Yeni Acemiler Buraya

yani bencede çünkü konuştuk ailesiylede hatta babası artık küçük kardeşine de ısrar etmiyoo kaydirigubbakcemile5

canım ben açığım onun ailesi kapalı ve genelde açık olanlarla pek iyi deil araları

herkez dinini istediği gibi yaşamakta özgür ama aşırılık bilmiyorum..
açıklarla araları iyi değil derken hele durdum yani sen böyle bir aileye gelin gideceksin ve sende açıksın hazırmısın olbilecek hertürlü şeye

yani dedğim gibi açık açık konutum annesiylede babasıylada aşkım konuşmuş biz kabul ediyoruz dediler hatta abiside dert etmesin dediler:)

haremlik selamlık varmı olanlarda düğün salonlarına gitmemek düğünlrini erkekler bayanlar ayrı yapmak vss... bizim baba tarafında halam öyle biriyle evlide ordan biliyorum

haremlik selamlık varmı olanlarda düğün salonlarına gitmemek düğünlrini erkekler bayanlar ayrı yapmak vss... bizim baba tarafında halam öyle biriyle evlide ordan biliyorum

yokk o tarz değiller sadece nasıl desem kapalıları tercih ederler.örneğin bi amcasının kabullenmeyeceğini söyledi bana anlaşamazsnz kesinlikle gibisinden ama babsı sert ve ısrarcı değil sen bilirsn kzım dedi

arkadaşlar eşlerinizle nerde tanıştınız

benim eşim lise arkadaşımın abisi ozamanlar arkadaşımı aramalarımda sesimden çok etkilenmiş hatta uyku sersemi bana abisi demişti bikere
ilk ev ziyaretlerine başlamıştık arkadaşlarla onlara gittiğimde ilk görüşte aşk yani az süründürmedim onu

X