yeni evliyim ...lanet olsun

Yine k.valide vakası
Ne isterler hiç anlamam bırak oğlun mutlu olsun
Neden her dakika yanlarında olasınki?
Hiçmi insanın kendine ait bir zamanı olmayacak
Bunlar genç ve yeni evliler kendilerine vakit ayırsınlar demezler
Birde maaşı ellerine alıyorlar çekinmeden
Eşinle güzelce konuşup arayı bulun ve kendinize ait bir eviniz olduğunu hatırlatın
Geçen günler maalesef geri gelmiyor

bu nasıl iş ben anlamdım ya..ama olmaz ki böle sanki anlattıklarına göre oğullarını zorla evlendirmişlerde paylaşamıyorlar gibi.bu nasıl bişey bütün maasını veriyoda içinden harclık alıyor.sen mecbur kalınca kaynanandan alıyosun.vallahi çok zor bi durum.iş aslında senin eşinde bitiyor.alıp karsına bence konus güzel bi dille anlat olmadığını üzüldüğünü.ama ben anlatmaklada olacağını sanmıyorum eşin görmüyor mu durumları.ne diyeceğimi sasırdım valla.ama böle yasam olmaz bence bunu bir an öne halletmeniz lazım.allah sabır versin valla kendimi senin yerine koyuyorum ben onun ailesine değilde eşme kızarım ben mecbur muyum yukarı çıkmaya eşimle evimde rahat rahat oturup tv izlemek isterim yemek yemek isterim kendim paylaşım içinde olmak isterim.her an onların yanında.eşimede derim bişey ihtiyacım olduğunda seninle paylaşmak isterim kaynanama el açmak zorunda myım ben.dediğim gibi iş eşinde biter.valla çok sinirlendim ya.iş eşinde biter diyorum ama eşininde gözleri var oda görüyor bu durumu ben konussan bile bişey değişeeğini sanmıyorum.allah sabır versin ama bölede cekilcek gibi değil.afedersin ama kpek bile evde sıkılıyoda dısarıya tek basına salıyoz gezinsin diye.tekrar özürdiliyorum kırılma banada üzüldüm senin adına.allahım yardımcın olsun.kendine de stres yapma olan sana olur canım benim:teselli:

isin cok zor allah sabir versin sana bunu basda bilmiyormuydun sen arkadasim,ailesi böyle oldugu sizin bu sartlarda yasiyacaginizi bilmyiormuydun???

bekarlar sız sız olun sakın bırlık gıtmeyın ılk basta ıretın ayrı olcak ıdıye sonradan kotu olacagına bastan kotu ol bence cok zor allah yardımcın olsun amam unutma hersey kocand abıter o sana destek olursa ve aılenıde araknda oldugunu bılırlerse ınanan sana hıc bısey dıyemezler sen kocanı ele almaya bak nerelıydınız dogu kısmında cok bole seyleroluyo ama

Isin zor anam. Allah yardimcin olsun, esini kulagini çek bence yarari olur belki

işin çok zor canım Allah yardımcın olsun.
bence ne yap ne et çalışmana ikna et eşini, bi işe gir kendini daha iyi hissedersin.

Canım, ben de evlenmeden önce senin gibi düşünüordum ama evlenince iş değişior. Eşin kazandığını ailesine versin de bak bakalım ne oluor. Kusura bakma canım sana katılmıorumsengözlerimebaksanab

Jenifer, Allah yardımcın olsun canım, biraz sabret inş. herşey dileğin gibi olur.

Kizlar bence kendi ailesini arkasasina almali onlarin desteyi çok önemli düzelte bilirlerlerde bende yaşadim çok şeyler ama desteyim yoktu bu çok kötü bi durum allah yardimcisi olsun çok zaman geçti ama hala dun gibi silemiyosun yol yakinkenailesinin desteyini almali yoksaişi çok zor aileni ikna et güzelim inan çok iyi anliyorum seni

cnm, işin zor,bunları nişanlıyken konuşmadınızmı,bağzı şeyleri anlamadınızmı.Böyle nasıl devam edebilirki... hastalanırsan o zaman napçaklar seni
Bence sen eşinle konuş,mutsuzum de,üzülüyorum de,hasta olsam dahamı ii de..baskın çık eşini ikna et önce,sonrasını eşine bırak,Allah yardımcın olsun cnm

vay anam vay dedim okurken..
kilit kişi kim biliyor musun ? eşin ..
eşinle otur ve konuş hem de uzun uzun..anlat sıkıntılarını..
dile getiriyor musun bilmiyorum ama ağlamayan çocuk ve meme olayından dolayı böyle söylüyorum...
herkes kendi gibi istiyo karşısındakini işte :1closedeyes: ailesinin de kabahati yok aslında burda onlara da kızma kaç yaşında insanlar huylu huyundan vazgeçmez böyle görmüşler böyle davranırlar..malesef bu tarz yaklaşımlar düzeltilmiyo sadece etkisi azaltılıyo..sen saygıda kusur etme canım..eşin bu durumu düzenlemeli..

Allah yardımcın olsun..
sevgiler

Ne akıllı bir aileymiş öyle! sen bir cocukla evlenmişsin.Ne demek evli bir erkegin maasını ailesinin eline teslim etmesi.Senin eşin daha bir birey değil ki.Ailenin maddi durumuna guvenerek evlenmişsin,herşeyi kabul etmişsin galiba.Unutma bir söz vardır "elden gelen öğün olmaz,o da vaktinde bulunmaz"diye.Evleneceginiz insanın bile maddi durumuna guvenip evlenmemelisiniz.Kendi ayaklarınızın uzerinde durabiliyorsanız,işiniz varsa evlenmeli,evlendikten sonra da ayrılmamalısınız.Siz evlenmişsiniz ve buzdolabı,camasır makinesi alınmamıs.İşte o vakit "hayır alınacak"diyecektiniz.Bir yuvanın gelecegi üzerine konuşmak hiç hoşuma gitmiyor ama eger boyle devam ederse,sen hayattan elini etegini cekmiş,temizlik hastası bir hizmetci gelin olacaksın veya isyan bayragını cekeceksin haklı olmana ragmen bu iş boşanmayla bitecek.Cunku senin eşinde sanmıyorum ki ailesine karsı cıkacak cesaret olsun.Cok sinirlendim ya.Neredeyse cıkıp gelip kaynanan ve kayınpederinle konusacagım.Konusmaktan anlamıyorlarsa kavga edecegim.O halde hale geldim.Anlayıssız insanlardan midem bulanıyor.

çok sabırlı bir kadınsınız ama artık.elinizi belinize koyma vakti çoktan gelmiş.aynı evi paylaşsanız anlıycam.o evi niye açtılar o zaman.çok sinir bozucu.bacım alıcan kocanı karşına açık açık konuşcaksın.ben bu evlilik böyle devam edecekse noktayı koymak istiyorum.tahammül edemiyorum etmek zorundada değilim.buraya kadar diyeceksin.başka yolu yok.belki aklı başına gelir eşinin.bu ne biçim iş ya.bide niye eşiniz kazandığını ailesine veriyor.niye evlenmiş.niye çocuk sahibi olmuş.en sinir olduğum erkek modeli.allah akıl fikir versin.çekilmez bu çile.Çok üzgünüm çoook

ahaaaaaaaaa bitene daha benden yeni hayata hoşgeldin cnm seni çok zor günler bekliyor ben 7 aylık evliyim bi gün yüzü görmedim dahaaa aadamların bogazını biz besliyok borçlarınıda bize ödeticiler az yüz versek

canım git annenin evine ya beni dinlersin yada dönmem de neo maaşı babasına vermeler falan baştan koy tavrını ben 10 yıllk evliyim benide çok üzdüler bayramdan bayrama gidiyorum artık

zararın neresinden dönersen kardır bence de ailenin evine dön. hizmetçi olacaksanda kendi ailenin hizmetçisi ol. yaşın daha genç. kim ne derse desin dedikodu yapan yapsın. sen daha önemlisin. madem kocada iş yok madem sözünü geçiremiyorsun yapacak tek bişey var oda ailenin yanına dönmek.

evlenmeden önce daha çok tanıman gerekiyormuş demekki bide genellikle kaynanası ile aynı yerde oturanların sorunları oluo ne kadar iyi insan olsalarda bi yerde patlak verio işte Allah sabır versin kocanla bi konuş bu konuyu böyle bu evlilik yürümez de umarım sana başka seçenekler sunacaktır.Ailenle oturmak daha iyi ise neden oturmayasın sonuçta kocanla mutlu değilsen yapcak başka ne var???benneyaptımki

Tatlım bunu sana eminim annen de tembihliyordur ama ben aklında bulunsun istiyorum.SAKIN AMA SAKIN ERKENDEN COCUK FELAN YAPMA.ben böle zor durumda kalsam olayı değiştirmeye calısırdım.değişmiyorsa hayır gelmez.ne demek yaaa,maaşını ana babasına verio.siz bir aile olmusunuz artık.offf ya cook zor seni cok ii anlıyorum.umarım cözülür....

daha çok yenisin. ipleri hemen ellerine vermemeye çalış.
bide şunu söylemeliyim herşey kocanda bitiyo...

Valla canım, Allah yardımcın olsun.Bir ömür böyle geçer mi ya.İnsan kendi evini bilmek ister,evliliğini yaşamak ister.Bu sorunu çözecek tek insan eşin....Onunla çözmen lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…