yeni evliyim ...lanet olsun

ah cnm işin çok zor.allah yardımcın olsun.düzelir diyecem ama zor gibi gözüküyor.aman sakın çocuk yapma bare.ozaman daha zorlaşır işinler.sevgiyle ve umutla kal cnm...a.s.

ah be tatlım niye baştan alınacakları aldırmadın şimdi mecbur bırakıyorlar seni işte çok üzüldüm canım benim altlı üstlü oturmak cidden çok zor bende biliyorum öyle yaşıyorum ama çalışmakta buldum çaresini bide mesafe koyacaksın araya soğuk ol onlar bunu hakediyorlar kusura bakma ama senin kocandada iş yokmuş umarım herşeyi iyice gözden geçirip tavrını ortaya koyarsın belki o zaman anlarlar ama açıkça konuşmalısın kayınvalidenle ben yeni evliyim burda olduğumdan evimi bilmiyorum alışamıyorum evime ben artık hergün burda olmak istemiyorum diye konuş kocanada söyle rahatsızlıklarını çünkü herkesin oğlu var ve herkes aile olarak görevini yapmak zorunda evine alışıp yerleşmen zaten 6 ayını alıyor insanın bu yüzden sınırını çiz ve çekil bakalım kenarıya.tabi yumuşak ol sizide kırmak istemem ama diye başlayan cümleler işe yarayabiliyor.kolay gelsin

Arkadsim rabb0m koilaylik versin bence kend0ne evde yapabilecegin is bul yani el isi gibi onunla ilgilenirde pek olanlari takmazsin

canım mrb zor bi durum ama biraz sabret çünkü her çıkışın bir inişi vardır.yeni olunca böyle olur bazen anlıyorum zor bi durum senin yerinde olmak istemezdim tatlı dille eşinle konuş biraz zaman geçsin seninde bi aile olduğunu anlarlar umarım çoçuk oluncada değişebilir bu durum umarım ama sabret hemen yıkmaya çalışma bişeyleri öptm tatlım

altlı üstlü oturmak çok beter bi şey hiç tavsiye etmem.çok kötü bi durum ben yaşıyorum kimseler yaşamasın

Canım benim seni anlıyorum ama lanet sakın okumaaaa benii bu yüzden eşim terkettii... allaha sığın herşey yoluna girer eşinle mutlu ol!!!

aynı durumun biraz farklısı var bende kaynanlar herşeyi bilmek ister bilmeseler olmaz.kısaası bu davranışlarının açıklması çocuklarını kıskanmaları çünkü artık bir numaralı kadın değiller onların yerlerini bizler alıyoruz.onlar kendilerini ikinci planda hissetmleri tamamen komleks.eşimle annesi biz nişanlıyken ve daha öncesindede anlaşamazları hatta kayınvalide derdiki bi evlensede kurtulsam ama şimdi dünyanın en kıymetlisi boynunda asılı duracak herzaman o ne laflar kuzucum annnem karın sana iyi bakıyomu falan filan.olan bizlere oluyor özel hayatımızın ortasında zannediyolar kendilerini.tatilden yeni geldik.tatile gitmeden evin anahtarını çiçeklerimizi sulamak amaçlı almıştı.komşular her zaman bizim evin bahçesinde görmüşler ne var neyok heryere bakmıştır.ya biraz anlayış lüfen.onlar kayınvalidelerini anlata anlarta 20 senede bitiremediler.ama aynısı kendileri oldular.

canım ya bence bu şekilde hiç hoş değil çok rahatsız bir durum bence bunu konuşmalısın yada davranışlarından belli etmelisin kayınvalidene.çok yıpranırsın artık sizinde kendinize ait bir hayatınızın olduğunu anlatmaya çalış yılmadan eşinede kaynınvalidenede

canım işin gerçekten çok zor.ve senin adına gerçekten üzüldüm.ama bu böyle gitmezki...dirensen,rest çeksen olmaz mı acaba bi gelişme.yuvanı yık demiyorum ama biraz mücadele etmelisin ve en önemlisi güçlü olmalısın.kendi ailen durumu biliyo mu?onlar araya giremez mi mesela?valla eğer baştan bunlara izin verirsen böyle gider...ama ilk aşamada eşini bi şekilde yola getirmelisin...ama nasıl bilmiyorum...
allahım yardımcın olsun....inşallah en kısa zamanda hatalarını anlarlar...

YEMİN EDERİM CİNLERİM TEPEME ÇIKTI....kötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso.
SÖYLE KOCANA ÇIKIN ORDAN DAHA 2 AYLIKSINIZ YAAAA YUH VALLA İNSAN RAHAT BIRAKIR EN AZINDAN 1 SENE BU NE HEMEN BAŞLAMIŞ.klava:klava:....

BİZİMDE AİLE APARTMANI HENÜZ YOK KAYINVALİDEMLER AMA TELEFONDA İNŞALLAH ARTIK GELİCEZ HER AKŞAM BERABERİZ O ZAMAN DEMESİ BİLE BENİ ÇİLEDEN ÇIKARIYOR. kötükedihüso
ÇALIŞAN BİRİYMİŞSİN VE ŞİMDİ ÖZGÜRLÜĞÜN KISITLANMIŞ GİBİ HİSSEDİYOSUN DİMİ CANIM. :çok üzgünüm:

EŞNLE Bİ GÜZEL KONUŞŞŞŞ.. İTİRAZ ET... ANLAYIŞ GÖSTERİR SANA İNŞALLAH KURTULURSUN. ALLAH YARDIMCIN OLSUN VE ALLAH SABIR VERSİN CANIM..:1hug::1hug:a.s.

ya ben heves ediyodum altlı üstlü oturmayı ama şimdi tırstım

naptın ya bilmiyormuydun böyle olacağını?

evinde mutlaka temizlik yapılıyordur ne kadar kullanmasan da..
kvalideni çağır evine evimi özlüyorum de paylaşım gerek bu işte..
kimilerin işine gelir kvalidelerde yemek yenmesi vs ama kimilerinde gelmez
benim işime gelirdi..olan olmuş pozitif düşünmelisin eşini seviyorsan..

Arkadaşlar, konu teee geçen senenin konusu, kızcağızın başına daha başka bir sürü şeyler gelmiş.
Okumadan yorum yapmayalım nolur. Boşa gidiyor.

aynı şeyleri bende yasadımama benim kocam arkamdaydı ben kendi kendime sıkıntı sitres yapıyodum bizim kinin babasıyla işleri bir o yüzden yatmadan yatmaya eve geliyodum sabahlaru geç insam kayın validem hemem günaydın dicene tünaydın diyordu en sonunda babasıyla kavga ettiler asagı inmemi esim yasakladı şimdi ,işleri gene bir ama yemem içme ayrı canımisterse iniyorum istemesse inmiyorum rahatladım hergün temizlik bende kayın valideyle gezcen onun dedini yapcam bende sıkılmıstım kavga mana oldu şimdi bazen asagıda yiyin diyorlar bende yemegimi yaptım diyorum inmiyorum

valla işin zor canım ne diyecegimi bilmiyorum ama aile yanına cıkınca hep böyle sorunlar yasanıyor etrafımdan biliorum allah yardımcın olsun allah sabır versin sana

canım bende aynı problemı yaşadım senın kadar olmasada biz altlı üstlüyü bırak yürüyerek gidilcek bi mesefede bile oturmuyoduk ama ilk zamanlar tv miz olmadıgı için ben evde çok sıkılıyodum ve sık sık gidiyodum yanı benim hatam oldu.sora tv alındı ama tabı alıştılar artık süreklı orda olmamıza gitmedigimiz zamanlarda nie gelmıyosunuz demeler başladı.ama artık ben çok sıkılmıştım süreklı suratım asık oturuyodum anlasınlar die ama anlamıyolardı.eşime açıldım dedim bu böle olmıcak ben bu dudrumdan çok sıkıldım bi yolunu bulalım yenı evlıyız ama evlılıgımı yaşayamıyrz dedim.oda hak verdi bana sora ben çalışmaya başladım gündüzleri zaten işte oluyrm akşamlarıda evimize gidiyrz ama tabı orayada gittigimiz günler oluyo yinede yavaş yavaş alışacaklar zaten çocuk olduktan sora hiç gidilmez ben sabrettim eşimde tabı hak verdi ve şimdi gayet mutluyuz darısı senın başına canım ama iş eşinde bitiyo herşey onun elınde yanı sık sık gerekırse hergün konuş anlat ne kadar çok sıkıldıgını üzüldüünü anlat ona elbet oda senı anlıycaktır.

canim ALLAH yardimcin olsun ALLAHIM sana peygamber sabri versin yorumlari okuyamadim tam görücü usulüyle evlenmissin ,esinle konusup baska eve cikmayi tekliff et baktin oda seni üzüyor anlamiyor ,sende sevmiyorsan eger AYRIL
bunlar tabiiki benim görüsüm

Bana en çok eşinin maaşını onlara vermesi, senin kayınvalidenden para istemen garip geldi.Bence eşinle bunun böyle devam etmeyeceğini konuş.Ben kendi evimde kendi ailemi kurmak istiyorum kendi yemeğimi yapmak istiyorum de.Kendinize taksitle buzdolabı ve çamaşır makinesi alın.Çamaşırının da ortak yıkanması garip geldi bana.İç çamaşırlarını herkes görüyordur (en azından kayınvaliden) ve hiç hijyenik değil kayınvalide, kayınpeder ve sizin çamaşırlarınızın ortak yıkanması.Bence tatsızlık çıkmadan güzel bir dille evini özlediğini kendi düzenini kurmak istediğini söyle.Bu konu eşinde biter aslında.Onun halledebileceği bir konu.Sen söylersen kötü olursun.O halletmeli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…