Yeni Acemiler Buraya

iyim canım ne olsun kızı sutten ksmeye ugrasıyom anlyacan biraz bu gunlerde sıkıntılıyım

aşkımla yemeğe gittik geçen gün sonra gezdik çiçek falan :) çok güzeldi bugünde öylesine biri fal bakmış evlenceğin kzın baş harfi m mi demiş çıldırmış gibiydi kaydirigubbakcemile3 çok hoşuna gitmiş çok seviyorum maymunu yaa :asigim:

22 aylık canım artık kesmem lazım yani kocaman oldu artık utanıyom giittgim yerde acıp emmeye calışıyor

22 aylık canım artık kesmem lazım yani kocaman oldu artık utanıyom giittgim yerde acıp emmeye calışıyor

ya ne güzel anne sütü emmiş olması benim ki 5 aylıkken bıraktı
bırakması için bir tanıdıktan duydum göğsüne acı bişey sürmüş tü kaydirigubbakcemile3

aman allah nazarlardan saklasın kız

ya ne güzel anne sütü emmiş olması benim ki 5 aylıkken bıraktı
bırakması için bir tanıdıktan duydum göğsüne acı bişey sürmüş tü kaydirigubbakcemile3

valla bende salça suruyom anca duruyor anne uuuff diyo emmiyor seninki neden bıraktı

pes valla dediğiniz durum oldumu hiç öyle söyleyim özellikle kahve falları

evet annanemin kardeşi komşusuna baktırmış ççok iyii bakıyo diye.kadın cenaze var sizin evde demiş 3 gün sonra eşi ölmüş bidaha da bkmadı kimsenin falına

man o zaman allah esirgesin kız fal boş iş işte ama baktırıyonmu dersen bulursam baktırırım ama inanmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…