Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kahvaltı menemen,1 salatalık,2 dilim peynir ,3 ceviz,
Ara 1 avuç kara üzüm kurusu, 1 bardak süt.
Öğlen tavuklu salata
Akşam kabak spagetti, yoğurt
Ara 1 mandalina

Su 3litre
Yeşil çay 1 bardak
E Elif_Eylul
Spor yokmu kız 🤣kuru kuruya yemişsin 😆🥰😍

Çok geçmiş olsun
Çok sağol 6 ay ilaç tedavisi dedi doktor buna rağmen kortizon iğneye maruz kalırsan aşılama yöntemi varmış bakalım hayırlısı olsun ne olcak bilmyrm rabbim herkese şifa versin inşallah

Benimde hedef 50 yani tok karnına 50 kilo 😂 sakarya dan katılıyorum
Boy 160
Kilom 70 oldum gibi hissediyorum moralim bozulmasın diye tartilmadim 1 ay boyunca yüklü bir şekilde kortizon yüklendi vücuduma duba gibi hissediyorum kendimi cuma günü tartilcam bakalım benim öykü uzun 120 kiloların üstüne çıkmış biri olarak çok yoruldum artık 50 olup kilo koruma dönemi yapmak istiyorum 🤧😭😢
Olsun canım sıkma canını sen nerelerden gelmişsin bunu da verirsin💋

Ben evde motive olamıyorum
15 dkda olsa dışarı çıkmam lazım
Yoksa bunalıyorum afakanlar basıyor 😆
Ay ben tam tersiyim. Evi aşırı seviyorum. Dışarıda tek sevdiğim şey alışveriş yapmak ve yemeğe gitmek 😅 ama iyi bir ev hanımı da değilim hani

Inşallah sizinle bu yolda ilerlemek istyrm tek başına bir yere kadar motive çok önemli burda da ondan bol daha ne olsun canım 😁
Buranin bir emegi olduğuna inaniyorum,emekte veriyorum veriyoruzda
Egerki istekliyse gelen kisi hedefine ulaşıyor,kimiside ulasmadan güle güle bile demeden gidiyor,bende bunu sevmiyorum
Altif olan çok kisi hedefine ulasti burda

Çok sağol 6 ay ilaç tedavisi dedi doktor buna rağmen kortizon iğneye maruz kalırsan aşılama yöntemi varmış bakalım hayırlısı olsun ne olcak bilmyrm rabbim herkese şifa versin inşallah
Alerjik o zaman seninki

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X