Yemek Kitabı Almak İstiyorum

dreamer22

Ol de Olsun ALLAH'IM...
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2012
582
4
kızlar ben yeni yemek yapmayı öğrenmeye başladımda bir konuda size danışmak istiyorum.. Yemek kitabı almak istiyorum hem içinde temel yemek tariflernin güzel anlatılmış olduğu bir yemek kitabı hem de değişik ana yemekleerin yazdığı bir yemek kitabı arıyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum hepinize teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar ben yeni yemek yapmayı öğrenmeye başladımda bir konuda size danışmak istiyorum.. Yemek kitabı almak istiyorum hem içinde temel yemek tariflernin güzel anlatılmış olduğu bir yemek kitabı hem de değişik ana yemekleerin yazdığı bir yemek kitabı arıyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum hepinize teşekkürler...

yemek kitabı kaldımı:KK1:internet diye bir olay var istemediğin kadar denenmiş tarifler var

Internet te o kadar güzel , denenmis yemek tarifleri var ki..derya deniz
Kitaplarım vardı ama bu sebepten onları kullandığımı söyleyemem
Ama illa kitap onerisiyse, guncel yemek Kitapları hakkında malesef bilgim yok:KK31:

Annemin internet falan yokken kullandigi bereketli olsun diye bi kitap var.Biz genelde pasta boret tariflerini denedik ama yemeklerde denenebilir.Belki 15 yillik kitabi gecenlerde kitapcida hala satildigini gordum tavsiye ederim.Bulursan tarflere bak oyle al ama. Kullandigi malzemeler hosuna gitmszse .damak tadina uygun degilse almazsin.

X