yeni evliyim aldatıldım

hayatımda duydugum en salakca bahane.ayrıca ne demek senin hakkında bilgi alıcaktım sen evlendiğin kadını bilmiyormusun ki başkasından bilgi alıcaksın.Bir kere aldatan emin ol yine aldatır

25 günlük evliyken daha eşin senden ayrımı uyuorduda msjlaşırken elinde telefonla uyuya kaldı
siz nişanlıykende varmış sevgilileri hiçmi şüphelenmedniniz
bu adamın ar damarında bir problem var bence

Canım benimm
durumuna çok üzüldüm
ama inan adam sırf seni kandırmanın çabasında
ne olur beni affetin altında pişmanlık degil
yüzsüzlük yatıyor
gece utanmadan eşinin yanından kalkıp sabahlara kadar cinsel içerikli msjlar yazan
ertesi gün hattı kırdım die seni salak yerine koyandan
sana sende yap eşit olsun die igrenç bi teklifte bulunandan ne gibi bi beklentin var ki
o bir kere ewlilige hazır degilmiş onun gözü dışarıda sen çantada keklik
bi kenarda bekle eger dışarıda istedigini bulamazsa sana geri döner
ama ufak bi kıvılcım görürsede geri dışarı akar bu adam
çünkü o kapasiteye sahip
eger gerçekten pişman olsaydı bi kere böyle ucuz numaralar yapmazdı
veeee en önemlisi böyle igrenç bi teklifte ^^sende yap eşit olsun^^ demezdi
ve bende derdim ki tkr düşün hata etmiş
ama adam acayip arsız yüzsüz böyle bi insan hiç hayatımda görmedim
bence onun ailesiyle de kendi ailenlede konuş bırak hepsi onun ne adi bi insan oldugunu bilsin
tabii durumu onunlada konuş
derdi neymiş belki bi yalan uydurmadan anlatır sana
veee kendini düşün
tmm çok zor bi durum çevre ne der
çevre herşeyi der
onları hiç bir zaman susturamazsın aileni de üzmek istemiyorsun
ama böyle giderse sen çok üzülürsün
herkesle konuş ve olması gerekeni yap
ve kesinlikle çocuk yapmaaaaaa ne şimdi
nede ona katlanmak zorunda kalırsan uzunnnnnnnnnnnn bi zaman derimm.........
rabbim senin yardımcın olsun
onada verdigi aklı adam gibi kullanma kabiliyeti versin...............

bana görede en mantıklısıo kendi yoluna bakman canım bundan hayır gelmez artık sana

geçmiş olsun..

arkadaslardan çok da farklı düşünmüyorum. boşan, ailenin yanına da gitme, bul biş, tut bir ev, eğitimini,donanımını bilmiyorum ama en azından ev arkadasıyla ve kocandan koparabilceğin nafakayla birşeyler olur gibime geliyor. o annenle de bir süre görüşme.. elalemden sana ne ayrıca? istediklerini desinler... herkes kendine baksın..
yok asla boşanamam ben diyorsan da hani kocan midesiz bir laf etmiş ya.. sen de aldat diye.. bence yapmayacağını bildiği için demiş. yerinde olsam illa evli kalcaksam onu şaşırtırdım. nasılsa seviye,saygı bitmiş bir evlilik olacak...

evt ama bi yandanda ailem var annem kocanı kendine bağlamaya çalış diyor.babamın haberi yok.kapıyı çekip nereye gideyim

Şimdiye kadar bağlayamamışsın kocanı kendine,bundan sonra mı bağlayacaksın? akannehir

Kapıyı çekip, geldiğin yere gideceksin bu kadar basit,mahalle baskısını düşünmek sana fayda sağlamaz.
Ha senin hayatından daha önemliyse o zaman devam edeceksin ,yeter ki millet laf etmesin,aman elalem ne der sonra...

ben aldatsam affedermiydin dedim bana dediki o zaman sende aldat durum eşitlensin ama beni affet lütfen dedi

Bu ne biçim bi erkek ? :mymeka: Ahlaksız,midesiz... :mymeka: pisliğin tekiymiş

Bu kesinlikle affedilebilir bir olay değil.. Çok adice.. Söylediği yalan da çok amatörce olmuş, madem beceremeyeceksin ne diye bu işlere bulaşırsın be adam diyesim geliyor, tam manasıyla eline yüzüne bulaştırmış.. bilmem ki bundan sonra onu içiniz kanul edermi hazmedebilir misiniz bu olayı.. affedebilirseniz ve üstüne birde eşinizi eve bağlamak için siz çaba sarfedecekseniz bilemiyorum, yazık..
Hem eşi eve bağlama olayı genelde yıllanmış evliliklerde olur sizinki ayını doldurmamış.. Üzüldüm umarım doğru karar alır ve ömrünüzün geri kalanını harcamazsınız.

eşinin maceralarını ve söylediklerini hayretle okudum
karar senin ama ben olsaydım o anda bitmiştir der çıkar giderdim
sende aldat demiş nasıl bir ahlaksızlık nasıl bir genişlik bu ya hadi herşey eşit olsun
allah sabır versin
söyledikleri de yenilir yutulur kelimeler değil

nedememizi bekliyorsun gece aklini basindan al fantezi yap costur agznin sulari aksin turkbayragiyataga bagla al eline bir sopa yermisin yemezmisin sonra giyin kusan bavulunu topla dogru ananin babanin yanina 25. gunde boyleyse 25. yilda neler olabilir dusunun bakalim

Nasıl bır adam ya askerde bırını buluyo ve hala ılskısı surdugu halde senınle evlenıyorr.. Sen hıcc farketmedın mı nasıl davranıyorduuu sana?? Yenı evlısın evet tamam ama hemen ayrılma ama ona ceza verr aılenın yanına gıt ve bı sure orda kal derım benn..

Balik bastan kokar, onca hayal, onca emek, onca bekleme bir hic ugrunaymis kusura bakmayin. Degismeyen tek gercek insanin asla degismemesidir bence. Yapacak bir sey yok cekip gideceksiniz O'nun hayatindan. Bir evlilik hele cicegi burnunda bir evlilik icin (kaldi ki her iliski icin) tolerans gosterilmesi imkansiz bir durum. Hic korkmayin, kimseyi (aman kizim yeni evlisin, biz neler cektik vs. gibi ezik soylemleri) dinlemeyin, gururunuza sarilin cikin gidin bu rezaletin gobeginden.

ben aldatsam affedermiydin dedim bana dediki o zaman sende aldat durum eşitlensin ama beni affet lütfen dedi

akannehirakannehirakannehir

Tatlım allah yardımcın olsun hiç kolay birşey değil inanamadım...
Bende herkes gibi ayrılman gerektiğini düşünüyorum hemde hemen :teselli:

25.gün daha yaptıklarına bak bence de bitir sonuçta sen görmesen dediğin gibi diğer kızla buluşacakmış...:mymeka: gerizekalı madem dışa açık birisin ne halt yemeye evlenip kızıda mutsuz ediyosun..umarım dikkatli karar verirsin canım.üzüldüm adına

Ayyy igrenc bir durum ya, migdem alt ust oldu kafamçokkarıştı
Birde sende aldat esitlensin demesi :mymeka: Yuh yaniiii :uhm:
Allah sana sabir versin.. Insallah dogru karari verirsin :Saruboceq:
Anneninde kendine baglamayi calis demesi de yuhh yaniii :bbo:

bir erkeğin gizli hattı olması demek,zaten işin içinde hinlik var demek..
ne demek gizli hat yakötükedihüso
üstüne gitmedim diyosun,keşke o anda gitseydin üstüne.zaten bariz bir şekilde ortada gizli saklı dönen oyunlar var...
daha 25 günlük evlilik nedir'ki:asigim:en tatlı zamanlarınız..yataktan çıkmamanız lazım..cinselliği nasıl olurda 25 günde başkalarında arıyabiliyo!!.tüüüü onun kalıbınakötükedihüso :tomato: :tomato:
seni kale alsa,onu terketmenden korkusu olsa,bu kadar rahat bir şekilde msj laşırken uykuya dalamaz..
yusuf yusuf olur o moku yiyen adam..ama seninki pek rahatkör kör parmağı gözüne misaligamyoncuiremsu
karar senin..eğer bu ağır yükü kaldırmayı göze alıyosan,kocamdan ayrılamam seviyorum diyosan bize ne yemek düştüğünü sen çok iyi biliyosunbenneyaptımki

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…