Yeni evliydim kocam ayrilmak isiyor...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kadin konunun basinda baslik parasindan bahsetmis. Öyle yerlerde namus kavrami bambaskadir. Oglu escinsel diye öldürtdüren var. Erkekligime laf etti diye öldüren var. Bence böyle ögütler verirken iyi düsünün. Türkiyeden bahsediyoruz.

o O zaman büyü konusu varsa oraya açsın konuyu bir konu açıldığında iyi yada kötü her tür yoruma açık olursunuz.... Sadece küfür yada kötü tabirler yazılmaz...... Kişiye hakaret manasında.... İsteyen istediği yorumu yazar.... Yada konu sahibi lütfen beni haklı bulanlar yorum yapsın yazar.... Siz yada ben yada başkası kimsenin nasıl yorum yapacağını dğzenleyemez editörler var bunun için.....

Keşke en başından terketseydin bu pisliği seni kullanıp atmis tabiri caizse sende onu en korktuğu yerden vur çekişmeli boşan alabildiğin kadar mal mülk al adamdan nafaka baglat iyibir avukat bul anlat durumu elinden geleni ardına koyma

Bende bu yorumu ariyordum
Evet hep alip goturduler takma firsatim bile olmadi bi kac saat sadece
Adamlar onduc altinlarini toplayip gitmisler ne guzel iste
Seni de dimdizlak birakmislar bir an once git mahkemeye ver altinlari da aldilar iyi niyetimi suistimal ettiler beni kullandilar de herseylerini al

Y Deminden beri takip ediyorum okuyorum da afalladım yani. Nasıl bir felaket tellallığıdır bu?! Daha farklı cevap vermek vardı da hamilesin sanırım, zorlamamak lazım..

o zaman söyle dusunun kız zaten dertli burada insanlar bosu bosuna konu sahibini elestirecegine ise yarar seyler yazsa ya da faydalı yorumlar yapsa daha iyi olur. başlık parası konuşulan bir evden çıkan bir kıza tazminat davası aç demek ne kadar yapıcı oluyor sizce

Ailesinin de hosuna gider belki
Baslik parasi almadik tazminat alalim falan

Y
Deminden beri takip ediyorum okuyorum da afalladım yani. Nasıl bir felaket tellallığıdır bu?! Daha farklı cevap vermek vardı da hamilesin sanırım, zorlamamak lazım..
Y
Deminden beri takip ediyorum okuyorum da afalladım yani. Nasıl bir felaket tellallığıdır bu?! Daha farklı cevap vermek vardı da hamilesin sanırım, zorlamamak lazım..
Aslında hiç öyle biri değilim genelde olumlu konuşurum. Ama buna benzer birşeyi çok sevdiğim bir arkadaşım yaşadı. Fransaya gidecekti, herşey aniden oldu.sonra yaşadıklarına şahit oldum. Ve karşı tarafın dediklerinede. O kızcağız aklıma geliyor. Gerçekten çok kötü günler geçirdi. Çok kötüydü durumları kurtuluş olarak görmüştü, dalga geçtiler gariple, ne biliyim konuyu okurken hep aklıma o geldi.

Ama kızın kendı de ıstemış zorla aılesı ılla evlen dememış.

Ama kızın kendı de ıstemış zorla aılesı ılla evlen dememış.
evet sonraki mesajları da okudum, kız da baya isteklimis aslında. bana biraz aile meclisi kararı kurbanı gibi gelmisti ama kendisi de istemis cidden. butun bunları görerek evlenmek icin de biraz kör olmak lazım ya

Üüfff yok bekar kiz aliyorlar gelinliğin lafını yapiyorlar, yok ailesiyle birlikye yasicaz cocugu da var, yok bastan da uzak durdu, namusumla oynadı bilmem ne. Sizin gözünüzde evlenip ayrilmis kadının gelinlik giymeye hakki yok bir kere. Nikahli evli olduğunuz kisiyle birlikte olmaniz sonra boşanmanız sizi namussuz yapmaz. Nikahsız birlikte olsaniz da namussuz yapmaz. Bir namussuzluk varsa bastan olmayacak olduğunu bildigi halde sizin umutlarınızla oynayan o koca bozuntusunda. Sen bastan hata yapmissin. Hem akraba, hem yurtdisinda yasiyor, hem tanima sureciniz olmamis, hem daha önce evlilik yapmis ayrilmis cocuklu(bunu soyleme sebebim boyle adamlarin eski esleriyle gorusmek gerektiğini dusunuyorum. Saglam pabuc olsaydi kadın yuvasini birakmazdi. Istisnalar olabilir) yani ne demeye evlendiniz? Yurt disinda yasayan damat adaylari cikinca buldumcuk gibi oluyor bazi kadin kardeslerim. Koşa koşa dil kursuna gitmeler, kayin aileyle birlik yasamayi, çocuklarini, evliyken sürdürdükleri gayrimesru iliskileri ... her seyi kabul etmeler... ne diyim bilmiyorum. Keske akilli bir büyüğünüz engel olsaydi bastan bu ise.

evet sonraki mesajları da okudum, kız da baya isteklimis aslında. bana biraz aile meclisi kararı kurbanı gibi gelmisti ama kendisi de istemis cidden. butun bunları görerek evlenmek icin de biraz kör olmak lazım ya
Yurt dışında yaşama isteği ee durumuda ıyıymış bazı sözlerınden de kafa yapısı belli adam dul bekar kız alıyor bana yağdırır diye düşünülmüş gibi geldi. Kimse bu kadar açık barız sevmedığı belli olan tanımadığı adamla tanışmadan pat dıye evlilik kararını kabul etmez. Mantık evliliği yapılmış

Evlilik var da mantığı göremedim valla

Bunu yazayımmı diye düşündüm fakat yazıyorum. Belkide böyle değildir ama eşinizin yurt dışında sevgilisi yada sevdiği bir kadın olabilir mi ?
Aklınızıda karıştırmak istemem fakat sizi beğenmediğini ima edercesine kollarındaki tüyleri al demesi ve sadece cinsel ilişki olsun diye, ön sevişme bile yapmadan gerdek gecesi aşırı tuhaf olmuş.

evet ve cok da barizmis adam istemiyor resmen. cok kötu ya allah kimseyi bu duruma düsürmesin yani. onur kırıcı bir durum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…