Yeni Acemiler Buraya

benim ablamda akrep çok pistir huyu bi konuda tartışırsak mutlaka o galip gelecek yoksa kendini yer bitirir sinirliysede kesin tartışma çıkarır

neyapıcaksınız biliyormusunuz bol bol mektup yazın ilerde okuması çok keyifli oluyor ben bazen okuyorumda hem gülüyorum hemde bir koca ahhh çekiyorum hey gidi günler hey

beni kız uyutmuyor çocuk yokken bende öyleydim geç yatıp öğlenlere kadar uyuyordum ahhhh ahh

neyapıcaksınız biliyormusunuz bol bol mektup yazın ilerde okuması çok keyifli oluyor ben bazen okuyorumda hem gülüyorum hemde bir koca ahhh çekiyorum hey gidi günler hey

Annemin genç kızken yazığı günlüğünü ben saklıyorum sık sık ta okuruz annemle hihoyyyt
Bende düşünüyorum günlük tutmayı çocuklarımm okusun kaydirigubbakcemile3

yok sen gerçekten benim ikizimsin dilay:) bende 4-5 gibi yatıp 1-2 gibi kalkıyorum canım

Yorgun ve sersem bir şekilde uyanıyorum ben
Uykumu bi düzene sokamadım gitti
Tmm biz ikizizzz:1hug: Gerçektende ikizim olmasını çok isterdimm biliyor musunn mervecimmm

canım peki eşin demiyomu sana hadi yatalım faln ben olsam eşimi pc başında bırakmazdm ben sarılıp uyurdum

beni kız uyutmuyor çocuk yokken bende öyleydim geç yatıp öğlenlere kadar uyuyordum ahhhh ahh

Bizim çocuğumuz olana kadar senin ki büyür sonrada biz senin gibi uyuyamayızzz:roflol: sen uyursunnnnaklinialirimsmile

X