yeni evli erkek psikolojisi

Nasıl ölmekmiş bu evlenince geçmiş depresyonu baksana. Yat kalk şükret karaktersiz adamdan kurtuldun diye. Evlendiği kıza yazık asıl. Sen birinin duasını almışsın korumuş Allah seni

Evli bir adama karısının göreceğini bile bile mesaj atmak ne kadar küçük düşürücü bir durum. Tıpkı eski sevgilinizin nişanlılık döneminde sizi araması,buluşmak istemesi gibi. Keske birbirinizle evlenip kimsenin günahına girmeseydiniz!

sen çok mu düzgünsün ne dediğinin farkında mısın yaptıklarınız iğrenç ötesi ne demek? bilip bilmeden burda ağır şeyler söyle sonrada susup seni mi dinleyelim ne zannediyosun neyin kafası bu
Evet ben çok düzgünüm. Yaptıklarınız iğrenç ötesi demek yaptıklarınız iğrençtende beter demek .. adam sözde inat uğruna evlenecekken sizinle buluşmak istiyor konuşup duruyorsunuz balayındayken de bir hışım evli adama mesaj atıyorsunuz normal mi bunlar ? Içeriğinin ne olduğunun veya yaşananların ne önemi var ? adamın karısına yazık resmen. Ban yemeyecegimi bilsem daha agir konusurum ne diyecektim aferim kız ne iyi etmissiniz mi demeliydim ?

Susup beni dinle demedik zaten. Bu davranislari sergileyende mantikli bir şey söyleyene kulak asmak ne gezer sağlıklı düşünebilen insan kafası diyoruz biz buna

Çocuk istiyorum diye bir mesajınız var, kimden istiyorsunuz çocuğu ?

Oğlumu anaokuluna bırakırken hep ağlardı kapıdan girdiği anda aniden ses kesilirdi. Meğer kapı kapandıktan sonra mutlulukla sınıfına koşuyormuş . Sizinki de o hesap.

5,5 yılın sonunda bir sinirle kalkıp sen eskiyi açıyosun yok biz anlaşamıyoruz diyip başka biriyle evlenirse böyle olur işte cezası da bu. Bazen erkeklere çok yüklenip onların da insan olduğunu unutuyoruz bence, öyle saçmalamış ki şimdi de bedelini ödüyor. Değil 5 yıl 6 aylık insan bile olsa bir sohbetin alışkanlığın oluşuyor sen bütün bu yaşanmışlığı tek kalemde silip bambaşka bir hayata başlarsan özellikle erkekler böyle bocalarsın ve saçmalarsın, sen dur daha sana yazacak göreceksin tavsiyem ama evlisin diyip uzak durman ve bekar hayatının tadını çıkarmam tadını çıkarmandan kastım da yani gez eğlen yurt dışına git dil öğren kendin gibi düzgün biriyle bir ilişkiye başla, işte o zaman daha çok pişman olacaktır.

Ee sonuç?
İnat uğruna evlenip, üstüne siz de aynı şeyi yaşadınız mı?
4 ay sonra gelmişsin bari gelişmelerden haber ver bacimsu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…