Yeni Acemiler Buraya

ya istenmeyen tüyle konusuna bakıyodum limonla tuzu karıştırıp deneyen bi arkadaş baya etkili yazmış deneyen var mı başka diye merak ettim

hayır bizim kızlar karınca yağı kullanıyorlar işe yarıyor ağdadan sora sürüyorlar baya seyrelmiş ama ben genital bolgelerine surmelerine izin vermedim çümkü kılları kuretuyorsa yumurtalıklara neden zarar vermesin dedim yani kısırlaştırabilir ama diğer yerler iyi baya seyrelmiş dene istersen

ya acısını gidermeyi başardım da azaltmak için bişeyler arıyorum lazere gitmek istemiyorum yumurtalıkları etkiler falan diye de

canım karıcayağı etkilemiyo ablam denedi kız çocuklarına çok küçükken yani bebkken sürersen hiç tüy çıkmarmıyomuş ama....

canım emla diye ilaç var genel anestezi için kullanılıyomuş gdip sağlık ocağından yazdır epilasyon için deyip.sürüp bekliyosun bi kırk dk kadar sonra hiçbişey hissetmiyosun harika bişey 20 dk sonra nrmale dönüyo

her yer için geçerli mi normal fiyatı ne öyle bişey duymuştum ama sakıncalı olur diye denemedim

canım sakıncalı olsa ben denemezdim :) dr a sordum asla bi sakıncası yok zaten normalde de o bölgede bi müdahale yapılcksa o kullanılıyo biraz daha uzun bekletiyoruz ilacı sürüp tek fark o dedi

tuba ya sende birşey yokmu kuzenime senden bahs ettim diyoki kıza acıyorum daha sen onu rahat bırakmasın gerçek hayata kuzenim sanal hayata sen bakalım hanginiz daha iyi kuzenim baha tavlamayı öğrendi ama adam yok diyor ben de dedim ki kötü olsun bana elin boş gelme dedim kız bulmuş ikitane gülmekten öldük yanı allah kız zengin buldu ama biri kel şişko biride kısa kara kuru birşey bana diyorki hangisiyle evleneyim bende neyim tamam sana karışmayacam dedim yanı birada bir şeye benzesin acelemiz yok ama ben sizden daha heyecanlıyım hadi birini bulun artık

ilk dafa duydum bende fiyatını merak ettim

inşallah ben de bakıyorum ama ben bulduğum evleneceğim kişi olmalı benim de kardeşim askerde acemi birliğini bitidi ya yarı ya pazar gelecek hayırlısı ile diyarbakıra a düştü

inşallah ben de bakıyorum ama ben bulduğum evleneceğim kişi olmalı benim de kardeşim askerde acemi birliğini bitidi ya yarı ya pazar gelecek hayırlısı ile diyarbakıra a düştü

allah kavuştursun kardeşler çok tatlı oluyo benimkini dur göstereyim kendisi yakında ünlü bir manken olabilir teklif altı şimdi düşünüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…