yeni evliyim ...lanet olsun

Canim Aslinda Durumun O Kadar Da Zor Değil.henüz Yeni Evlisin.biraz Uyum Sağlamaya çaliş Zamanla Herşey Yoluna Girecektir.öncelikle Sakin Sakin Bu Konuyu Eşinle Konuş.ama Konuşurken Sakin Eşini Kirma Ailesi Hakkinda Da Kötü Konuşma.artik Sizin Ayri Bir Aile Olduğunuzu Söyle Eşine.tabiyki Yukarda Yiyin Yemeğinizi Inin Altkatta Televizyonunuzu Izleyin Kendinize Vakit Ayirin.
Bunu Eşine Belirt Ben Seninle özel Hayatim Olsun Istiyorum Diye Belirt.aslinda O Dengeyi Tuturabilirseniz Bu Altliüstlü Oturmanizi Avantaja Dönüştürebilrsin.....
Bende 2 Aylik Evliyim Kayinvalidemler Alt Katimizda Oturuyor.ama Ben çalişiyorum.eve Geliyoruz Apartopar Kayinvalidemle Birlikte Bişeyler Hazirlayip Yiyoruz.sonra Eşimle Ben Evimize çikiyoruz Oh Evim Tertemiz Ne Yemek Kokusu Ne Bulaşik Derdi Var.ama öyle Ne Demek Eşin Parayi Onlara Vermemeli.eşim Maşni Aldiği Gibi Bana Teslim Eder.kaynanamlar Ikimizinde Kaç Para Altiğini Bile Bilmez.
Inşallah Bu Dengeyi Biran önce Kurarsiniz.ama Bunlari Eşinle Konuş Ve Onun Uygun Bir Dille Ailesiyle Konuşup Bir Düzene Sokmasini Iste.aksi Halde Mutluluğunuzun Tehlikeye Gireceğini Belirt.
Sana Mutluluklar Gelişmelerden Bizi Haberdar Et

PİYANO'nun dediklerine harfiyen katılıyorum. Sen biran önce kendine bir iş bul. Çalışmaya başlayınca, işten gelince evine girersin. Kocanla dışarıda buluşursunuz. Kocanı tanıma fırsatın olur. Annenle konuş, sana destek olsunlar.Bu arada sakın çocuk yapma, herşey onların istediği gibi olur. Biraz cesaret ver kendine.

beyaz melek bende 2 yıl 2 aylık evliyim benim kaynanamda yakın bende çalışıyorum ama o çalışmıyor ve bize yemeğe gelir.eskiden görümcem bekardı daha çok kişi vardı Allahtan artık tek kendi geliyor.ben gidincede yemek yediniz aç değilsiniz değilmi diyor.çay demleyim dyor.ve bize ne zaman gelse açtır.artık napacağımı şaşırdım.eskiden bide yerdi dolapta ne varsa toplar evine götürürdü.vermesen eşimle kavga ederdik

Biz Kayinvalidemlerde Yiyoruz.arti Bir Mutfak Masrafimiz Olmuyor.
Elektrik Su Doğalgaz Bütün Faturalari Kayinvalidem ödüyor.ayrica Eşiminde Benimde üstüme Titriyor.çünkü Biliyor Ki En Küçük Bir Lafta Eşim Ve Ben Kendi Katimiza Ayriliriz.eşim En Başta Söyledi Bu Kizi Rahatsiz Edecek En Küçük Bir Hareketiniz Olursa Beni De Kaybedersiniz Diye Artik O Yüzden Mi Bilinmez Hiç Problemimiz Olmuyor.
çok şükür.........ama Herşey Insanin Eşinde Bitiyor.eşin Senden Yanaysa Problem Yok.yok Anaci Babaciysa Hayat Zindannnn

canım durumuna cok üzüldüm.umarım eşin sıkıntının farkına varır ve bişeyler yapar....tabi seni kaybetmek istemiyosa....canını sıkma....

Hayatım allah sabır versin işin çok zor ama eşini alıp karşına konuşsanda eşin tek başına yani ailesinin onayını almadan sana cevap veremez
Ya böle insanlar neden evlenirler ki onlar hala annelerinin göğüslerinin altında olan süt çocukları bende senin durumuna yakındım 2 senedir evliyim sabır ettim allaha şükür düzeldi ama ben çok mcadele ettim kaynanamı sevindirmemek adına işin çok zor allah uğraşacak güç versin
Katılıyorummm

kaynanam süper oyuncudur.sürekli acındırır kocamda aşırı merhametli ama onlara karşı tabi.gelir ağlar sızlar.boş çıkmaz.ya kocamın işyerine gelmiş ağlamış bigün çay getirmiş orda çalışan çocuk bi bakmış bardak yok.eşime sormuş abi bardak nerde diye annem götürdü demiş.kadın hem yalancı hemde aç gözlü.üstelik durumlarıda iyi. ayrıcada bütün masrafları bize yükler.hasta olsa akşama kadar bekler.akşam alıp götürelim herşeyi biz karşılayalım diye.bizimse ne evimiz var ne malımız.çalışmasak açız.ama işte alışmış kudurmuştan beterdir.gider size şunu aldım der.kocamda sorar ne kadar diye önemli değil der ama şu kadar.gider aldığı yere sorarım iki katını almıştır bizden.sonra eşime söylerim annem bizi düşünüyor der. sence annemi bu yada insanmı

bende 2 senedir sabrediyorum ama onlara gittikçe daha çok bağlanıyor. sürekli hasta güya. diyorki hatamı anladım yanlış yapmışım.sonra dönüyor annem hasta yada babam hasta napim.diyor. halbuki bişey yok.hastaneye giderler canı ne istiyorsa aldırır.sigarasını falanda tabi.onun için bi ara sürekli gidiyorlardı.

Biz Kayinvalidemlerde Yiyoruz.arti Bir Mutfak Masrafimiz Olmuyor.
Elektrik Su Doğalgaz Bütün Faturalari Kayinvalidem ödüyor.ayrica Eşiminde Benimde üstüme Titriyor.çünkü Biliyor Ki En Küçük Bir Lafta Eşim Ve Ben Kendi Katimiza Ayriliriz.eşim En Başta Söyledi Bu Kizi Rahatsiz Edecek En Küçük Bir Hareketiniz Olursa Beni De Kaybedersiniz Diye Artik O Yüzden Mi Bilinmez Hiç Problemimiz Olmuyor.
çok şükür.........ama Herşey Insanin Eşinde Bitiyor.eşin Senden Yanaysa Problem Yok.yok Anaci Babaciysa Hayat Zindannnn

bravo esine!ne guzel idare etmenin yolunu bulmus,ne sis yaniyor nede kebap,keske herkes boyle olabilse.mutluluklar canim.

Evet Canim Sağolsun Eşim Bana Asla Toz Kondurmaz.üzerime Titrer.çok Bilinçli Bir Insan .önce Sen Ve Ben Diyor.yani Biz Variz Sonra Geridekiler Diyor.ailesine Herkeze Bizim Ayri Bir Birey Olduğumuzu Ayri Bir Aile Olduğumuzu Hissettiriyor.
Allah Herkeze Nasip Etsin.bana Sormadan Danişmaan Hiçbişey Yapmiyor Ailesi Bişey Istediğinde Eşime Danişayim Biz Size Söyleriz Diyor Allah Razi Olsun Eşimden

ben aranıza yeni katıldım ve ilk size yazıyorum,durumun gerçekten çok zor onu yaşıyan bilir. eşinle konuşsan, belki bir çözüm bulursunuz

Evet Canim Sağolsun Eşim Bana Asla Toz Kondurmaz.üzerime Titrer.çok Bilinçli Bir Insan .önce Sen Ve Ben Diyor.yani Biz Variz Sonra Geridekiler Diyor.ailesine Herkeze Bizim Ayri Bir Birey Olduğumuzu Ayri Bir Aile Olduğumuzu Hissettiriyor.
Allah Herkeze Nasip Etsin.bana Sormadan Danişmaan Hiçbişey Yapmiyor Ailesi Bişey Istediğinde Eşime Danişayim Biz Size Söyleriz Diyor Allah Razi Olsun Eşimden

çok güzel birşey ama.benim umudumda bu.Allah büyük ama sürekli dua ediyorum.herkes hakettiğini bulur bunu çok iyi biliyorum.herkesi kandırır kaynanam ama Allahı asla .o kalplerdekini bilendir. biliyorum.sadece zamanı var demekki.

2 ay oldu evleneli kaynanamlarla altlı üztlü oturuyoruz ama yeme içme bir ..
hatta oturmada bir ..yatmadan yatmaya evime inebiliyorum temizlik yapmaya bile insem evimde ne yapıcağımın hesabını veriyorum. yemek yeme saatle kocamla yatmam kalkmam saatle azcık geciksek yukardan vuruyolar yada zile basıyolar hep yukarda onların yanında olcakmışız okadar sıkıldım bunaldım ki iştende ayrıldım evlenince izin vermediler çalışmama .bunaldım artık kendi evime inip oturamıyorum koca ev bomboşşş buzd ve çamaşır makineside almadılar yukarı çıkmam diye korkuyolar halbuki zenginler alt kata yemeye içmeye hiç bişe almıyolar kocama söylüyorumm söylediğimle kalıyo ailesine borçlu hissediyo kendini maaşını onlara teslim ediyo alırsa az bi haçlık alıyo o kadar bizi düşünen yokkk ben çalışırken alıştım her ay kendime bişeyler alırdım ihtiyacım oluyo mesela kaynanama söylemem gerekiyo oda mırın kırın ediyo hele kayınpeder tam pintii paraları dolu olsada yok diyolar herşeyi gizliyolar benden ya ben napçammm yaaa pişmanım evlendiğimeee şimdide annemlerdeyim orda var net kocamda gece çalışıyo .biraz stres atıyorum .öyle mahalleye gelin gittimki dedikodu mahallesi of ya kocamla gezmeye gitsem kayınpeder laf laf bi oğlan ya üstüne çok düşüyolar başına bişe gelir akşam niye dışarı çıkmışız
.oğlan uyudumu. yattımı yemek yedimi sıkıldım ya bendede onun ailesi sorumlu nere gidersem kaynana peşime takılıyo yan binada anneannem var ona bile yaaa napçam ben hep böyle mi olcakk

canım merhaba ben aranıza bugün katıldım senin durumun beni çok üzdü eşinle bu durumuınu konuştunmu onunla konuşup bir çözüm aramalısın bence...

Inşallah Allah Herkezin Gönlüne Göre Verir.iyi Olan Kazanir Er Yada Geç.

buna çok inanıyorum.sana bişey diyimmi beni her üzdüklerinde Allahta onları üzüyor.başlarına bişey geliyor.bilyorumki Mevlam görüyor

bu kızcagızın durumu ne oldu acaba, son durum ne. uzuldum walla. bı gelısme varmı acaba:1shok:

canım,altlı üstlü oturmak demek,hele bi de zenginse ve tek oğlansa hayatın boyunca ayrılamazsın ordan.sana evlenmeden önce birileri söylemedi mi bunu?pembe hayaller kurmaya gerek yok.onlar yaşadıkları sürece oğullarını bırakmazlar.çok da yeni evlisin ve evlilikten beklentin çok farklıydı sanırım.o halde niye sadece rahat yaşamak için böyle bir evlilik yaptın?
çözüm için kocanın sana tavırları çok önemli.eğer gerçekten onun sevgisini kazanabilirsen kaynanandan ayrılmayı başarabilirsin.tabi kocan tam bir ana kuzusu ise bunu ömrünce yapamazsın.bence bi süre dene.yuva yıkmak çok kolay.bi de şunu asla unutma;ondan ayrılıp nasılsa başkasıyla evleneceksin.ama onunlada başka sorunların olacak buna inan.ya onların düzenine uyup kocanı kendine çekerek biraz rahatlarsın ama asla ayrı eve izin vermezler,ya da çocuk olmadan ayrılırsın.en büyük hatan evlenmekle olmuş.seçim senin.Allah yardım etsin sana

biz evlenirkenede beraber oturmak istedi kaynanam daha dogrusu ayni bina yeme icme oturma bir yatma ayri olsun dediler ama ben istemedim babamda ben kizimi bu sartlar altinda vermem dedi cünkü kaynanamlar cok iyi ama ne kadarda iyi olsa benim 4 bacim var dayimin ogullariyla cok siki vikiyiz,babam gözünüze batar gelmeleri belki hergün gelirler kizimin basina kalkarsiniz,carsiya pazar gider alisveris yapar laf vurursunuz bu is olmaz dedi,esimde istemiyordu zaten simdi hem kendi aileme hem kayinvalidemlere uzagiz cok rahatim

canım,altlı üstlü oturmak demek,hele bi de zenginse ve tek oğlansa hayatın boyunca ayrılamazsın ordan.sana evlenmeden önce birileri söylemedi mi bunu?pembe hayaller kurmaya gerek yok.onlar yaşadıkları sürece oğullarını bırakmazlar.çok da yeni evlisin ve evlilikten beklentin çok farklıydı sanırım.o halde niye sadece rahat yaşamak için böyle bir evlilik yaptın?
çözüm için kocanın sana tavırları çok önemli.eğer gerçekten onun sevgisini kazanabilirsen kaynanandan ayrılmayı başarabilirsin.tabi kocan tam bir ana kuzusu ise bunu ömrünce yapamazsın.bence bi süre dene.yuva yıkmak çok kolay.bi de şunu asla unutma;ondan ayrılıp nasılsa başkasıyla evleneceksin.ama onunlada başka sorunların olacak buna inan.ya onların düzenine uyup kocanı kendine çekerek biraz rahatlarsın ama asla ayrı eve izin vermezler,ya da çocuk olmadan ayrılırsın.en büyük hatan evlenmekle olmuş.seçim senin.Allah yardım etsin sana

a.sa.sa.s...

Beyaz Melek Bursada Böyle Kişiler Varmiymiş Ya Rabbim Banada Nasip Etsin Tez Zamanda

X