Yeni Acemiler Buraya

benim tıpkı eşine benzeyen bi kuzenim var ve eşi çıldırmak üzere annesine bağlılığı nedeniyle aşırı çünkü..sanırım durum benzer

merhaba arkadaşlar.bizler hiç olmasa yarının eşleri olacak olan oğullarımızı daha muntazam ve mantıklı yetiştirelim demi ama ya

eşiyle beraber olduğunda annesi sürekli araya giriyor konuşmaları sırasında bile eşinin ona aldığını beğenmiyor...kocasının yanında sürekli onu eleştiriyor yada o olduğunda kızın yüzüne gülüp olmadığında suratına bakmıyor sürekli oğlum yanımda olsun istiyor sürekli onlarda bi yıllık evli henüzz kız kaldıramıyor kaç kere boşanma noktasına geldiler

ya bu anneler neden böyle yaparlar yahu.galiba kıskanıyorlar.oğullarına karşı gelinlrini rakip görüyorlar.ama iş kocada itiyor abicim.akıllı adam hanımını kırmadan annesini idare edebilir.bazen bendemi öyle olucam diye korkmuyor değilim yani

yuuh yani pes

pes dedirtiyo gerçekten bide beraber oturuyolar kız eşyalrı aldı çalışıyo ayrı eve çıkacaklar şimdide yanıından ayrılmasını istemiyo arıza çıkarıyo

evli değilim ama gerçekten öyle sonuçta seven bi anne zaten çocuğunun mutluluğunu ister paylaşım konusu veya kıskançlık olmamalı

bazı insanlar çocuklarını kendilerinin bir uzantısı olarak gördüklerinden onu başkasıyla paylaşmak istemiyorlar.eğitim şart diyordu cem yılmaz evet eğitim şart.benneyaptımki

valla hayatım mutlulukları için başkalarının mutluluğunu huzurunu altüst eden nice insanlar var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…