Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Geçmişi okurken bı yazın var canım 7.5 kiloda bitirmem imkansız falan diye tamda onu basardin
Valla nasıl oldu bende şaşıyorum şuan yanlız canım tatlı cekip de 1 ay tatli yemedigimi dr un bana karnindaki bebege yazik yemelisin dedigini hatırlıyorum sanki hamilelikde yememenin acısını şimdi çıkarıyorum gibi geliyor bana emzirmek beni zorladi sebebi hamileylen limonlu suyu cok iciyordum istah kesyordu e şimdi bebeği etkileyecek diye iştah kapatici hicbisey yapamiyorum ve en önemlisi yürüyüş yapamıyorum ama artık normal karşılıyorum yaza 2 kiloyu veririm diye düşünüyorum insallah

Kim ben mi koruyacağım... :rolleyes: bu koruyor olan halim:))) biraz kendimi dizginlerim diye buradayım ama canımın çektiğinden de yiyorum, e bi kere hamilelik yaşıyorum şunun şurasında yiyeyim değil mi? :)
Bende öyleyim canım evde tatlı atıştırmalık varsa hiç kaçış yok maalesef yinede senin listelerin gayet güzel bence

Tabloda senin haftan 24 kalmış. Ayrıca bu kadar az kg alınır mı, seni kınıyorum arkadaşım. Kötü örnek oluyorsun bana :rolleyes:
O daha güncellenmemiş;ama canım bu gözler haftada 1 kilo gördü.az mı?delirmek üzereyim,o kadar frenliyorum hala kilo alıyorum.sen eski üyelere baksan demek iyice fena olursun.
Bende baktım onunki guncellenmemis henüz ama yine de çok iyi bence Khaleesi21 Khaleesi21
Hee tabii tabiii haftada 1 kilo ile nerem iyi anlamadım?

Sabah : 1 ıspanaklı börek(çeyrek yufkadan),1/4simit arasına kaşar,1 haşlanmış yumurta ,3kk beyaz peynir,zeytin,3çeri,1 salatalık,yeşillik,çay
Ara : soda
Öğlen: 1 kase kabak çorbası,2 kaşık yoğurtlu ıspanak
Ara : 1 meyveli ekler
Akşam: küçük ton balıklı salata, 2 kaşık ıspanak,kefir
Ara : yarım meyveli ekler

Güncel kilom 57,5

Bu haftada kilo aldım ya :// beni bu gündüz aç kalıp , eşim geldiğinde yemeklere saldırmam mahvedecek off off.. 6dan sonra isterseniz ot yiyin gene de kilo geliyor yaa uff

Güncel kilom 57,5

Bu haftada kilo aldım ya :// beni bu gündüz aç kalıp , eşim geldiğinde yemeklere saldırmam mahvedecek off off.. 6dan sonra isterseniz ot yiyin gene de kilo geliyor yaa uff
Sen emziriyorsun canım,aç kalmamaya çalış.hem bildiğin gibi gündüz yesen çok daha iyi olacak.akşamları o kadar abanmazsın böylece.

Sahiii baktımda sen zaten hamile kaldığın kilonun altına düşmüşsün bile.eee neyin tasası bu?kaç hedefliyorsun, fazlan mı vardı önceden de?yapma Allahaşkına kaç kişi daha 40ı çıkmadan gebe kaldığı kilonun altına düşüyor.sakin ol canım.tek tasan sütün olmalı.relaxxxxx

Son düzenleme:
Sen emziriyorsun canım,aç kalmamaya çalış.hem bildiğin gibi gündüz yesen çok daha iyi olacak.akşamları o kadar abanmazsın böylece.

Fırsat bulsam canım öyle yapacam . Ama benim kız kucağa alıştı 1 saniye rahat bırakmıyor . Okul ev koşturmacasından kendimi çok ihmal ettim ya.. Sanırım büyükler haklı. Çocuk kucağa alışmamalı. Bildiğin kapatıyor beni

Dünki menum Limonlu su
Kahvalti
Kavurmalı yumurta ince bir dilim pastirma ceri domates biber suzme peynir 1 dilim kizarmis tam bugday ekmeği cay ve 1 tane kurabiye
Ara:
Bir avuc cig kaju ve kuru yaban mersini
Ogle-aksam bir
1 kase mercimek corbasi
6 kasik bulgur pilavı
5 kasik kadar tavuk sote
Salata
1 bardak ev yapimi cok az sekerli komposto
Ara:
Cay ve 3 adet kurabiye
7.15 gibi yemem bitti bu kurabiye bayaga tok tutuyo Saglikli diye yiyorum ama kilo yapmiyodur insAllah

Dünki menum Limonlu su
Kahvalti
Kavurmalı yumurta ince bir dilim pastirma ceri domates biber suzme peynir 1 dilim kizarmis tam bugday ekmeği cay ve 1 tane kurabiye
Ara:
Bir avuc cig kaju ve kuru yaban mersini
Ogle-aksam bir
1 kase mercimek corbasi
6 kasik bulgur pilavı
5 kasik kadar tavuk sote
Salata
1 bardak ev yapimi cok az sekerli komposto
Ara:
Cay ve 3 adet kurabiye
7.15 gibi yemem bitti bu kurabiye bayaga tok tutuyo Saglikli diye yiyorum ama kilo yapmiyodur insAllah
Limonlu su bebege zarar etti mi ?Sütünüazaltti mi?Ben cesaretedip icmedim onu birak maydanozlu su bile icmedim

İnanamıyorum 6.3 almışım şimdiye kadar. 24 hafta bitti... 6 ayda 6 kg diyelim. Neyse 10 kg ile tamamlasam yeter :KK53: Kapasitem belli, 10 kg kesin görürüm hatta geçebilirim bile. (İnş.geçmem)
ilk hamile kaldığımda hedef 10 kiloydu, şuan 12 ye çıkardım:) bünye meselesi ben değil ben liste paylaşmıyorum utanıyorum :dondurma: doymuyorummmmmmm:)

Sabah: iki lokma ekmek tuzlu peynirle istifra ediyorum diye yedim
Kahvaltı: 3 dilim ekmek,yarım domates,7 zeytin,3 küp kasar,bir çay kaşığı keçiboynuzu pekmezi,tuzlu peynir
Ara: Grip oldum diye ballı limon bir kupa,2 kare sütlü çikolata,biraz fındık
Akşam yemeği:1 tabak bezelye yemeği,2 kaşık pilav,yoğurt

Meyve olarak,bir kivi bir de portakal

ilk hamile kaldığımda hedef 10 kiloydu, şuan 12 ye çıkardım:) bünye meselesi ben değil ben liste paylaşmıyorum utanıyorum :dondurma: doymuyorummmmmmm:)
Çok tatlısın yaf :KK70:
Sabah: iki lokma ekmek tuzlu peynirle istifra ediyorum diye yedim
Kahvaltı: 3 dilim ekmek,yarım domates,7 zeytin,3 küp kasar,bir çay kaşığı keçiboynuzu pekmezi,tuzlu peynir
Ara: Grip oldum diye ballı limon bir kupa,2 kare sütlü çikolata,biraz fındık
Akşam yemeği:1 tabak bezelye yemeği,2 kaşık pilav,yoğurt

Meyve olarak,bir kivi bir de portakal
Gayet az yemişsin canım:super:niye istifra ediyorsun?geçmiş olsun.

Gayet az yemişsin canım:super:niye istifra ediyorsun?geçmiş olsun.
Niye istifra ettim anlamadım canım,7-8.haftalarda her sabah olan şey tekrarladı,yediğim cikmiyor da sırf su😅
Ek olarak sade tahin helvası da yedim biraz önce. Yine fazla sayılmasa keşke ama nerdee,bu gidişle diyetisyene gidicem ya 🙈

Sabah : yarım yufka ile ıspanaklı/lorlu gözleme,3 çeri,bol zeytin,1 haşlanmış yumurta,1 salatalık,çay
Ara :sade Türk kahvesi,6 kan üzümü
Ara : birkaç çilek,mcflurry nin yarısı,2 çubuk kraker
Akşam: 1 porsiyon hamsi kızartma,bol yeşil salata, minik tahin helvası,cola,çay
Ara : çilek yiyesim varrrr

Diyetisyen bundan az ye demez zaar
Kilo konusunda garanti verecekse toplam 10-12 diye,ne listelese yerim 😂
Sabah : yarım yufka ile ıspanaklı/lorlu gözleme,3 çeri,bol zeytin,1 haşlanmış yumurta,1 salatalık,çay
Ara :sade Türk kahvesi,6 kan üzümü
Ara : birkaç çilek,mcflurry nin yarısı,2 çubuk kraker
Akşam: 1 porsiyon hamsi kızartma,bol yeşil salata, minik tahin helvası,cola,çay
Ara : çilek yiyesim varrrr
Akşamın hafif olmuş,çilekte bende bağırsağı çok iyi çalıştırıyor,kalorisi de az.🙈

Limonlu su
Kahvalti:
1 ufak dilim kizarmis köy ekmegi
Suzme peynir 7 zeytin ceri domates dere otu bikac dal 1 bardak süt 1 tatli kaşığı fıstık ezmesi
Ara:
1 hurma 3 cig kaju
Hemen ardindan yemek yedim
Ogle:
6 kasik bulgur pilavi
Biraz haşlanmış tavuk
2, 3 kasik yesil salata
Ara:
1 kase yogurt yulaf ve chiali
Daha sonra arada gelip gidip kuruyemis yedim toplam 1 kase kadar yemisimdir birde bikac kurabiye yedim
Akşam :
1 kase domatesli arpa sehriye pilavi
Ara:
Yarım cay bardagi sut

X