Yeni evliyim Aldatıldım fikirlerinize ihtiyacım var...

Eşlerden biri kendini salarsa ya da beklentileri karşılamazsa diğerine aldatma hakkı doğuyor sizin kafanıza göre.
Güzel memleketimde kaç tane erkek evlendiğindikten sınra eşine flört dönemindeki gibi ilgi gösteriyor, hediyelere iltifatlara boğuyor, giyimine dikkat ediyor, ne yapsın bu kadınlar gidip kocalarını mı aldatsın? Sizin mantığınızla kadınlara öyle bir hak doğuyor o zaman.
Bakın tarafların evliliğinde her iki tarafında beklentileri olur, karşı taraf bu beklentileri bilerek ya da bilmeyerek karşılamayabilir, burada adam gibi adam, çeker eşini karşısına beklentilerini konuşur, kendisini düzeltmesini ister, karşı tarafın gerekçelerini dinler, kendinde eksikler varsa bunları düzeltir. Karşı taraf bu konuşmaya rağmen talepleri dikkate almıyorsa, boşanır. Evde karısının yaptığı yemeği yiyip, yıkadığı ütülediği elbiseyi giyip ve en iğrenci onun koynuna girmeye devam edip kadın kız peşinde koşması, öyle kadınları ailesinin başına musallat etmesi adilikten başka birşey değildir. Olaya şu açıdan bakın, teyzeniz ilgisiz eşinden sıkılıp , kocasının parası ile yeni aşklara yelken açsa, hatta beraber olduğu adam, evladına, kocasına zarar vermeye kalksa kocasında da hata var ilgisiz bıraktı, böyle oldu der miydi bir Allahın kulu, ya da kocası güya yuvasına sahip çıkmak adına o kadınla evliliğine devam edermiydi?
Unutmayın kadında erkekte eşittir , özünde insandır, aralarında cinsel organları dışında farklılıkları yoktur ve bu farklılık bir tarafı üstün yapmaz. Siz bir kadın olarak erkeklere bu hakkı tanırsanız erkeklerin yaptıklarını çok görmemek lazım o zaman.

Seven kisi aldatmaz .cunku sevdigi kisiyi kaybetme riski olan birseye cesaret edemez..goze alamaz. 1 degl 2 degl . Kac kere görüşmusler. Barissanizda huzursuz bir evliliginiz olur... Ayni zamanda sizde herseyden şüphe duyan,normal seylerden bile nem kapan psikolojik olarak yipranan birine donusursunuz.yalniz kaldiginizda aklina hep bu olay gelir atlatamazsın yillar gecsede. Bence en sağlıklısı ayrilmak gibi görünüyor. Sadece sanalda kalmamis cunku. Ki sadece sanalda aldatma bile bosanma sebebi bence.

Hayııır sen çok yanlış anlamışsın beni ben en başta demiştim sorun varsa karşısına alıp konuşucaklar ben bu bu durumdan rahatsızım vs vs gibi olmuyorsa boşanılacak ben bunu savunur bu derim ama ne yazık ki günümüzde çoğu kişi bunu yapmıyor benim kastım sadece iş tek kişide bitmiyor

Hiçbir şey aldatmak için gerekçe değildir sadece bahanedir. Karısından memnun olmayan açar boşanma davasını boşanır. Enişteniz boşanmak isteseydi kendine göre haklı olabilirdi, ama boşanmadan elin manyak kadınları ile düşüp kalkmasının faturasını teyzenize kesemez. Bekarsınız sanırım evlilik öyle evde bütün gün saçımı süpürge edeyim, akşam süslenip püslenip kocamın gönlünü edeyim olayıda değildir ya da şöyle söyleyeyim, bunları yapan kadınlarda aldatılıyor. Evlilik hayat arkadaşlığıdır, ama biz türk kızlarına sürekli olarak, evde hizmetçi ol, kocanın koynunda yosma ol, aman ters gitme, kocana karşı gelme, huzur kaçırma akılları verip, kocaya sürekli olarak memnun edilmesi gereken üstün varlık muamelesi yapılmasından oluyor bunlar. İlerde evlenince ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. Aldatmak tamamen kişinin kendi ahlaki değerlerleri ve karakteri ile ilgilidir geri kalan bahanedir. Bakın ben meslek hayatımda aldatma gerekçesi olarak, eşinin hem iş alanında hem özel hayatında dört dörtlük olduğu için kendini eksik hissettiğini bahane ederek karısını aldatan adam gördüm, ne diyelim bu adamın karısına niye bu kadar mükemmel oldun, kocan haklı mı diyelim.

Kimse beni avutmasın gerçek yorum istiyorum demişsiniz ama sizden daha büyük kendini avutan yok. Eşinizin sevgisinden emin olduğunuzu söylemek mesela kendini avutmanın kandırmanın kralı bir hareket.

Seven sendiğini aldatmaz.

Siz eşinizi aldattınız mı ? Hayır. Neden? Çünkü adamı gerçekten seviyorsunuz
Eşiniz sizi en az 2 defa aldattı mı evet. Neden? Çünkü sizi sevmiyor.

Evlenmeden yapmış evlenince yapmaz demissiniz yarın bir gün hamile kalırsın yapmaz dersin ama yapar sevmek böyle bir şey değil sevse aldatmazdı
Siz çözümü daha iyi biliyorsunuz aslında

Zaten aldatılan taraf olduğunuzu düşünmemiştim :) Öyle olsaydı bu kadar tuzu kuru konuşamazdınız. Dilerim hayat sizi bakalım gülüp çekip gidebiliyor musunuz diye sınava tabi tutmaz.

Ya siz yapsaydınız? Ne olurdu tepkisi ? Onu düşünün ve karar verin bence. Bir defa yapıyor affediliyor ikinci nesi yani affedecekseniz yuvanızı dağıtmak istemiyorsanız bile uzun bir süre uzak kalmanızı tavsiye ederim. Basit olmamalı.

Ben onda ki sorunun gerçekten kişilik bozukluğuna yoruyorum.bi kadın İnan’ın sevilip sevilmediğini hisseder
Kişilik bozukluğu gibi bahanelere hiç gerek yok, canı o kadına gitmek istemiş ve gitmiş olay tamamen bundan ibaret. Aldatmanın asla ama asla bahanesi olamaz.Bir kez affedilince tekrar affedileceğini biliyor ya da öyle düşünüyor diyeyim.

Altı çizili olan cümlelerinizi bir daha okuyun.Sizde bulamadığı bir şeyi başkasında arıyor,ilgisini kaybetmiş olabilirmisiniz ? Algıda seçicilik falan değil direk yazmışsınız zaten.

Canım anladigim kadariyla su an ordasin..
Aslnda kararını vermişsin.bu yapilan sana yeni evliken yapildi coluk cocuk senelerin bikkinligi falan da değil bence yine yapacak .
Ama herşeyin en dogrsunu sen bilirsin nasil hissediyor ve istiyorsan onu yap sadece ilerde hamileyim yada cocugumvar aldatildim diye konu acmandan korkuyorum.
Gercekden cok üzüldüm..

Şiddeti affetmeyin lütfen

Ben onda ki sorunun gerçekten kişilik bozukluğuna yoruyorum.bi kadın İnan’ın sevilip sevilmediğini hisseder
Böyle kendiniz tesselli etmeniz komik.
Ben bosanin diyemem tabii ki ama lütfen yaptığına pişman edin. En azından bir gözünü korkutun, kendinizi kandırmak yerine

Uzaktan konuşması ne kadar kolay. Canınıza kast edildiği halde siz yapamıyorsunuz bunu

Karisini sürekli aldatıp psikolojik baskı uygulayan bir adam vardi. Kadin epey güzel başarılı bir kadın. Adam aldattigini övünerek anlatırdı. Bir gün kadın aldattı ne o..u kaldı ne baska bir şeyi. Adamın babası "insan icine cikamaz olduk" dedi. Oğlunun yediği haltları biliyor halbuki.
Bir tane genc cocuk komşu kadın faceden sadece "selam" yazıyor. Kadın sinir krizleri geçiriyor kocam duyarsa beni öldürür,namusum iki paralık oldu diye ağlıyor.
Siz de kocanızı aldatın ödeşmiş olursunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…