Makyaj Ürünleri YeNi MaKyAj YaRiSMaLaRi icin Fikrinize ihtiyacimiz VaR ..

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tamam hint olsun :))
yarismayi üstlenecek biri varmi???
yoksa bu sefer ben üstleneyim.. genclerin önü acilsin :roflol:

kızlar yeni yarışma konusu burda mı konusulcak yine.. yada biri konu belirlesin yada fikirler gelsin hemen baslasın bide güzel bi konu olsun katılım cok olsun bende katılayım hazır yapabilecek vaktim varken.. =)

evet sineksçim yaa b u sefer katılacam ben deeee

aşkitom sen yapma yaaaa katılmayanlardan birisi mutlaka olur sevdiceğim

evet evet biri hemen üstlenmeli. konuyuda kararlaştralım.. yine finaller gelcek catcak ödevlerde var iki arada yapcam işte =) hemen birileri fikir atsın ortaya.... benim beynim durmus durumda...

hint olsun,o çok güzel,aksesuarları falan,böle kaşın ortasına süsler falan taşlı taşlı zemuszemus
ayy hadi hemen yapın,medusa yapmıor mu? o antremanlı,aşkitom sen makyajına konsantre ol bencede katılmyıcak biri yapsınŞeniz

Arap makyajı da hinte benzeyecektir bence japon sokak modasının makyajı uygulansın.
Tabi ki takılar tokalarla birlikte, daha eğlenceli ve renkli olur.
Bizim alışkın olmadığımız bir şey olduğu için de değişik ve çarpıcı şeyler ortaya çıkar.
Eminim çok abartılı, çirkin, çocukça bulacaksınız ama ben değişik olması açısından söyledim. :)
Google'da ''harajuku'' diye ararsanız daha iyi sonuçlar elde edersiniz.
Böyle bir yarışma olursa renkler konuşurr.. :)

Bu pek bi çirkin ama !

Son düzenleme:
türk filmi makyaji olursa ben turkan sorayinkini yaparimm :)

evet canım sana katılıyorum bu siteden süper türkan şoray makyajları çıkar bence yeni yarışma katagorisi "en çok benzeyen türkan şoray makyajı" olmalı...

evet canım sana katılıyorum bu siteden süper türkan şoray makyajları çıkar bence yeni yarışma katagorisi "en çok benzeyen türkan şoray makyajı" olmalı...

siteden cikar mi bilmem ama benden iyi turkan soray makyaji cikiyor sositosositosositososito

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…