yeni evliyim aldatıldım

"sende aldat eşitlensin" gibi bir cümleyi bir erkek kuramaz,hemde karısına,:eek:lmaz:
pes diyorum sahiden adam değilmiş,hiçmi anlamadın ne mal olduğunu bunca zaman be canım,

kendine bağlamak değil bian önce o adamı kendinden uzaklaştırmaya bak bencede,
yol yakınken kurtar kendini,üstüne düşünülücek bir konu değil bu,allah sabır versin.

yanlış anlamayın ama kızlar etrafda adamın evli olup ya da nişanlı oldugunu bile bile asılan kızlar da var bir laf vardır dişi köpek kuyruk sallamazsa diye bence senin yapman gereken eşinle karsılıklı bu durumu konusmanız çok yeni evlisin anladıgım kadarıyla daha önce de aldatmış bence yapman gereken tek bir sey var ona da seni kaybedebilecegi korkusunu yasat sakın pısırık davranma ok :)

Daha salak bir adamla evli olamazdın bence bahaneleri şu saatte güldürdü beni..
Elinde telefonla uyuyakalması akıllara zarar ..
Vur tekmeyi gitsin..!!
aynen katılıyorum rahatlığa bak elınde telefonla uyuya kalıyo ne desem boş yanı daha 25 gunde bunu yapıyosa sonrasınıda sen onu dızgınleyemezsın canım vur tekmeyı gıtsın

Herkes evden git diyor ama bence o adamın o evde yeri yok...
Ben de herkes gibi yol yakınken kendini bu arsız adamdan kurtarman taraftarıyım... Boşan ve alabileceğin tüm tazminatları da almaya bak... Evden de zırnık eşya verme, onun kişisel eşyalarını da çöpe at...

Hepinizin ağzına sağlık... Resmen bana söyleyecek laf kalmamış :nazar:

"Ne yapmalıyım" diye sormamalısınız bundan sonra.Alınması gereken tek bir karar var...

Evet, 25 günde bir evliliğin hele de bu şekilde bitmesi çok acı.

Ama eşinizde ve evliliğinizde "evlilik" kurumuna dair hiçbir durumunuz örtüşmüyor...

yok artık birde kararsızmısın 25 günlük evlisin kaybettigin bisey olmayacak çocuk ta yok duzeleceğini sanıyorsan eğer yanılıyorsun kurtul bence bu adamdan daha ne bekliyorsun ki eve kadar getirmesinimi

Annen eve bağlamaya çalış diyormuş :) Daha 1 ay bile olmamış balayındasınız kısaca, insanın aklına başka birinin gelmesinin mümkün olmadığı bir dönem ve senin kocan eski sevgillerinden kopamamış...
Böyle bir adamı ne kendine ne eve bağlayabilirsin, evlilik yapacak olgunluğa gelmemiş henüz. Ne güzel ki baştan gördün, hala nasıl bu kadar kayıtsız kalıyorsun, adam mazeretler atmış saf saf dinlemişsin. Mantıken bi dakka durmaman lazım, yalancının düzenbazın biri

:eek:klava: şaka gibi ya...25 günlük evlilikte aldat birde üstüne sende yap eşitlenelim de...
pes yani daha neler duyacağım...güzel arkadaşım daha elinin kınası solmadan sana bunu yapan adam için 25 dk.değil 25 sn dahi harcama...

salak mı bu zeka sorunu var heralde
ahlaksız terbıyesz 25 gunn olmş daha yediği boka bak ALLAHIM sen gör şunları yaa
ablam ayrılabılceksen ayrıl bennnce :KK43:

Aman Allah'ım akannehir
Şok oldum resmen.. Kanım dondu diyebilirim.
Allah ıslah etsin ne diyim ki..
Peki siz ne düşünüyorsunuz bundan sonra ?
Yazıklar olsun böylelerine, hem evlen hemde git 25 gün sonra aldat,
be adam madem nefsine mukayyet olamıyorsun bu kadının günahına neden giriyorsun ?
Cinlerim tepeme bindi yine alsanaalsanasmile

2.sayfadan sonra okuyamadım daral geldi.benim fikrime görede babana anlat.valla benim kızım olsan çoktan almıştım seni yanıma.

sende aldat durum eşitlensinmi dedi vay ib..e vayyy vay azna tükürdümün çocugu vay ...
ey ulu allahım aklıma mukayyet ol yarebbim deli olacam bu ne ahlaksız terbiyesiz haysiyetsiz bi yaratıkmış ya ..

bu bide baba olcak ilerde evlat yetiştirecek allahım sen koru yarebbim

kimi erkeklerin yapısında yoktur tek eşlilik.belliki senin eşin de o cinslerden.bir an önce aklını başına al!daha 25 günlük evlisiniz muhtemelen senle flört ederken hatta evliliğinizin ilk günlerinde de aldatıyormuş ve maalesef HEP ALDATACAK!!bunun lamı cimi yok hele de sen de aldat diyen adamdan (!) sana koca falan olmaz!!yakında seni kendi elleriyle başkasının koynuna sokarsa hiç şaşırmam.ya bir an önce boşan kurtul bu adamdan ya da ömrün boyunca onun aldatmalarına katlan..tabi sırf aldatma olursa....pişkinlik diz boyu...bu adam bi kaç aya kalmaz şiddet de uygular sen de daha düşünmeye devam et!!

X