yeni evliyim ...lanet olsun

sabredip oturursan sonunda herşey size kalır ama o zamana kadar da sen artık sen olmazsın...ne sevgi kalır kocanla nede saygı..

Ay ben okurken fena oldum, sen bunlara nasıl katlanıyosun arkadaşım...ben 2 günde ya katil olurdum ya ayrılırdım..
Bence daha yeni evliyken şimdiden ağırlığını koy..Bir süre onlara zaman tanıdım, nasıl olduklarını gözlemledim, şimdi sıra bende de..
Daha önce çalışan bir kadın için çok zor ekonomik özgürlüğünün olmaması..Daha da kötüsü eşinden değil de kaynanandan apara istemek zorunda kalman..Bu durum böyle gitmemeli..Yoksa olan sana olur..
Evliliğin tadını çıkarmayı eminim eşinde istiyordur.Bence kimseyi kırmadan evinizi değiştirin..Uzaklık her zaman iyidir..kötükedihüso

offffffffff okurken daraldım.
allah yardımcın olsun canım.hakikatten fazla bunaltmşlar.
butün herşey eşinde bitiyor bence

ayy cok zor bı durum yaa.vallla allah sabır versın canım
ınan altlı ustlu oturmak zor hatta aynı mahlle hatta aynı semntte bıle oturmucaksın.yoksa herseyıne maydanoz olurlar

bence herşeyi dengeleyecek olan eşin...öncelikle onunla konuş ve kararlılığını belli et...
mutluluklar

Allah sabır versin valla..ben olsam mahkemeliktim şimdi..ya boşanma ya cinayet..Artık Allah ne verdiyse..

çok üzüldüm aynı problemi ablamda yaşamıştı zor bir durum ne söylesem boş belki ama biraz daha sabret bence,zamanla herşey düzelir,Allah yardımcın olsun.

Ayy geçen seneki konu ama millet hala cevap yazıyorkafamçokkarıştı-tatlicadiarzu-

bu zamanda hala bu mantıkta aıleler var ışte bız bu yüzden güzel ülkemız gelışemıyor bu gerıkafalı zıhnıyetler yüzünden yazık olmuş sana güzelım allah yardımcın olsun

evet geçen senenın konusuymuş evlımı acaba hala bu arkadaş ne durumdakı kendısı

Evet bu konu geçen sene açılmış şu anda nasıl olduğunu çok merak ediyorum hala o cehennemin içindemi acaba diye galiba cvp.ta yazamıyo keşke durumunu bi haberdar etseydi bize

Evet bu konu geçen sene açılmış şu anda nasıl olduğunu çok merak ediyorum hala o cehennemin içindemi acaba diye galiba cvp.ta yazamıyo keşke durumunu bi haberdar etseydi bize

Evet,hala sitede ama başka konular açmış.2 kez bebek düşürmüş falan....:çok üzgünüm:

işin çok zor canım anlattıkların şaka gibi valla...artık sizde bir ailesiniz eşin ne demek maaşını ailesine veriyor bunlar çok cahil insanlar kesin eşin ağırlığını koymalı kabus gibi allah kolaylık versin

bende şimdi farkettim tarihe bakmadım niye açmışlar ki?

evet arkadaslar yeni konulara bakalım .biz konu acıyoruz bazen bakan olmuyor gidip böyle nerde eski var ona yazıolar yani.güncel olanlara yazalım lütfen.

valla cnm seninyerinde ben olsam bana öyleniye çıkıyosun dediklerinde evime çıkmak için nedennimmi olması gerekiyo derim yani ya yokben sinirliyim bu konuda galiba ama ayıp ya daha 2 ay bile olmamış evleneli insan düşünürbunlar yenievliyalnız bırakmak lazım aman ççağırmayalim etmeyelim diye

X