Yeni Acemiler Buraya

esenler ve haznedar da dayımlar oturuyo arada da kalıyorum arasıra şu an ordayım hatta yengem bn abla diyorum hamile akşam sabah doğuracak,başak

yok malesef bulamadım birini okadar zor ki aradğın insanı bulmak

katılıyorum ben kuzenimde çok güzel akıllı kibar ama kısmet işte zamanı var oda kımseye ısnamıyor 21 yaşın kendini evde kalmış gibi görüyor zor allahın işi yapacak birşey yok ama sen mutlu olacaksın başaklar böyledir görürsün bakkk

katılıyorum ben kuzenimde çok güzel akıllı kibar ama kısmet işte zamanı var oda kımseye ısnamıyor 21 yaşın kendini evde kalmış gibi görüyor zor allahın işi yapacak birşey yok ama sen mutlu olacaksın başaklar böyledir görürsün bakkk

dediği çıkıyor...kendisini şahsen tanıdıgım için bilirim...ona gozun kapalı guvenbılırsın

amin ALLAH tan tek isteğim bu biliyomusun mutlu ve huzurlu olursan her şey olur

Arkadaşlar ilk merhaba bölümü sohbet bölümü değil,
lütfen forumda ,paylaşımda bulunacağınız uygun bölüme konunuzu açın ve
orada sohbete devam edin,olur mu??
sevgiler...

yaşin kaç bu arada artık gitmeliyim zehra var konuşun siz burada,msn adresi vermek yasak ha unutmayın zehranın çevresi çok bakarsın allah büyük

yaşim 22 yatıcam bu akşam anemler de burda yat diye kafamda bekliyolar iyi seyirler:teytey:

Arkadaşlar ilk merhaba bölümü sohbet bölümü değil,
lütfen forumda ,paylaşımda bulunacağınız uygun bölüme konunuzu açın ve
orada sohbete devam edin,olur mu??
sevgiler...

ya kusura bakmayın acemiler olduğumuzdan böyle tamam arkadaşlarlar konuşup ayarlarız

X