Makyaj Ürünleri YeNi MaKyAj YaRiSMaLaRi icin Fikrinize ihtiyacimiz VaR ..

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
japon makyajını yapabilmem için önce göz kapaklarımın ucundan japon yapıştırıcıyla yapıştırmam gerekecek, yoksa bu badem gözler asla çekik olmaz çek çek çekilmezlerr:roflol::roflol:

Harika olur gözlerim çekik zaten ayy dehşet olur kaydirigubbakcemile3
Hem hint makyajı arapla benziyo bence bunu yapıp sonra arap makyajı yapmak daha iyi olur aynı tarz üstüste olmaz hemde daha eğlenceli olurr

bencede arap makyajı olmasın. hintle çok benzio zaten.

youthanasia nın fikri güzel bence renkli ve eğlenceli olablilr. son foto harriiiiiççççkaydirigubbakcemile3

çok teşekkür ederim bana katılmanıza sevindim kaydirigubbakcemile5

bencede japon makyaji olsun... severim ben oyle renk renk tokalari felan takmayii...:sm_cool:
yadaaaa bulent ersoy makyajiiii...
:roflol:

eveeet harajuku olsunnn.. youtanasia şahane fikirrr.. güzel bir "cosplay" ile katılabilirim belki :)

bence herkes video anlatımlı kendine has makyajını yapsın eeeee bizde yararlanalım dimi amazemuszemus

japon olsun bencede değişik,arapp hink kara kara,renkli olsun azcık..bende katılırım gözlerim çekik biş işe yararlar delikafadulden

bundan sonraki yarismayi ben ustleneyim baari anket oylamasi bitsinde.. non stop devam makyajlara

baksanıza ne kadar güzeller ...

çok eğlenceli olabilir valla..
ben bu fikri destekliorm..
hint tamam güzel,araptan bi farkı olmuycak..Türkan şoray makyajınında araptan bi farkı olmuycak hep aynı şeler arasında dönüp durucaz...bu tarz hem eğlenceli hem farklı hem de renkli... kaydirigubbakcemile2
youth'u destekliorm

Son düzenleyen: Moderatör:
kızın pembe semsiyesi cok hoş ama sac renkleri cok fena kaydirigubbakcemile3

bence de olabilir değişik bi etkinlik olur

TAM YÜZMÜ KATILMAK GEREKECEK:hulya:...BAKSANIZA AYRINTILAR HER YERDE NASIL OLECEKKİCADIARZU

KATILIM CESARET İSTER ....SANIRIM BU CESARETİ ÇOĞU KİŞİ GÖSTEREMEZ OLDUKÇA FARKLI BİŞİ....DEDİĞİM GİBİ AYRINTILARIYLA YANSITMAK GEREKİR Kİ TAM YÜZ YADA TAM KAFA KATILIM ÇOK AZ OLUR GİBİ GELDİ BANA AMA TABİ İSTEYENE SAYGI DUYARIM......ŞAHSEN BENDE BEĞENMEDİM:uhm:

kızlar yarısma oldumu 10 ayda acılmıs konu eger olmadıysa..bence herkez kendını bır unluye benzetsın..bence bu güzel bir fikir..

ya ama arap falan çok sıradan oldu yüzlerce o makyaja benzer resim var topiklerde...
daha yaratıcı değişik olsun..ünlüye benzeme makyajı bir nevi daha iyi..ya da daha tiyatral makyajlar olabilir,daha görkemli,renkli daha değişik,masalsı...:hulya:
ve bence tam ya da yarım yüz olmalııı..rujuyla allığıyla makyaj bbi bütün olarak değerlendirimeliiiiiicokacimcoook

EVET EVET ÜNLÜLERE BENZEME MAKYAJI OLABİLİR...YAPILAN MAKYAJIN YANINA ORJİNAL RESİM KOYMA ZORUNLULUĞU OLSUN SÜPER BİŞİ OLUR....kaydirigubbakcemile5

bencede ya japon makyajı olsun yada ünlüye benzetme makyajı falan olsun yaa değişik bişey olsun arapla hint makyajının çok bi farkı yok ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…