Yeni evliyim Aldatıldım fikirlerinize ihtiyacım var...

Erkekler insan değil mi. Onların duyguları, kalpleri, vicdanları, karakterleri yok mu? Bu sadece biz kadınlara atfedilmiş şeyler mi. Erkek kendine hakim olamaz mı, düşünemez mi, yapmamalıyım diyemez mi bakmamalıyım, konuşmamalıyım. İradesi yok mu. Böyle böyle erkeklere aldatmak için bahane üreten kadınlardan nefret ediyorum ben. Sanki erkekler güçsüz yaratık. Uçkuruna sahip çıkamayacak, aldatıyorsa kişilik bozukluğu olmalı illaki di mi. Ahh ahh. Bu adamda şu yukarıda saydığım şeylerin hiçbiri yok. Kendinizi boşuna kandırmayın. Erkeklerin bu davranışlarını hoşgörmeyin. Affetmeyin. Kendinizi suçlamayın. Onu haklı çıkarmayın. Ve üzgünüm sizi tırnağı kadar sevmiyor.

Bazı kadınların önüne perde iniyor herhalde. Adam yine aldatacak ve affetmeseydin olacak, sonrasında çünkü pişkinlik başlıyor.
Neyse sizi seviyor ya sorununuzu çözersiniz artık.

Hala eşinizin sevgisinden nasıl şüpheniz yok? Sizi 9 ay ayakta uyutmuş bu adam. Kaybetmekten korksa asla böyle bir şey yapmazdı. Korkmaması normal gerçi ne yaparsa yapsın onu affeden bahanelerin arkasına saklanan söylenen yalanlara kendini inandıran bir eşi var. Elbette korkmaz, biliyor onu bırakıp gidemeyeceğinizi. En büyük hatanız sevgiliyken affetmek olmuş. Ders almamışsınız hala aynı hatayı devam ettiriyorsunuz. Eşiniz pişman ama yakalandığına pişman. Tekrar yapacak bu sefer yakalanmamak için daha dikkatli olur sadece

Aileyi neden çağırdınız çok saçma? Bu arada 2 senelik evlilik yeni evliyim olmaz bilginize

Merhaba bayanlar,
Günlerdir yakınımda ki kişilere anlattım ancak benim avutulmaya değil gerçek fikirleri duymaya ihtiyacım var.nasıl başlayacağımı Bilmiyorum.2 yıllık evliyim eşimle 4 yıllık bir flört döneminden sonra evlendik.geçtiğimiz hafta Çarşamba günü bir vesile ile bir kızla konuştuğunu gördüm telefonunda mesaj içeriklerini okuyamadım ancak günlerdir mesajlaşılmış.gecenin 4nde evimizde büyük huzursuzluklar yaşandı.Ailesini çağırdım yalan üzerine yalanlar söyledi.hatalıyım ama 2 3 gün basit bi konuşmanın ötesi yok dedi.dün kız ile konuştum.evlenmiş boşanmış 1 çocuk annesi.9 ay önce tanışılmış o dönem bir kez görüşülmüş 2 hafta önce tekrar eşim ona mesaj atmış ve konuşma tekrar başlamış üzerine birkez daha görüşülmüş.Evlenmeden önce sevgiliyken böyle bi durum yaşanmıştı ancak evlendiğimiz de yapabileceğine ihtimal vermedim evlendikten sonra o güveni bana bi anda vermişti çok güveniyorum ben sana derken kısa süre sonra bu olaylar çıktı ortaya.eşimin bana olan sevgisinden hiçbir şüphem yok seviyor asla da kaybetmek istemiyor perişan günlerdir tabi benimle kıyaslanmaz İnan’ın kendimde değilim ne yaptığımı bilmiyorum bi an oluyor kendimi iyi hissediyorum bir an oluyor hemen kaçarak uzaklaşmak istiyorum bi an oluyor ağlamaktan heba ediyorum kendimi bi an oluyor sanki ben çok güçlüyüm hissi geliyor.ikimizde birbirlerimizi çok seviyoruz ama güven saygı hiçbirşey kalmadı.pişman affet diyor ben dersimi aldım bi tokat gibi çarptı yüzüme diyor ama cümlelere de inancım kalmadı.ne yapmam gerek içinde bulunduğum bu ruh halini nasıl atlatabilirim evliliğim için önerileriniz neler?ne yapmam daha doğru?kalıp mücadele mi etmeliyim gidip kendimi mi iyileştirmeliyim?yardımlarınızı ve dualarınızı eksik etmeyin...

Aldatan insanla devam edip etmemek sizin karariniz, bunu yargilayamayiz, nasil mutlu olacaksaniz oyle yapin. Ama... bu sekilde mutlu olabilecek misiniz? Ozguveninizi, huzurunuzu, guveninizi, ruh sagliginizi bu evliligin icindeyken koruyabilecek misiniz? Onemli olan bu sorularin cevabi bence...

Söylenmesi gereken her şeyi söylemişler zaten bende size akıl sağlığı dileyeyim umarım aklınız başınıza gelir ve gerçekleri görürsünüz de bu karaktersize beşinci, onuncu, yüzüncü şansları vermezsiniz. Amin. :işsiz:

Hep de aynı terane, çok seviyormuş bilmem ne hiç şüphesi yokmuş da boşverin bunları bu ne rezillik farkında mısınız? Sevgiliyken aldatmış evliyken aldatmış ama perişanmış vss pes ama siz böyle devam edin çocuk da yapın düzelir size bağlanır kocanız yoksa daha cook kadınlar girer çok kadınlar çıkar evliliğinizin içinden.

Ne bıleyım arkadasım heralde aldattıktan sonra aglamak sevginin tanımı.
-Aldattı ama seviyor,
+Nerden anladın
-Agladı cunku sonrasında.

Ve gozyasları ıcınde affedilir barısılır
Sonra hemen en acilinden bir çocuk yapılır ve erkek eve bağlatılir.

Boşanmayın, sıkı sıkı sarılın eşinize ve ağlaşın. Boşanmak zaten ne ki, herkes boşanır. Önemli olan yeniden güvenebilmek yeniden bağlanmak, nasıl olsa sizi deli gibi seviyormuş işte pişmanmış. Hem yani poligamik bir hayat da olabilir neden olmasın, kadınla konuşun gelsin yanınıza aynı evde üçünüz yaşayın mesela çok da güzel olur. Birlikte fasulye kırar kocanızın yatak performansını tartışırsınız, canınız sıkılmaz sohbet muhabbet oh ne güzel olur ya aa. Boşanmayın pişmanmış adam yazık günah, erkektir yapar, olur böyle şeyler sen biraz daha sevişmeleri çoğalt adamın gözü kaymasın 3.ye. O zaman biraz zor olur aynı evde, tek tuvalet varsa hele sıra beklerken altınıza neyim işersiniz.

Erkağnize yapışın sevin kucaklayın, boşanmayın sakın, öyle bir seçenek yok. Yuva yıkılır aman sakın ay. Sevgi didiğin böyle olur. Seven erkek böyle aldatır çünkü çok edeplice aldatmış adam bence, sizi kaybetmekten de çok korktuğu o kadar belli ki yazıktır.

Bu konularda niyeyse hep "ama beni seviyor kaybetmekten korkuyor" ibaresi bulunur

Bu kadar eminseniz devam edin ne diyelim ki

Ben pek ikna olmadim sevgisine ama siz eminseniz...

Sondaki sorunuza da yanit vereyim;
Biri amansiz hastaliga yakalanir da evlilikte mucadele verilir. Çocuklar, gecim, hastanin bakimi tek tarafa kalir. Mucadeleyi anlarim.

Ama bunu gibi ekstrem olaylar disinda evlilik sizi mutlu etmeli, rahat ettirmeli, huzur vermeli. Olmuyorsa bir anlami yok. Mucadele ile nereye varacaksiniz? Yapay huzur mu yaratacaksiniz?

Size evli 2 cocuk annesi olarak soyluyorum bu durumu sanal aldatma olarak yasayan biriyim bir kere yapan 2. Daha dikkatli yapar keske cocuklarim olmadan once anlasaydim cocugunuz yoksa cocuk yapmayin bosanin diyemem ama yapiyolar

Boşanmayın, sıkı sıkı sarılın eşinize ve ağlaşın. Boşanmak zaten ne ki, herkes boşanır. Önemli olan yeniden güvenebilmek yeniden bağlanmak, nasıl olsa sizi deli gibi seviyormuş işte pişmanmış. Hem yani poligamik bir hayat da olabilir neden olmasın, kadınla konuşun gelsin yanınıza aynı evde üçünüz yaşayın mesela çok da güzel olur. Birlikte fasulye kırar kocanızın yatak performansını tartışırsınız, canınız sıkılmaz sohbet muhabbet oh ne güzel olur ya aa. Boşanmayın pişmanmış adam yazık günah, erkektir yapar, olur böyle şeyler sen biraz daha sevişmeleri çoğalt adamın gözü kaymasın 3.ye. O zaman biraz zor olur aynı evde, tek tuvalet varsa hele sıra beklerken altınıza neyim işersiniz.

Erkağnize yapışın sevin kucaklayın, boşanmayın sakın, öyle bir seçenek yok. Yuva yıkılır aman sakın ay. Sevgi didiğin böyle olur. Seven erkek böyle aldatır çünkü çok edeplice aldatmış adam bence, sizi kaybetmekten de çok korktuğu o kadar belli ki yazıktır.
Bir taneside bana kocası aldatıp boşan dediğim için “Senin de başına gelsin kolaysa sen boşan göreyim” dediydi :KK45:

Ben onda ki sorunun gerçekten kişilik bozukluğuna yoruyorum.bi kadın İnan’ın sevilip sevilmediğini hisseder
Lütfen fake olun ya.Siz başka erkeklerle mesajlaşıp görüşseydiniz.Eşiniz o beni çok seviyor şüphem yok,evliliğimi kurtarmak istiyorum mu derdi yoksa size küfürler edip belki dövmeye kalkıp herkese rezil ederek boşanır mıydı ? Erkeklerin kabullenmediği bir durumu biz niye kabullenelim ? Aldatılıp kabullenen kadın sayısı aldatılıp kabullenen erkek sayısına göre çok fazla o yüzden erkeklere bir rahatlık geliyor.Bende yapsam beni de affeder diyor.Hiçbir kadın affetmese direk boşasa aldatılan erkekler gibi o zaman sorun çözülür aslında

Ne bıleyım arkadasım heralde aldattıktan sonra aglamak sevginin tanımı.
-Aldattı ama seviyor,
+Nerden anladın
-Agladı cunku sonrasında.

Ve gozyasları ıcınde affedilir barısılır
Ağlıyor çünkü sıkıştı

Evlilik öncesi bunu yapmış affetmişsiniz. Bence en büyük hata burda. Adam elimin kiri diyerek yapmış affedersiniz diye düşünmüş resmen ah bu erkekler evli bir adam neden milletin karısına kızına yazar bu ne dıymamışlık sizi üzmeye hiç hakkı yok

Bir taneside bana kocası aldatıp boşan dediğim için “Senin de başına gelsin kolaysa sen boşan göreyim” dediydi :KK45:

Çok zor neden öyle diyorsunuz? Bir kere 10 kmyi depar halinde koşarak tamamlamanız ve 45 gün oruç tutmanız gerekiyor. Sonrasında beş saat amuda kalkmış şekilde elleriniz üzerinde alış-verişe çıkıp 8 kişilik yatak bulmanız ve satın aldıktan sonra ancak avukata danışmanız lazım, avukata danışırken Fince konuşmalı ve aynı zamanda mükemmel salsa yapıyor olmalısınız. Tüm bu süreci tamamlamak kolay mı sanıyorsunuz?

X