Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Kizlar yanlislik listeden birini cikardim ama kim olduğunu göremedim kimse o bana kendini belli edebilir mi :KK70:

Aman Allahim V volveron u silmisim..:oha:canim silme tusuna uzun basmisim silindi senin bilgiler yanlislik liste guncellemesi yaptigim icin iptal edemedim yoksa butun guncellermeler bozukacakti. Bilgilerin aklindaysa yazar misin o_O

24. Hafta
Başlangıç kilom 62.7
Güncel kilom 63.2
Bu haftaya gelene kadar aldm verdım onları yazmadım.arada 60.5 düşmüştüm

cool_lime cool_lime canim sorun degil bende kendimi siliyorum kilo aldım şaka gibiyim
Neyse
Hamilelik baslangic 55
Bitis 62.5
Guncel 59
57 ye düşmüştüm amaolmadi oglenbirsey yemedim bugun biraz once bayilacaktim elim ayagim titredi emzirme dönemi de tehlikeliymis sen naptin nasıl gidiyor?

cool_lime cool_lime canim sorun degil bende kendimi siliyorum kilo aldım şaka gibiyim
Neyse
Hamilelik baslangic 55
Bitis 62.5
Guncel 59
57 ye düşmüştüm amaolmadi oglenbirsey yemedim bugun biraz once bayilacaktim elim ayagim titredi emzirme dönemi de tehlikeliymis sen naptin nasıl gidiyor?
Geçmişi okurken bı yazın var canım 7.5 kiloda bitirmem imkansız falan diye tamda onu basardin

Kizlar yanlislik listeden birini cikardim ama kim olduğunu göremedim kimse o bana kendini belli edebilir mi :KK70:
İnanamıyorum 6.3 almışım şimdiye kadar. 24 hafta bitti... 6 ayda 6 kg diyelim. Neyse 10 kg ile tamamlasam yeter :KK53: Kapasitem belli, 10 kg kesin görürüm hatta geçebilirim bile. (İnş.geçmem)

İnanamıyorum 6.3 almışım şimdiye kadar. 24 hafta bitti... 6 ayda 6 kg diyelim. Neyse 10 kg ile tamamlasam yeter :KK53: Kapasitem belli, 10 kg kesin görürüm hatta geçebilirim bile. (İnş.geçmem)
Canım sana kötü haber 27+5 te 6 bitiyor🙈 korursun inşallah tabi bizde

Canım sana kötü haber 27+5 te 6 bitiyor🙈 korursun inşallah tabi bizde
Kim ben mi koruyacağım... :rolleyes: bu koruyor olan halim:))) biraz kendimi dizginlerim diye buradayım ama canımın çektiğinden de yiyorum, e bi kere hamilelik yaşıyorum şunun şurasında yiyeyim değil mi? :)

X