Yeni Acemiler Buraya

Ben bi topikte mısır ununun siyah noktalara iyi geldiğini okumuştummboshayallersmile

ciddimisin bi deniyim bakalım pudra şu bebeklere kullandıgımızdanmı:1closedeyes:

evet canım bak putra cilti kurutur limonda dişarıdan mikrop almasını sağlar sürdüğünde eğer yanarsa bilki işe yarıyor yanı biraz yanacak sonra ilk sefer fark etmeye başlar

benimkiler hepsi denenmiş hemde katkısıs ben bunları mutlaka yaparım sende bir kere dene bak birşey olmaz

Canım yaa benim cildimde kuru banada bişi önersene pul pul oluyo burnum yan tarafları sinir oluyorumm sürekli elimde nemlendiriciyle geziyorummmakannehir

Ben bi topikte mısır ununun siyah noktalara iyi geldiğini okumuştummboshayallersmile

ya bak canım bizim yaşlılarımız ninelerimiz pamuk gibi onlar sürekli yüzlerini keseliyorlar ama bizim cildimiz onlarınkiler kadar güçlü değil benim biraz iyiolduğu için toz şeker iyi oluyor sizin daha hassasolduğu için mısır unu cildin ölu derisini soyuyo temiz deriyi cıkarıyor siyah alkaler için de kahve tortusu güzel oluyor deneyin

elif bacım seninde bilmedigin yok allah versin burçlar cilt bakımı evliligin altın kuralları vay anam vayyyyyyyyyyyyyhihoyyyt

Canım yaa benim cildimde kuru banada bişi önersene pul pul oluyo burnum yan tarafları sinir oluyorumm sürekli elimde nemlendiriciyle geziyorummmakannehir

su çok iç ama sütü kaynat buharını yüzüne tut ama çok sıçak olmasın bak canım su kaynarken bile biraz buhar emmesini sağla elma maskesi yap çok güzel olur

kız benim cildim kuru oldugu icin bende yogurt suruyordum ii geliyor

Walla:jeyyar:

Ayy hele benim cildim çok hassas yaa makyajı hiç sevmiyoo cildimmm:umursamaz:

kız senden iyi dert ablası olur hani önceden vardıya adı neydi güler ablamıydıbilmiyorumkismile

su çok iç ama sütü kaynat buharını yüzüne tut ama çok sıçak olmasın bak canım su kaynarken bile biraz buhar emmesini sağla elma maskesi yap çok güzel olur

Ayy kışın hiç su içmem ben yaa sıvı ihtiyacımı çay tüketerek alıyorummkaydirigubbakcemile3
Elma maskesini nasıl yapıcammbilmiyorumkismile

yok güzin abla zaten evliliğin altın kurallarında öyle diyorlardı dilay kuru cilte makyaj yapılamıyor işte

Ayy kışın hiç su içmem ben yaa sıvı ihtiyacımı çay tüketerek alıyorummkaydirigubbakcemile3
Elma maskesini nasıl yapıcammbilmiyorumkismile

işte başlı ca yanlışlar su içsek ama insanın canı istemiyor elmayı rendele sür bebek gibi ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…