Yeni Acemiler Buraya

bak canım evlik bölümünde tahminlarim hep çıkmıştır insanları iyitanırın bak canım balık burçu erkeği nasıldır biliyormusun şimdi o sana deli divane aşıktır sen bir prensessindemi

aksine yüzüğümüz var ve beni paylaşamıyo üstelik herkes biliyo yani ailesi çevresi ayrıca akşama kadar işte erkeklern arasında ki yakında bende yanında olcam yani yan dairede işe başlıcam inşallah..yani heryerde ben varım hemde karakterli benim kuşumm

bak evlen ikinci senesinde başkasına bakmaya başlar çümkü aşksız yapamaz sen şimdi ona ulaşılmaz geliyorsun bak canım sen iyi birisin kalbin temiz ne varsa ağzında var ama mutsuz bir evlilik yapmanı istemem başaklar güneş gibi erkekler ile ancak mutlu olular allahtan hayırlısını iste benim genç halime benziyorsun bak canım dua et deki allaım sen bilirsin ben bilmem ben hayırlısını ver de bak senin annen yok bu söylemek istemiyordum am neyse sahibi olmayanın sahibi allahtır allah sana çok iyi bir kader verecek ben buna inanıyorum ve bu askerliğini yapmamış daha erkek olmamiş ve balık burçu değil yani allahın güçünü ve merhametini biliyorum hatta şu an konuştuklarımız bile onun bir planı bence .canım senden bir ricam var onune çıkar herkesi yok demeden duşun benim söylediklerim acaba olarak kalsın aklında

bak evlen ikinci senesinde başkasına bakmaya başlar çümkü aşksız yapamaz sen şimdi ona ulaşılmaz geliyorsun bak canım sen iyi birisin kalbin temiz ne varsa ağzında var ama mutsuz bir evlilik yapmanı istemem başaklar güneş gibi erkekler ile ancak mutlu olular allahtan hayırlısını iste benim genç halime benziyorsun bak canım dua et deki allaım sen bilirsin ben bilmem ben hayırlısını ver de bak senin annen yok bu söylemek istemiyordum am neyse sahibi olmayanın sahibi allahtır allah sana çok iyi bir kader verecek ben buna inanıyorum ve bu askerliğini yapmamış daha erkek olmamiş ve balık burçu değil yani allahın güçünü ve merhametini biliyorum hatta şu an konuştuklarımız bile onun bir planı bence .canım senden bir ricam var onune çıkar herkesi yok demeden duşun benim söylediklerim acaba olarak kalsın aklında

elife aynen katılıyorum benim gibi acele etme aşk aşk aşkım diye tutturma prenses

elif tamam yeter konuştuklarımız onun planıdır falan deme tabiki herşeyin hayırlısı.ama hayırlıysa onu yazsın değilse de kimseyi yazmasın diye dua ederim başkasını istemem..

canım burç açısından zaten inanmıyorum da çünkü uyumsuz denilen bir sürü çift var mutlu...allah kitabımızda ne diyor siz el açın ben stediğinizi vereyim..benimde tek duam o

X