Yeni evliyim Aldatıldım fikirlerinize ihtiyacım var...

Cok üzüldüm sizinki de cok yeniyken olmus, gercekten kaynar su kazanına düsmüs gibi bisi olunuyo cünkü daha bıkmadan doymadan, henüz her seyin basındayken boyle bisi tahmin edilemiyo. İyi ki bosanmıssınız tebrik ederim, insallahh cok mutlu olursunuz. Bu karakter yoksunlarını tek tek koycaz boyle kapının önüne, sonra gitsn hepsi birbiriyle evlensin

Madem aldatacaktın neden evlendin Diyorum. Seviyorum ben seni diyor. Sonra o gizlice aldığı telefondan okuyorum ki bazı kadınlar evlenelim diye yalvarmış. Ben ahlaksız kadın istemiyorum evlenelim kişi hazır zaten ben vakit geçiriyorum yazıp engellemiş 2-3 tanesini. O kadınlara ahlaksız dşyor çünkü kendisi ahlak abidesi. Benim gözümde iki tarafta ahlaksız. Başka erkeklere çıplak resim yollamak falan. Midem bulanıyor. Allah ikimize de güzel gelecekler nasip etsin. Hep mutlu olalım inşallah. Ben 2 yıl sonra boşanmış oldum çünkü anlaşmalıya yanaşmadı. Çekişmeli olunca ertelendi falan. Çok ağladım çok üzüldüm ama geçip gidiyor işte

Bu yazdiginiza kendiniz de inandinizmi merak ediyorum açın gözünüzü açın adam resmen sizi aldatmış ne sevgisi ne kaybetmek istememesi bide sevgisinden şüphem yok diyosunuz seven insan böyle mi yapar elin kadınıyla ne diye mesajlassin ya komiksiniz !!!!

Yolunuz açık olsun, ahlaksız dediği kadınlar ugruna sizi riske atmayı biliyor tabii. Hiçbir zaman doymayacaklar. Su an her affeden kadını alıp karsıma sarsmak istiyorum ne bicim bi herifle birlikte oldugunu anlayıp bırakmaları icin. Ama kendimden de biliyorum ki herkesin süreci, yolu, uyanış zamanı ve kırmızı cizgisi farklı. Umarım bu toksik insanların azalarak soyları tükenir, umarım artık tek bir kadın bir seyleri sineye cekmek zorunda olmadıgını, dünyada gercekten onu sevecek düzgün insanlar oldugunu farkeder

ne yazikki bu bir kısır döngü.siz affetdikçe tekrarlayacak

İlk olarak şunu söylemeliyim kesinlikle gitme kal mücadele et çünkü içinde dert olur acaba bir kez daha şans versemiydim dersin son bi şans daha ver hem o kadına itmiş olursun eğer kocanı bırakırsan biraz süründür falan ama asla ayrılma son şansı ver biliyorum çok zor anlayabiliyorum bir kadın olarak gururun incindi ve aklında çıkmayacak şüphelerin olacak ama zamanla geçecektir tabiki bu güveni saygıyı tekrardan sana kazandırmaya çalışırsa

Sevseydi aldatmazdı, ne diye buluşmuş demekki aralarında birşey var, bir kez yapan yine yapar.

Bir kere yapan birlerde kalmaz emin ol devamı gelecek tecrübelerime dayanarak söylüyorum eğer çocuk olayın yoksa kendi ayaklarının üzerinde duruyorsan ailende akrandaysa bırak hemen seviyorum diyor ya o zaten toptan yalan inanma bu hayatta kırk tane koca alırsın ama içindeki güvensizlik duygusuyla uzun süre yaşayamaz kafayı yersin

Iyimsn sen ya bide beni beni cok seviyor falan demissin

Herkes yazmış ben de katılıyorum onlara uzatmayacağım. sadece şunu söylemek istiyorum eşiniz aldattığı için değil yakalandığı için pişman. bir daha affederseniz ulan iyi yırttık bi dahakine dikkat edeyim der en fazla.

Eninde sonunda bir şekilde bu evliliğe devam edeceksiniz şimdilik sadece onun sürünuyor olduğunu görmek için affetmiyorsunuz bir süre sonra onu da yapacaksınız hala seviyor ölüyor demenizden belli ama o da sizi aldatmaya devam edecektir bilin sadece,klasik senaryo budur erkek aldatır çoğu kadın affeder kadın aldatır erkek onu bir an bile düşünmeden kapı dışarı eder en iyi ihtimalle

Aldatılan her kadın mi eşinin anlattıklarına inanmak istiyor.ve bütün erkekler mi sürekli İnKAr yolunu seçiyor..

Evlenmeden önce sevgiliyken böyle bi durum yaşanmıştı ancak evlendiğimiz de yapabileceğine ihtimal vermedim
Bile bile lades durumu olmuş sanki. Çok zor bir durum. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Siz de her şeyin farkındasınız ama affedeceksiniz de buraya yazma amacınız ne anlamadım.
kocasının gram deger vermedigini asssslaaa kabullenmeyen kadınların sürekli sigindigi bahane: "psikolojik sorunlari ailesel travmalari var. bi de ben terkedersem ölür." Bir sey olmaz merak etme sadece ben türlü cevizleri kırıp gonul eglendirirken evim düzenim de bozulmasın diye temenni eder anca.

Konu açılalı epey olmuş ama yinede yazmak istedim.Ben 11yıllık evliyim be şu internet yüzünden benim eşimde başka kızlarla çok konuştu zamanında.kaçkere yakaladım her defasında bidaha yapmayacam dedi ve yine ay o şeyleri yaşadık.ekonomik özgürlüğüm olsaydı ve çocuğum olmasaydı belki bende boşanırdım.kadınlarla buluşup yaşadığı bir ilişki yok belki ama benim kocamın zaafı başka kadınlarla sohbet dostluğu kurmak.huylu huyundan vazgeçmiyor.evli barklı kadınlarla arkadaşlık kurdu sevgili gibi değil ama bununki farklı bir samimiyet.yaşadığımız çağda artık kadın erkek rahat arkadaş oluyor.ama benim fikirlerim bu arkadaşlığa izin vermez.başka kadınla kızla lavbali konuşmalar başka kadınlar buna nazlanacak benimki onlara iltifat edecek.ama evliliğimizin ilk zamanları bu internette tanıştığı kızlarla yazışarak sevişiyordu.canım gülüm tatlım herşey diyordu.iki kere beni başka kadın zannedip konuştu.her defasında yakalansa da vazgeçmedi.yine benden gizli hayatında kadınlar kızlar oldu.hiç güvenmiyordum ona güvenim kalmadı ama sabrediyordum.çocuğum için.beni aldatsada ben kocama aşıktım zaten vazgeçemiyordum.bana karşı başka kusuru yoktu.ama geçen yine bir mesajını yakaladım.kızla çok lavbali konuşuyor hatta watsaptan gül emojisi attı.bi adamın başka kıza Gül emojisi atması normal mi.eşi bunu kıskanmaz mı.bu kimseyle sevgili değilmiş kimseye o gözle bakmıyormuş ama herkese boncuk dağıtıyor.sevgili değil ama yazdığı mesajları her kadın kıskanır.ve yazdıklarını zaten ben görmeyim diye siliyor.benim gördüğümü bilmiyor geçenki mesajlarını çünkü sildi zaten ben okumayım diye.biliyorki o mesajlara kıskançlık yapacağım.bu adamdan ayrılmamda zor.sürekli şüpheyle yaşamamda zor.ama o beni suçluyor.sürekli onu takip ediyorum herseye kıskançlık yapıyorum diye.ama o da kızlara sürekli boncuk dağıtıyor ve vazgeçmeyecek biliyorum.bu yüzden biz tayin isteyip benim memlekete geldik.öbür kadınların kocasına haber verdim olay çıktı ben kriz geçirdim yaşadıklarım çok ağırdı.kendisi de çok korktu.öbür adam bunu tehdit etti.ama benim koca hala vazgeçmiyor yaşadıklarından ders almıyor.bir de bana kıskançlık yüzünden tedavi olmam gerektiğini söylüyor ben hastaymışım.kendisi bana sadık olamıyor başka kadınları hayatından çıkaramıyor.ve ben buyüzden hatalı olan ben oluyorum.bende başka kusur yok bulamıyor bulamazda.çünkü ona tüm sevgimi verdim.kendim tükendim yıllarca.karaktersiz bir eş gerçekten çok zor üstelik kendini mükemmel zanneden bir eş.

Dediğiniz gibi karaktersiz olan bu adamı nasıl seviyorsunuz? Kendinizi bu adamla hasta etmişsiniz. Siz bu adamı böyle kabul ettiğiniz için o davranışlarına aynen devam edecek. Normal değilsiniz farkında mısınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…