Yeni Acemiler Buraya

merhaba ben de yeni geldim herkesi tanımak için en başından okuyum dedim ama imkansız yoruldumm:bbo: adım beyza işsiz bir matematik öğretmeniyim herkes gibi kilolarıma takıyorumm senağlama

ya bizburada sohbet ediyorduk ama uyarı aldık forum acmamız gerekiyormuş benim ile arkadaş olmak isteyenler ben bir yer acarım mesj atarım isteyenler gelir sohbet ederiz sana ulaşırım canım ben elif

bende yeni üye oldum konyada oturyorum 26 yaşındayım biri6 diğeri 2 yaşında iki kızım var

Sevgili üyeler, bu bölüm sohbet bölümü değil sizi geyiğe taşıyorum oradan devam ediniz

canım arkadasım msjnı yeni aldım kusura bakma topiginide yeni buldum ama güzel olmus topigin tebrik ederim artık bende burdayım

yardım isterseniz,çekinmeden sorun arkadaşlar,
acemiyiz diyorsanız,yardımcı olabilirim??

mrb songül acemi çaylaklardan biriyim ben profil ismimi değiştirmek istiyorum nasıl değiştireceğim profile girdim herşeyi düzenleyebiliyorsun ama ismi değiştiremiyorsun yardımını bekliyorum

biz bile zor bulduk onlar ne yapsın olayı anladınmı dün bize uyarı geldi bizi başka yere taşıdılar burayı bulmak çok zor kimse gelmez buraya

sen naptın bugün anlat bakalım yarin okul açılıyor bizim telaş başlıyoreyvahedigeldismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…