yeni evliyim ...lanet olsun

arkadaşlar bana yazıyı okudukça daral geldi ne bu ya bu nasıl bir insaniyet şu kız anne babalarının da gelinliğinle çıktın kefeninle gireceksin felsefesi beni çıldırtıyor sahip çık kardeşim evladına sen bırakırsan sahip çıkmazsan kim çıkar
ne oldu acaba son durumu nedir merak ettim başka haber de yok :kızgın:

Canım son gelişmelerden fırsatta bulamazsın sen şimdi ama bizi haberdar et.Sana dua ediyoruz yapcak bişey yok gibi

ben böcek neden aileler destek olmazlar kiz cocuklarina ya tamam dayan denir ama dayak olayinda imkansiz dayanmakya cokiyi yapmisin allah mutlulugunu daim etsin canim.

canım kardeşim allah sana kolaylık versin bu tür olayları her evlenen yaşıyor ben bile yaşadım.yeme içme birdi çamaşır yıkardım makinayı bozdun diye
hesap sormalar bile başlıyordu.sussaydım vay bana vahlar bana olacaktı
her dediklerine karşılık verdim ama kırıcı olmadan.kendimi isbatlayarak.
birlikteydik yeme içme bir yatma kendi evime çıkıyordum kendimi onlara pek köle etmedim.
taki ilk bebişim olana kadar bebeğim olunca yollar ayrıldı.
belki senin durumunda bu şekilde değişebilir sanırım eşin tek çocukmu

sevgili jenıfır benim 2 arkadaşım aynı sorunu yaşıyo gerçekten çok zor bu durum ama ayrılmayı dşnme en son çaredir herşey biterse çıkış kapısı kalmazsa savaş onlarla mücadele et sabret sen kazanırsın inş

ya arkadaşım gercekten durumun zor ama bencede eşinde bitiyo iş ayrıca beni çok korkuttun bende kayınvalidemle altı üstlü oturucam ve bunları okuyunca içim daraldı resmen bende çalışıyorum ve kazancım güzel ama erkek arkadasım ilerde çalışmamı istemiyo onunda kazancı çok güzel ve işi yorucu o yüzden seninde öle olmanı kaldıramam diyo yani ben işyerindeki olumsuzluklardan etkileniyourm ve bünyem cok zayıf buda o yüzden asla çalışmıcaksın eve geldiğimde güler yüz tatlı dil ve seni iyi görmek istiyorum falan diyo bende açıkcası olumlu bakıyodum çünkü ben su andada calışsamda çok gezerim onu biliyo ve her sohbetimizde ben evlnince sen işe ben gezmeye derim gidicek olmasamda alıştırmak için şimdilik hiç bişey demiyo hatta annemlerlede iyi gecinirsen aşkım canında sakılmaz evde dursanda diyo ama senin yazdıklarını okuyunca çok korktum merak edişyorum nişanlıyken eşin ne derdi yani alana kadarmı acaba benimkide gerci benim yırtık olduğumu ve abilerimin beni cok tuttuğunu bilir sıkar biraz ama ne bileyim ya uf nolur aydınlat beni canım
.....................................................................

Son düzenleme:
canım ya eğer eşini seviyorsan sabır et ama kendinide harap etme kendi evinde dur.eşini ,kna etmeye çalış onlar değil senide dinlesin.duygu sömürüsü yap.alllah yardımcı olsun.aşağıya inme fazla.zaten çoluk çocuk olunca bahaneyle hiç inmessin.

seçill ÇOOOOOOOOK İYİ DÜŞÜN YAVRUCUĞUM BENİM 1.EVLİLİĞİM YIKILMA NEDENİ SÖYLEYEYİM

canım gerçektande üzüldüm eşinide swmiosan bari kendini düşün hiçbşi için dünyanın sonu deil.tabi haklısın sende bizim ülkemizde dul olanlara kötü gözle bakıolar tabikide yuvan yıkılsn istemem ama bencede ne yaparsan şimdi yaparsn ilerde yaşn geçnce pişmanolma yada keşke deme herzaman mutlu ol sen bunu en çok hakedenlerensin güzelim ama kendinide düşün biraz yaşama imkanı bir kez geçio elimize bu kısacık hayatı üzüntülerle geçirme kendine iyi bak ve doğrukararlar ver öpüldün inşallah mutluluk enkısa zamanda seni bulur ve birdaha bırakmaz:))))

ayy resmen ruhuma daral geldi ya
benim ablam yaşadı aynılarını ama eniştem peşin peşin söylemişti olacakları benim safiye ablamda kabul etti tabii çıldırdı..
uğraştı didindi şimdi bi kızı var ama artık beraber yemiyolar ama hala altlı üstlüler..
anlayamıyorum ya nasıl kabul edersiniz.. bi erkek ailesiyle değil altlı üstlü 30m uzakta olsa bile gelip geçerken gelirler.. hem erkek hergün anasını babasını görürse evlendiğini anlamazki..
wallahi pes diormm seçil aklın varsa sakın kabul etme..
ben 22 yaşındayım eşim 29 4 yıl birlikte olduk benim örneğim vardı..
peşin peşin konuştum yakın oturmam çok gelip gitme istemem die...
aklınızı kullanın ya o şekilde yaşamak yaşamak değil..
evinde huzur içinde çıplak mı gezcen donlamı gezcen yumurtamı kırcan sarmamı yapçan yada bütün gün yaycakmısın kendini.. sakın hayatınızı zehir etmeyin...
ıyyyyyyyyy tüylerim diken diken oluyo resmen..

offffff allah sabır versın canım ya bunları duydykca patlayasım gelıyo

ya valla sinir oldum yaa benim bilgisayarın yine aptallığı tuttu hiçbir msjı okuyamıyorum

ya gercekten cok uzuldum durumune, bak nezamandirda bir sesin cikmadi halen, anlasilan bir turlu evden cikamadin. Allah yardimcin olsun canim, umarim duzelir hersey

ben halime şükredeyim o zaman ağustosda direkten döndüm sözlenecektim 3 gün kala vazgeçtim benim ki de olsaydı eğer altlı üstlü oturacaktık valla gözüm yemedi birlik olmayı vazgeçtim ki bizimki görücü usulü bile değildi . şimdi şükrediyorum halime

Allah ım yardımcın olsun...Mübarek günlerdeyiz dua et bol bol

yuhhh be neler var Allah'ım şükürler olsun sana...zordaki tüm arkadaşlar Allah sizlere de sabır versin..sonra ruh sağlığı...baksanıza insanın ruh sağlığı bozulur be böyle...ben biraz bu ailelerin eve karışmasını eşlere bağlıyorum yani eşlerde bitiyo ya ..yani bu kız ya da erkek fark etmez bence kesinlikle eşlerde mevzu

aman allahım ya neler var şu hayatta ya bin şükür halimize canım ya allah yardımın olsun valla en güseli bi özküz bi yetim bulmak galiba yerimsenibenyerimseniben

jnm ben sana bişi sorcam eşinin ailesi girasun yada civar bir yerdenmi ...çünki benim eşimin sülalede öle nato kafa nato mermer...ama malesef beni gelin aldılar...hepimizin adına bu düzeni bozucam..bunların ailedeki tek başı açık gelin benim..düşünün artık:KK66:))

X