yeni evliyim aldatıldım

Adam bildigin namussuz. Lafa bakarmısın "sende aldat esitlensin."
Boyleleri kadınlarını bile pazarlıyorlar. Allah belalarını versin her türlü......!

25. gün böyle yapan biri ileride neler yapmaz ki
bence en önemlisi sen her zaman artik o adama karsi güvensiz olacaksinin
yaptigi hersey sana inandirici gelmiyecek
kendine dikkat et kendi psikolojini düzeltmeye bak üzgünüm güzelim yalanci biriyle bir ömür gecireceksin cünkü aldatcak yalanla üstünü kapatacak
olan sana olacak bence biraz düsün ve kararini ver iyi niyetli ol yuva yikmak kolay ömemli olan yuvayi korumak ayakta tutmak

çok üzüldüm yaşadıklarına o kadar fedakarlık yapıyosun bekliyosun gözünden sakınıyosun şu yapılana bak.daha 25 günlük yaaa nedir yazık inan.onun söyledikleri yalan inanma. çocuk olmadan bitir gitsin.hiç çevreye etrafa bakma neder nedemez diye düşünme daha şu kadarlık zamanda bunu yapa sana neler yapar.ben bu erkekleri anlamıyorum yanında eşin var canlı canlı bi ilişki yaşıyosun e daha ne elalelim kadınlarıyla cinsel mesajlar çekip duruyolar.bak ben yapmaz dediğim eşim bile beni eski sevgilisiyle aldatmıştı ağladı söz bi daha yapmıcam affet demişti ve affettim inanmıştım sonra ne oldu yapmadımı gene yaptı ve boşadım.yani şunu söylim üzme kendini ama kafandaki bu şüphelerdende kurtulamazsın onun için deymezmiş de yol ver gitsin akıllanmaz bunlar çok aafedersin 24 saat altından kalkma gene gider başkalarıyla olurlar.hayatlarımızı mahfetmekten başka yaptıkları bi şey yok emin ol.

konu sahibi bugün aktif olmuş ama nedense bişey yazmamış sinir oluyorum böylelerine derdini anlatıyorsun bu kadar insan yardımcı olmaya çalışıyor ama bi daha konuya uğramıyor insan ister istemez fake diye düşünüyor..

haklısın bak o konuda...
okudugunu belli eder insan en azından değil mi.... :sm_confused:

böyle yazılar okuyunca zaten güvensiz olan ben iyiden iyiye erkeklere olan güvenim azalıoyr... nerde dürüst güvenilir erkekler.
birde görücü usulüyle kapı kapı gezen teyzelerimiz var.
çok saçma .. oğulları her türlü haltı yiyen sonrada etrafta dürüst temzi kız alayımda beni adam etsin diyen milyonlarca BUDALA erkek var...
etrafa efendi gibi gözüken pislik bir çok erkek var...

erkeklerden bir kez daha nefret etmeye başladım...

oğullarına kız ararlar ya nasıl bir devir insanıdr anlamam sokakt a gördüğün kızı oğluna nasıl alıcan yada 2-3 kişinin sözüne güveip nasıl kızını oğluna vericen... oy anam oy..
konudan konuya atlamak bu olsa gerek

bitirecek cesaretin varsa bitir hemen...cekilmez...anlamadıgım sapık mı bu adam daha yeni evli cinselliğe aç mı hala tövbe tövbe doyumsuzluk bu..ne geregi var hiç anlamıyorum..

daha yeni evliyim, millet ne der, bu yaşta dul mu kalıyım, hem nasıl yeni bir hayat kurarım gibi aslında "çok haklı" kaygıların olabilir...fakat giden zaman senin hayatından, yaşamının en güzel çağlarından gidiyor, haberin olsun
bu adam seni mutlu edemez, boşanmalısın, ilk zamanlar zorluk yaşarsın fakat hem ayaklarının üzerinde durur hem de seni gerçekten sevecek ve mutlu edecek yeni bir adam bile bulursun...
bence korkma, ailene anlat, boşan gitsin ve de bitsin

gece gece ağzım açık kaldı..Allah hakkında hayırlı olanı nasip etsin sana kocan denen adamada biraz Allah korkusu versin..

ev hanımısınız sanırım.. ozaman bosanana kadar once kendı ayaklarınızın uzerınde durun bi yerlerde işe baslayın.. esınızde şimdilik sizin onu affetigini dusunedursun..biraz zaman gecınce (madem ailesınızın destegi yoksize karsı)
ne zaman kendı ayaklarınızın uzerinde duruyorsanız 3 ay veya 5 ay (kesınlıkle çocuk duusnmeyın bu arada) sonrasında avukata gidip bosanın.. sizin için en iyisi bu olavcaktır

unutmayın ; aldatılmayı affetmek;tekrarı kabullenmektir..

öncelikle ilginiz için herkese teşekkür ederim.olaydan sonra bir kaç gün hep kavgayla geçti.cuma günü evi terk etmek için çıktım.parkta oturup düşündüm ailemin yanına gidemezdim.eve geri dönüp düğünde takılan bi kaç takıyı alıp çıkacaktım.eve gittim ve kapıyı kitledi beni göndermedi.annesi geldi yalvardı.eşimde senin şükretmen lazım kocam doğru yolu gördü diye ben artık yanlışımı anladım dedi.tabi güvenmiyorum bu sözlerine.bi süre denyecem 1-2 ay ona göre kararımı vericem.bu arada işe başlıyacam tekrar.kendi ayaklarımın üstünde duracam.

niye ailenin yanına gidemiyorsunki
boşanmamakla hayatının hatasını yaptığını çok kısa bir süre sonra anlicaksın bumca sene gözünün içine bakabaka sana yalan söyleyen bir insan artık bunu daha temkinli yapacaktır bırakmaz sadece daha dikkatli olur ama gözün üstünde olsun sakın çocuk yapma huylu huyundan vazgeçmez duygularına kapılma

böyle duyunca evlilikten korkuyor insan.demekki çok iyi kararlar vermek gerek.umarım sizin için herşey yoluna girer.

belkide boylesi daha hayirli ama burnunu iyice surtur esinin
yaptiklarina pisman ettir deneme suresincede surekli takip en ufak bi hatadada hic affetme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…