi..ama bak bu da olumlu birdahakine 10 günde en çok mesaj yazana terlik veririz ne dersin..cinmiyim neyim..hahahah..ELıF ABLAM TAKıP EDıYORMU ACABA..

kızlar ben numaramı bilmiyorum benide alın çekilişe unutmayın beniiisırnaşık şey

aa bende geldım bende katılmak ıstıyorum ..
tum annelerımıze yakısır bı hedıye :)

Elif ablam hoşgeldin.değerli zamanınızı bize ayırdığınız için çok teşekkürler.Ablacığım,senin adaletli ellerin ile kura çekimini yapmak istiyorum.bize yardımcı olurmusunuz..

bizimmesajı kim sildi aaaaaa niye siliyonuz kızlar bizde katılalım çekilişe nolacak ya

valla haklısın canım cok mesaj yapanın sansı olur su anda ısımle cekılıs daha adaletlı olur bence bırdahakıne cok yazan olsun bencede evet ya sen bi dahisinnnnn alkisalkisalkis

ayy sonuçları heycanla bekliyorum:))
dün mesaj bırkmıştım elif abla benide yazdın dimi kuzum:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…