yeni evliyim aldatıldım

25 gün iyi dayanmış.
Ne yapacağımı bilmiyorum derken, hala kararsız mısınız?
Anneniz de ilginçmiş, 25 günlük damadının gözü başkalarındayken,
kızını düşünmüyorda, kocanı kendine bağla mı diyor.
25 gün de bunu yapan adama denecek çok şey var da....
Ayrılın gitsin.

pess diyorum inan şaşırdım kaldım daha 25 günlük evlisin ve aldatılıyorsun şaştım kaldı ya bu deveyi güdücen yada bu diyardan gidecen

Yazık ya o kadar emek,o kadar zaman,umutlar hepsini bir anda yakıp yıkıyor bu erkekler.Doyumsuzlar,merhametsizler ve sadakatsizler.........

çok zor arkanda ailen olsa çarp kapıyı çık ama annenin tavrı belli sanırım allah yardımcın olsun

ne zamandır böyle şeyler okumuyodum valla yine bütün sinirim tepeme zıpladı ya!
kusra bakma ama eşin zamparanın önde gideni, çocuk filan yapılmaz bu adamdan allah korkusu yok bikere
25 gün be yuh!

boşanma davası açar donuna kadar alırım... sonrada kendime bi ev tutar otururum.. eğer ailemde böyle bi adamla hala evli kalmamı istiyosa ailemide silerim.. ne demek bu yaaa baştan başlarım hayatıma gerekirse hiç evlenmem alır bi köpek otururum evimde emin ol köpeğin bu adamdan daha sadık kalır sana.. böyle bi evlilik sürmez daha adam askerdeyken nişanlıyken başlamış.. keşke 25gün önce farketseydin allah belanı versin de cık işin içinden bu adam seni sevse böyle bişey yapmaz sende kendine yedirme bunu bu adamla bi ömür aynı yastığa baş koyacaksın sen aldatsan o kabul edermiydi offf vallahi sinirlerim bozuldu birdakka durmam allahım sen düşmanına yazma böyle şeyler... cok iğrenç,tiksinç adamın suratına okkalı bi tükürük yapıştır cık git o evden hala onunla durman hata

sakın cocuk olunca evine bağlanır cocuk yapayım diye düşünme. Cok pişman olursun. Yolun cok başındasın. İlla baba evine dönmek durumunda değilsin kendi düzenini kurabilirsin. sepetle evden gitsin mesajlaştığı kızlara.

ben aldatsam affedermiydin dedim bana dediki o zaman sende aldat durum eşitlensin ama beni affet lütfen dedi

Yuhhh adam yüzsüzlüğü iyice abartmış ne demek sende aldat eşitlensin demek! Erkek adam bu lafı öfkeliyken bile demez.Sen boşuna düşünüyosun hala kardeşim bizden söylemesi.Karar yine senin kararın ama bunca yazan arkadaşların dedikleri de boş değil hayatını kurtar yol yakınken.

ben aldatsam affedermiydin dedim bana dediki o zaman sende aldat durum eşitlensin ama beni affet lütfen dedi

Arkadaşım bu adam seni kadın olarak görmüyor karısı olarak hiç görmüyor ..
niye evlenmiş o da ayrı bir konu.
bu cümleyi kuran adamdan her türlü ahlaksızlığı beklerim böyle bir adam karısına her türlü teklifi yapar,bilmem anlatabildim mi..?
kaçarak uzaklaş...koşarak hatta

gülbahar sen affetmeye meyilli gibisin galiba şimdiye kadar defetmediğine göre? Niye annende ve inşallah yanılıyorumdur ama sanıyorum sende kaybetmek istemiyor gibisin. Nedir bu ciğersiz adamın cazip tarafı?

skor tablosu mu bu ya kac kere aldattiginizla mi esitleniyor durum...
canim bekara kari bosamak kolay diye bir laf vardir, belki o kadar emegini umutlarini dusunuyorsun, belki ailenden cekiniyorsun ama aklini basina topla, once kendini dusun, ondan sonra bu yaptiklarina bir sahit bul ve biran once kurtul bu adamdan. gercekten cok doyumsuz bir insanmis. hastalikli gibi davraniyor, buldugu bahaneler de saka gibi. arayislari bitmemis onun daha bu hayatta, sana verebilecegi hicbir sey yok.

:1shok::1shok::1shok:
Bu laf ne kavgada söylenir ne de böyle bir sözle şaka yapılır,erkek bu lafın şakasını bile yapmamalı eşine:1no2:

Şu yazdıklarınızı eşim söyleseydi bana direk boşardım.

Aman allahim sen bu erkeklere akil fikir ver.
Suanda icimden okadar sövmek geliyorki kocan olucak o adama..
Daha 1 aylik bile evli degilsiniz ve adam baskalariyla fingirdiyor bile..
Aldatiyor yani

Ayrica bide gelmis size, ozaman sende beni aldat durum esitmi olsun diyor ?????????

Aman yarabbi sen aklimi koru, adamin umrunda degilsiniz, Bi erkegin nasil midesi kaldirir böyle seyleri, Sakasi bile yapilmaz.

Allahim yaa kime güvenip evlencez ben bilmiyorumkii :S

çok haklısın canıom
(bu arda yine karşılaştık hemşoooooom:):teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…