yeni evliyim aldatıldım

ona karşı hiçbişi hissetmiyorum bnm tek kararsız olduğum konu ailemin tepkisi...ve çevre tabiki herkes eşi aldatmışta dönmüş demez lafın yanına laf takr biliosunuz

kendine sorman gereken soru şu sanırım:
devam etmeye karar verirsen eğer,unutabilicek misin yediğin bu kazığı???

Allah yardımcın olsun arkadaşım:teselli:

eşinin sana önerdiğinden daha kötü cevre ne laf katabilir ki? Tabi şimdi herkesin yaşadığı cevreye göre değer yargıları farklı olabilir. Bu devirde hala damga gibi dul kelimesini vurup mahallede kocasını kıskanan tiplerinde varolduğunu duyuyorum.
Şahsen ben hayatımda hiç cevre ne der diye yaşamadım allah şükür keşkelerimde olmadı. ama senin tercihini bilemem

evet b ekara karı boşaması koolay ...
hepimizde buna göre yapıyoruz ama...
yada sana öyle geliyor okurken konu sahibi...
aile baskısı,cevre bakısı, dul denilme korkusu, , millete laf anlatma korkusu....vs
peki bunları göze alamayıp eşinle !! devam edersen huzurlu olabilecekmiisin?
birlikte uyuyabilecekmisin ona sarılıp?
yemeğini hazırlayıp,dışarılarda içine sine sine gezebilecekmisin?
yolda herahangi bir bayana slm verse bununlada ilişkisi varmıdır acaba diye düşünmeden durabilecek misin?
Paronoyak olmaya hazır mısın??
Oldu ya hamile kalırsan, babasına henüz güvenemediğin için kürtaj olmayı göze alıyromusuun...
Ya da anneni dinleyip cocuk yuvayı kurtarır diyip doğurup o cocuga mutlu bir hayat hazırlayabilecek misin...
....vs

okadar uzar ki bunlar...
hayat senin arkadaşım...
cok zor bir karar...
maddi özgürlüğünde yok yazdığın doğruysa....
ALLAH yardımcın olsun ne diyim....

ona karşı hiçbişi hissetmiyorum bnm tek kararsız olduğum konu ailemin tepkisi...ve çevre tabiki herkes eşi aldatmışta dönmüş demez lafın yanına laf takr biliosunuz

valla güselim desinler diye yaşama..kendi düştügün durumu düşün..

kimseden kimseye fayada yok..boşver herkesi..yutma bunları..:eek:lmaz:

sonra içerden içerden senin için yancak..acı çekicen

Eeeee ne yapmayı düşünüyorsunuz?
Elalem her zaman laf edecek bişiyler bulur ki..
Eşiniz 2.,3. defa aldatır,herkes duyar,elalem bu defa da "aaaaa şuna bak,ne gurursuz kadın,inatla boşanmıyor" demezler mi,gülmezler mi halinize..
Açıkçası ben elalemin lafıyla hareket etmem ama sizin için madem bu kadar önemli bunları da düşünün istedim...

canım evli mi kalırsın yoksa boşanır mısın bilemiyorum ama sakın sakın hemen çocuk yapayım deme... işler içinden çıkılmaz hal alır....

ben aldatsam affedermiydin dedim bana dediki o zaman sende aldat durum eşitlensin ama beni affet lütfen dedi

onların laflarını onlara tak :eek:lmaz:

elalemin tepkisinden korktuğun için ömrünün geri kalanını bu tip karaktersiz bir adamla mı geçireceksin. mantıklı düşün lütfen:nazar:

ailenden bir büyüğe aç derim bu konuyu eğer kimseye anlatmayıp susarsan devamı gelecektir onlardan yardım al ve boşanabiliyosan boşan yol yakınken sonra çocuk falan olduğunda çok zorlanırsın pişman olursun zamanında bırakmadığına çünkü evliliğinin en güzel anlarında bunu yapıyorsa yine yapacaktır

ailenden bir büyüğe aç derim bu konuyu eğer kimseye anlatmayıp susarsan devamı gelecektir onlardan yardım al ve boşanabiliyosan boşan yol yakınken sonra çocuk falan olduğunda çok zorlanırsın pişman olursun zamanında bırakmadığına çünkü evliliğinin en güzel anlarında bunu yapıyorsa yine yapacaktır

annesine durumu anlatmış ama annesinin yorumu kocanı eve bağla göz yum olmuş :kahve:

ben aldatsam affedermiydin dedim bana dediki o zaman sende aldat durum eşitlensin ama beni affet lütfen dedi

[ı]kızım sen nasıl bir adamla evlisin ya?

Hiçmi tanımaddın bu herifi sen?

Anlamadığım nokta adam zaten işini yüzdürüyo sana ihtiyacı yok görüştüğü birçok kadın varmış zaten boşanmayı neden istemiyor?

He doğruu unutmuşum çantada bi keklik bulunması lazım...
[/ı]

arakadaşım sen hala ne bekliyosun o evde daha 25 günlükken aldatmış bu adam seni benim gözümde aldatmanın affı yokkkk bu adam adam gibi bir koca olsa şu kelimeyi etmez bu ne terbiyesizlik ne ceseret allahım seven erkek karısına bu sözü edermi erkek olan etmez bir kere annene söyleyecek hiç bir söz bulamadım nasıl bir anne bu çevre ne derse desin sanane takma duyma mutsuz bir evlilik yürütmektense dul olmayı tercih ederim inan eğer affedersen bunun devamı hep gelicektir inan buna:nazar::nazar:

25 gunlukken bunu yapan..çok beklemez yıne yapar dıyorum ben..kanında var..
askerde sen onu beklerken o başkasıyla çıkmış..senı yıne aldatmıs...2 kızla mesajlasıyor ayroıca evlıyken..bırı askerde buldugu kız..dıgerı senın arkadasın..aç gozlu herıf...
yol yakınken bas tekmeyı gıtsın...
sende hayatına bak...boyle bır adamla ne yapabılırsın..omrunce kafan karısık olcak...erkenden yaşlandırır bu adam senı...

senin eski kıs arkadaşınla seninle ilgili şeyler öğrenmek içinmi konuşuyomuş buna kim inanır allah aşkınıza sizin hakkınızda bişeyler öğrenirken aradada cinsellikmi konuşalım demiş.daha çok yeni evlisiniz şimdiden bunu yapan sonra size neler yapar düşünemiyorum.ve sizde hala susuyorsunuz yerinizde olsam çocuk yapmadan bir karar veririm iki sevgilisi varmış unutmayın daha bilmediğiniz kaç tane var

25 gün tek kadına sadık kalamamış adamı ,koy kapıya. bu adam 2 buçuk yılda 100 lercesini yapar.
25 günde 2 tane. hey maşallah. yol ver gitsin

X