Yeni evliydim kocam ayrilmak isiyor...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eşine dokunmadan birlikte olmak nedir ya?
Buna müsade etmişsiniz bir de?🤬
Yetmemiş kılı tüyü mesela yapmış adam.
Severek evlenen adamın, balayında kıl tüy mü görür gözü?
Lütfen bir an önce kurtulmaya bakın,
Daha cok gururunuz kırılmaya devam edecek çünkü.

Aynı olayı seneler önce yakın arkadaşım da yaşadı. Çocuklu adam, aileyle yaşama şartları bile aynı. Maddi açıdan zenginler diye ve aileden kurtulmak için kabul etti. Sonuç; daha vize bile alamadan boşandılar. Onlar da balayına gitmişti ama adam girip çıkmak dışında bir şey yapmamıştı. Boşanırken de hiçbir şey alamadı çünkü para yoktu adamın üstüne. Aynı hikayeyi tekrar okudum resmen. Kendinize yazık.

Tanima firsati bile vermediler orada benim en yakin akrabalarimla gorusuyolardi bana herkes cok iyi dedi ve su an iyi diyen akrabalarimda pisman biz onlari hic tanimamisiz nasil insanlar diyolar. Benim evlenme sebebim kurtulmakti surekli evlen evlen baskisi surekli gorucu gelmesi ailemin bunaltmasi biriyle tanisip evlenmeyi dusunmedim boyle seylere karsi bi ailem var hep korktum biriyle arkadaslik edip evlenmeye ve sonuc bu cevremdeki cogu kiz tanisip evlendi mutlu ama ben olamadim...yakinda davayi acip surundurucem ama uzerine biseyi yok hep anne babasinin abisinin uzerine bu daha once bosandigi icin planli herseyi tazminat ve takilan takilar icin dava acicam

Kusura bakmayın da tanıma fırsatını kim verecekti elinize? Adam konuk oyuncu olarak gelmiş gitmiş sadece. İlgilenmediği, istemediği belli istese zaten görüşmeye gelir, arar, sorar vs. Onu da geçtim sizin razı olduğunuz şartlar ortada. Sevene bile çocuk varsa 2 kere düşün diyoruz hem mantık evliliği yapmaya çalışıp hem de aileye sığıntı gibi girmek mantıklı bir karar değil. Kendi zindanınızdan çıkıp başka bir eve girecekmişsiniz gitseniz de. O kadar görücü içinden bu aileyi mi buldunuz bula bula? Hatayı biraz da kendinizde arayın derim. Bakın her şey para değil, para mutluluk vermiyor.

Ona iftira atacaklar göreceksiniz. Namusuyla ilgili iftiraya uğrayacak hemde. Anlaşamadık boşandık demezler. Hazır olsun

İyi de böyle iftira atınca nasıl ispat edecek? Adam yine diyebilir bakire değildi diye. Adamın çocuğu var, evlenmiş boşanmış zaten daha önce. Erkeklerle ilişkisi vardı keh keh deyince kim inanır Allah aşkına? Geri dönüp asıl sizin kızınız bakire değildi dese millet demez mi zaten çocuklu dul adama verdiler, yurt dışına postaladılar onlar da eve koymadan kapıya attı demek ki adamlar haklı diye? Hayır yani aile de belli başlık parası, görücü usulü evlilik vs. kızı bile öldürürler namussuz bizimkiymiş diye. Komik yani şu verdiğiniz akıl bence.

Ayrıca erkeklerle ilişkisi varmış de diye bir kesimi aşağılamanız da çok itici.

‘’yani bekar kiz alipta bi duvagin gelinligin lafini yapmalarini ayip buldum‘’

Bende bu zihniyetinizi ayıp buldum.İkinciye evlenirken yaptığı masrafın lafını yapmayan birine denk gelirsiniz inşallah da bunun ‘’BEKARLIK’’ yada ‘’DULLUK’’ ile alakası olmadığını öğrenirsiniz.
Yanlis cumle kullanmisim kendimi ifade edemedim kusura bakmayin ayip buldum demisim oyle soylemek istemedim yazdigim yaziyida kontrol edip paylasiyim diyemedim o kadar kotuyumki ne diyecegimi kendimi nasil ifade edecegimi sasirdim en iyisi biraz sakin kafayla dusunmek ozur dilerim okuyanlardan

Aynı olayı seneler önce yakın arkadaşım da yaşadı. Çocuklu adam, aileyle yaşama şartları bile aynı. Maddi açıdan zenginler diye ve aileden kurtulmak için kabul etti. Sonuç; daha vize bile alamadan boşandılar. Onlar da balayına gitmişti ama adam girip çıkmak dışında bir şey yapmamıştı. Boşanırken de hiçbir şey alamadı çünkü para yoktu adamın üstüne. Aynı hikayeyi tekrar okudum resmen. Kendinize yazık.

Kusura bakmayın da tanıma fırsatını kim verecekti elinize? Adam konuk oyuncu olarak gelmiş gitmiş sadece. İlgilenmediği, istemediği belli istese zaten görüşmeye gelir, arar, sorar vs. Onu da geçtim sizin razı olduğunuz şartlar ortada. Sevene bile çocuk varsa 2 kere düşün diyoruz hem mantık evliliği yapmaya çalışıp hem de aileye sığıntı gibi girmek mantıklı bir karar değil. Kendi zindanınızdan çıkıp başka bir eve girecekmişsiniz gitseniz de. O kadar görücü içinden bu aileyi mi buldunuz bula bula? Hatayı biraz da kendinizde arayın derim. Bakın her şey para değil, para mutluluk vermiyor.
Evlilik kararini vermeden buraya konu acsaydim bu hataya dusmeyecektim fikirleriniz icin tesekkur ederim gercekte oyle hani ben para onemsemeyen bi insanim yabanci olmasin guvenemem dedim kimseyle tanisip sevgili olup evlenirsem sonra ettafimdan ailemden ne tepki gorurum diye korktugumdan biriyl
Canim iyi bir dava ac donuna kadar al pisliklik yapmışlar senin 1 adın 2 olmus pislikler kullanmışlar gencecik kizi
Sagol canim en kisa zamanda acicam davayi maddiyat degil derdim ama her turlu surunsun

İyi de böyle iftira atınca nasıl ispat edecek? Adam yine diyebilir bakire değildi diye. Adamın çocuğu var, evlenmiş boşanmış zaten daha önce. Erkeklerle ilişkisi vardı keh keh deyince kim inanır Allah aşkına? Geri dönüp asıl sizin kızınız bakire değildi dese millet demez mi zaten çocuklu dul adama verdiler, yurt dışına postaladılar onlar da eve koymadan kapıya attı demek ki adamlar haklı diye? Hayır yani aile de belli başlık parası, görücü usulü evlilik vs. kızı bile öldürürler namussuz bizimkiymiş diye. Komik yani şu verdiğiniz akıl bence.

Ayrıca erkeklerle ilişkisi varmış de diye bir kesimi aşağılamanız da çok itici.
Ben bu konuda yazmayı bıraktım. Çünkü baya sahte bir konu😂😂😂 kafa buluyor bizimle belli. İyi eğlenmiştir.

Ne biçim insanmış bu ya?? Annesi babasi ne diyor ogullarinin bu rezaletine karşı? Konuştunuz mu hic yada sizin anne babaniz demedi mi bu nasil rezalettir biz sizin oğlunuza güvendik de evlenmelerine musaade ettik kizimizla diye??

Çok üzüldüm yaşadıklarını okurken fakat başından herşey belliymiş hiç tanımadan istenmediğini bile bile evlenmişsin. Keşke hiç bunlar yaşanmadan bitirseydin ama yaşanması gerekiyormuş demek ki yaşanmış bundan sonra sakın adım atma ve bitir sana bunları yaşatan bı adamla bı ömür geçmez rabbim gönlüne göre versin inşallah kolay şeyler değil...

Karsi taraf fazlasiyla hatalı zaten ona hic deginmiyorum. Fakat siz hatali degil misiniz? Bence hatanın basi sizde.
Insan sevdigi adamla evlenirken bile bu kadar seyi kabul etmezken siz tanimadiginiz adamla evlenirken kabul etmissiniz. Sebebi ne bunun? Basiret bağlanması herhalde. Yoksa baska mantikli aciklamasi yok.
Bence de bir an once bosanin. Zira ortada evlilik yok zaten.

ailen mutlu mu su an?
evlenip ayrilmis cocugu olan adami nasil onayladilar, bekar biriyle tanismaktan daha mi iyiymis.
hemen bir avukata danisin

Sevgili konu sahibi, her ne olmuşsa olmuş. Hayat bu herşey oluyor karşımıza böyle pisliklerde çıkıyor. Yazılanları okudum ama bu durumda iftira senin durumunu zora sokar bunu unutma karşı taraf sen iftira atınca boş durmayacaktır. Bence dava aç muhtemelen bu kişinin adına mal varlığında yok ama maaşından her ay belli bir kesinti olur maddi manevi tazminat almaya bak. Lütfen bir daha da evlilik kararını verirken iyi düşün derim(şartlarını, baskı vs olayları bilemem ama ailene baskı da varsa direnmeye çalış) bolşans.

Ben bu konuda yazmayı bıraktım. Çünkü baya sahte bir konu😂😂😂 kafa buluyor bizimle belli. İyi eğlenmiştir.
Kesinlikle aynı fikirdeyim en başta da yazdım muskadan bir anda modern cevaplara geldik... Millet yesin birbirini... Şimdi nerden bellidicilerde damlar... Bi ben istedim Bi ailem istedi Bi dolu abartı tutarsızlık diz boyu... Hani çok sıkıyorlardı...şimdi tazminat alırım... Vs vs vs engelliyorum konu sahibini umarım iyi eğlenip gülmüştür yorumlara

Bildiğin uydurma fake...... Zaten hissediyoruz da insanız işte.... O kadar tutarsızlık varki... Belliki kurgukanıp yazılmış
Satır araları fake diye bağırıyor... Ben yemezdimde
Yorum artınca kaptırdım 😂😂😂😂😂

Kesinlikle aynı fikirdeyim en başta da yazdım muskadan bir anda modern cevaplara geldik... Millet yesin birbirini... Şimdi nerden bellidicilerde damlar... Bi ben istedim Bi ailem istedi Bi dolu abartı tutarsızlık diz boyu... Hani çok sıkıyorlardı...şimdi tazminat alırım... Vs vs vs engelliyorum konu sahibini umarım iyi eğlenip gülmüştür yorumlara
Bende hain planlar kurmuştum😂😂İyi fikir Bende engelliyorum şimdi

Bu adam bir şeyi örtmek için evlenmiş onu da becerememiş bu kadar.

Ama sizin buradaki duruşunuz çok önemli, neden böyle bir evliliğe göz yumma ihtiyacı hissettiniz?

QUOTE="september_89, post: 65280285, member: 751360"]
[/QUOTE]iyi yedik lakin 😂😂😂Allahtan zerre üzülmedim boşuna sinirlenmedim içim bilmiş fake konuyu artık ayırt ediyoruz işi gücü yok insanların... Yok eşi dokunmadan beraber olmuş hıhı temazsız 😂😂😂😂zaten o abartıdan belliydi de arka arkaya.... Ayol iyi azcık yuttum.... Karmanız dönsün sizi bulsun umarım editörler bu konuyu inceler bildirdim 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

İyi de adam seni hiç sevmemiş.
Sende yurtdışı diye kapak atmak mı istedin ne yaptın anlamadım ki seni.
Sarı çizmeli Mehmet ağa iyi evlenmişsin. Kimdir necidir tanımadan etmeden görücü usulü başlık paraları vs. Ne saçma bişey ya.
Boşan bacım hayır gelmez öylesinden.

QUOTE="september_89, post: 65280285, member: 751360"]
iyi yedik lakin 😂😂😂Allahtan zerre üzülmedim boşuna sinirlenmedim içim bilmiş fake konuyu artık ayırt ediyoruz işi gücü yok insanların... Yok eşi dokunmadan beraber olmuş hıhı temazsız 😂😂😂😂zaten o abartıdan belliydi de arka arkaya.... Ayol iyi azcık yuttum.... Karmanız dönsün sizi bulsun umarım editörler bu konuyu inceler bildirdim 🙏🙏🙏🙏🙏🙏
[/QUOTE]
😂😂bende yedim ,kabul ediyorum. 😂😂😂😂😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X