Yengeme bunu söylemelimiyim ne yapmam lazım kendimi kötü hissediyorum Bilmesi gerekir mi

Tekrar yazacağım, böyle korkuyla, şiddetle büyütülen ailelerin çocukları böyle yanlış işlere sapıyorlar. Kız çocuğu diye anasıyla abisi bir olup kıza resmen eziyet ediyorlar. Bu tipler daha okul okumadan, iş bulup çalışmadan evden kurtulma derdine düşüyorlar. Çünkü böyle aileler evde cehennemi yaşatıyorlar.

Hep korkutularak, ayıpla, elalem ne der diyerek büyütülmüş, asla ailesinin arkasında durmadığı insanlar böyle yetişiyor, yaşıyor işte.

Kızın beş para etmez annesi, babası var. Tüm hayatı böyle ezilerek geçecek. Anasının babasının sahip çıkıp, korumadığına kimse sahip çıkmaz. Kız zaten hayata 10-0 geride.

Konu sahibi sen de kıza söyle ağzını açıp, kimseye bir şey demesin konuyu saklasın. O olay yaşanmamış gibi yapsın. Yoksa kemiklerini kırarlar o kızın.

O yüzden kimse söylememeli. Kızın yerinde olsam halaya da söylemezdim ama güvenmiş söylemiş işte

Siz karismayin yaninda olun soylemeyin ailesine ileride sen bilip neden söylemedin derlerse resit insan beni ilgilendirmez anlatip anlatmamak onun kararı dersiniz çünkü söyleseniz de yine size suc bulabilirler senin yuzunden bile diyebilir abiniz gerek yok bilmesinler siz yegeninizin yaninda olun

Beni zaten ilgilendirmez kendi hayatı ama ne yazıkki abim olacak insan çok gaddar biri ne tek bir yere gönderir adam akıllı ne hadi çocuklar gidelim bir yerde çay kahve içelim demez. Yigenim bize gelir arada ona bile karışır. Ben yigenimi korumak istiyorum annesi her daim yanında olur biliyorum bu kız tek başına hiç bir işini halledemiyor çünkü izin vermediler buna. Zaten abim olacak insan bana bugüne kadar hep baskı yaptı uğraştı ojemden tutun giyinişiime kadar yigenime de hep derdi halanla fazla gidip gelme seni de yoldan çıkarır diyip hep bana karşı dolduran bir insan. Ve ben hayatımda bir kere mini etek giymedim neyse demek istediğim benim sorunum degil elbet ama yigenim olurda ağzından kaçırırsa bir gün ben sebep olmuşum gibi davrancaklar ben kötü olucam bu yüzden napıcagımı bilmiyorum ama yine diyorum rızası olmadan gidip söylemem elbette

O sıkıntıyı iÇimde hissettim ben de o şekilde büyüdüm ailemle ilişkim bu konuda 25 yaşını geçince düzeldi zaten bana karışamayacaklarını anlamışlardı
Şuan 36 yaşındayım anneme asla birini seviyorum falan demem ancak evleneceğim kişiyle tanışır kendisine de söyledim daha fazlasını yapamam diye

Kız reşitse kendi istemiyorsa bu bilgiyi paylaşma. Seninle dertleşmiş. Kim nereden öğrenecek kız söylemezse sen de çeneni tutarsan. Kız bu durumu bilip kabul eden biri ile hayatını pek tabi kurabilir
Kızı dövdürme boştan yere

Hayır, söylemeyeceksiniz.
Sizin derdiniz "bildiğimi öğrenirlerse ben de suçlu olurum" durumundan kurtulmak.
Reşit bir insan, yaşı küçük olsa neyse.
Hem abinizin nasıl biri olduğunu biliyorsunuz hem de göz göre göre kızı ispiyonlamayı düşünüyorsunuz. Yapmayın.
Size güvenirse yapmayı düşündüğü şeyleri de paylaşır belki sizinle, kim bilir belki birçok yanlış adımdan kurtarırsınız konuşarak.

İyi de siz erkek arkadaşınız için abinize dua yazdırmak istemişsiniz arkadaşınızı aracı kılarak. Kendiniz bile bu konuda abinizden çekinirken, yeğeninizin böyle bir olayını nasıl annesine söylemeyi düşünürsünüz.

Basit bir erkek arkadaş olayında bu kadar çekimser olup konu yeğen ve siz olunca başım yanmasın moduna nasıl girebildiniz?

Mantıklı mı?

Ah keşke dediginiz gibi olsa yigenim ailesinden sevgi saygı görmediği için en ufak sevgi de yumuşuyor bazen annesi güzel güzel davranıp seviyor yigenim de o anki mutlulukla anne bunu yaptım diyip te anlattığını gördüm tabiki bu büyük bir şey bişey diyemicem umarım öyle bir durum olmaz. Anlatma taraftarı tabiii de degilim ne yapacagımı bilmediğim için burda size sormak istedim ki yanlış bir karar vermeyeyim

Sanırım beni yanlış anladınız ben yigenimi asla ispiyonlamam hiç bir şeklde. Nasıl davranmam gerektigini bilmediğim için burda sizden fikir alıyorum

Sanırım beni yanlış anladınız ben yigenimi asla ispiyonlamam hiç bir şeklde. Nasıl davranmam gerektigini bilmediğim için burda sizden fikir alıyorum

İşte sana sayfalarca söyledik. Kız reşit. Onun bacak arasının hesabını vermek sana düşmedi. Ağzınızı açmadan oturun. Bu kadar basit bir şeyi anlamak zor olmamalı. Kızı tembihle ağzını açmasın.

Yalnız o farklı bir durum bahsettiğim abim o degil başka abim içindi lütfen onla bunu karıştırmayın

Geri kafalı aileler çoçuk yapmasa ne güzel olur ... Dövmek nedir ya . Anlamıyorum asla bu davranışı .Yapmış olabilir bu onun tercihi . Eskidendi o işler kız seveceği adamı da bulamaz böyle kafa da aileler ile . Zorla saçma sapan evde kalmış bir işe yaramaza verirler .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…