Yeni evliyim Aldatıldım fikirlerinize ihtiyacım var...

Ben onda ki sorunun gerçekten kişilik bozukluğuna yoruyorum.bi kadın İnan’ın sevilip sevilmediğini hisseder
he bu aşkından aldatan cinsten kişilik bozukluğu heee şimdi oldu tamam affet gitsin koca bulunmuyo valla memlekette, kocasız yaşanır mı çamurdan olsun koca olsun.nikahı senin nasılsa gezer gezer şöyle bi hava alır gelir.Tövbe tövbee, canım Allahım kimimize sabır kimimize de akıl fikir diliyorum Amin

Ben onda ki sorunun gerçekten kişilik bozukluğuna yoruyorum.bi kadın İnan’ın sevilip sevilmediğini hisseder
Sahı mi?
Aldatılan kadin sevılmıyodur ama bu net mesela
Yerinize baskası konmus ornegın.. Sevilsen konmazdı mesela.

Mesela ben sevilmediğimi hissettiğim ıcın bosandım, dovmedi sovmedı aldatmadı.
Aldatılıp sevildiğini hissetmen, adamdan cok senın karakterindekı sıkıntıya ısaret.
Uzmandan yardım mı alsan acaba.

Ama bosver, bence affet. Aglıyomusta, kıyamam gozyaslarına hıc.
Sevmese aglamaz sonucta dı mı.

Benim bir arkadaşım severek evlendi. Eşi ile ev aldı. Bir süre sonra adamın devamli seks işçilerin yanına gidip kokain de kullandığını öğrendi. Seks işçilerin yatağından çıkıp akşam benim arkadaşım ile yatıyordu. Oda birseyden şüphe etmiyordu. Hiv testin sonucunu beklerken korkularını tahmin edersiniz. Ayrıldığından kısa süre sonra adam eve yeni bir kadın getirdi. Evet. Böyle erkekler eminim cok seviyordur

1. Yapmış affetmişsin
2. Yapmış affedersen 3. De yapacak

Seven insanların aldatacağını düşünmüyorum. Yeterince sevmeyen,önemsemeyen insanların aldatacağına inanan biriyim. Sevgi çok güçlüdür çünkü. Hem sevgili ilken hem evlenince olan vişey anladığım kadarıyla. İmza atınca adam niye değişsin. Siz izin vermişsiniz oda affedilmekten güç almış. Siz hayatında ilken başkasını düşünmesi ona vakit ayırması acıdan ziyada gurur kırıcı. Ben dışardan biriyim sizin hayatınızı yaşamıyorum o yüzden kararları kendi yaşantınıza göre vermenizi tavsiye ediyorum. Bir de bence kalbinizi değil mantıgınızı dinleyin. Mantık sizi üzmez

1. Yapmış affetmişsin
2. Yapmış affedersen 3. De yapacak
Yapsın bence. Affedilen herkes affedildigı o pıslıgı defalarca yapsın. Ve boylece aldatılmanın affedılmeyecegını bizzat yasayarak ogrensın affeden. Baska turlu anlamıyorlar , hele bu sevildiğini hıssetmelerı yok mu kahrediyor benı

Bu üyenin söylediklerine kulak ver bacım, yukarda anlattıgım olayda ilk konu açtım affetcem diye bu güzeller güzeli üye kocam hakkında "tıynetsiz adam" falan dedi o zamanlar üzülmüstüm tabii olayın şoku, sevildiğimi sanma etkisi apar topar konuyu kapattırmıstm bdv'de. Sen de hemen bir terapiye basla bagımlılıgını tedavi et, en azından senin sansın var, ayrıca bu canım üyeye de teşekkürü borç bilirim az bile demissin kız o günden beri en sevdiğim üyesin.

Sevgiyi ne sanıyoruz acaba?

Sartlar oluştuğunda fırsatını bulduğunda tekrar aldatacak.
Aldatmıyorsa fırsatı yoktur gerekli şartlar olgunlaşmamış demektir .
Bunu bilerek devam edin edecekseniz.

Gerçekten devam etmek istiyorsanız bununla yuzlesin dürüst olun birbirinize neymiş onu aldatmaya iten sebepler öğrenin terapi alın birlikte gerekirse .
Eğer sorunlar hasir altı edilmeden çözülürse o zaman sağlıklı bi ilişki olur işte.

Bence aileleri karıştırmak çok saçma. Sonuçta sizin özeliniz sizin bileceğiniz bir iş. Ailelerin dediklerine göre mi yönleneceksiniz? Çocuk değilsiniz ki.
Affedildiği için yüz bulmuş gibime geldi. Bunu demek kolay ama ben olsam affetmezdim. Hayata bir kez geliniyor ve kimsenin sizi üzmesine izin vermeyin. Bu arada inşallah çocuğunuz yoktur . İnsanın iki tane kırmızı çizgisi olmalı bence. Biri şiddet, diğeri aldatma

Aldatılan ve şiddet gören hiçbir kadına evliliğine devam et demem. Aldatan bir daha aldatır, şiddetin gittikçe boyutu artar. Bir bakmışsınız canınızdan olmuşsunuz. Bekarken sizi aldatan evliyken de aldatır. Güven olmadan evlilik olmaz. Bu adamla evlenmek hata olmuş zaten.

Son düzenleme:
Evlenmeden önce affetmişsiniz. sevgisine eminsiniz ama sürekli bir arayış halinde eşiniz

o zaman kendinizi sorgulayın beni seviyor ama neyim eksikte aldatıyor diye

Bir aldatan bir daha aldatır tezinin kanıtı olmuşsunuz.

Evlenince tapuyu aldım nasıl olsa artık benim diye rahatlayıp güvendiniz tabi

Seviyor, ölüyor, bitiyor ama aldatıyor. Kendiniz kandırmaya devam edin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…