Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
160. Eşim kilo almamı istiyor sabah öğlen akşam yatmadan önce sürekli yediğim halde olmuyor
Ben senin yerinde olsam almam cocugun var mı? İlla bir yastan sonra kilo alıyorsun
Benim annemde bana kilo aldırmaya calısmıs hep simdi de verdirmeye ugrasıyor alıp napıcan kilo en kötü sey

Menüm
Sahur iki yumurta peynir zeytin bir dilim ekmek
İftar çok oldu ya kendimi durduramadı m
Bir buçuk kepçe mercimek çorbası
Üç kasik ozbeeek pilavı
Etli nohut oda bir kepcedir
Turşu
İki dilim yağlı çörek 🙈🙈
E Elif_Eylul
@sulisim
Afiyet olsun canım Allah kabul etsin😘
Oruclusun diye çöregi görmüyorum

Ay ben tam tersiyim. Evi aşırı seviyorum. Dışarıda tek sevdiğim şey alışveriş yapmak ve yemeğe gitmek 😅 ama iyi bir ev hanımı da değilim hani
Kendine öyle deme her ev işini yapmak zorunda değiliz
Evde yemeği severim pinpirikliyim 🤣 salata hele asla yiyemem
Sirkeli su karbonatlı su nerdeeee dışarıda
O minik böcekler felan ay daral geldi :KK43: .
Ben 40 dk yürim hergün enerjim yerine gelir
Birde yüz yogasi masajı yaptiysam o gün hep mutluyumdur🤣🤲

Kendine öyle deme her ev işini yapmak zorunda değiliz
Evde yemeği severim pinpirikliyim 🤣 salata hele asla yiyemem
Sirkeli su karbonatlı su nerdeeee dışarıda
O minik böcekler felan ay daral geldi :KK43: .
Ben 40 dk yürim hergün enerjim yerine gelir
Birde yüz yogasi masajı yaptiysam o gün hep mutluyumdur🤣🤲
Ahaha ben de asla hiçbir şeyden tiksinmem gittiğim lokantada hamam böceği bile görsem yemek lezzetli ise umrumda olmaz 🤣🤣🤣 sıfır pinpirik bende. Çocukken beni leblebi diye keçi b.ku yerken yakalamışlar ordan mi kaldı bilmem 🤣🤣🤣

Tabiki ben 28 yaşında iki çocuk annesi ev hanımı astımı ileri seviye olan ve 120 + kilodan yarın atacağım tartı resmini kilomu net bilmyrm bu günlere geldim evde kendi kendime sonra kırılmayan kilolar olunca diyetsyene gittim özele şimdi devlete gdyrm oda ayda bir başka sorun olursa cevaplayayım 😊😂ama ben seni ve nesliyi çok net hazrlyrm ciko yuda 😁😂
Geçmişe bakınca hatırladım fazla aktifte değilmişsin artık olursun
Hoşgeldin 🥰
Amin canım 🥰🥰🥰😘😘

Buranin bir emegi olduğuna inaniyorum,emekte veriyorum veriyoruzda
Egerki istekliyse gelen kisi hedefine ulaşıyor,kimiside ulasmadan güle güle bile demeden gidiyor,bende bunu sevmiyorum
Altif olan çok kisi hedefine ulasti burda
Inan çok haklısın ve sen listeyi insanları tek tek yazıyosun emek ve uğraşman ne demek kafa patlatiyosun herkesin harci değil bunu başta soyliyim ben sonuca burda ulaşıp korumayida devam edeceğim o günleri görmeyi çok istiyorum hep birlikte inşallah

Tabiki ben 28 yaşında iki çocuk annesi ev hanımı astımı ileri seviye olan ve 120 + kilodan yarın atacağım tartı resmini kilomu net bilmyrm bu günlere geldim evde kendi kendime sonra kırılmayan kilolar olunca diyetsyene gittim özele şimdi devlete gdyrm oda ayda bir başka sorun olursa cevaplayayım 😊😂ama ben seni ve nesliyi çok net hazrlyrm ciko yuda 😁😂
Geçmişe bakınca hatırladım fazla aktifte değilmişsin artık olursun
Hoşgeldin 🥰
Amin canım 🥰🥰🥰😘😘

Çörek zaten orucluyken nasil canim istedi kiz yağli miden agrır
Hayaliyle yaşıyorum ne bilim pis midenin tekiyim yani sekeer diyetini yapsam diyorum bu oruç tutuyoken ama ekmekte de şeker var dimi benim biseyler yapmam lazım çünkü hafta sonu hiç kaçamak yapmadığım halde 70 900 Gr çıktım tartıda bugün 350 gramlık ne yaptım ki artı çıkmışım ya moralim iyice bozuldu 🥺

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X