Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence kimyon basıp yemeliydin kimyon candır gerisi heyecan kısır bile yiyorum sonra beyaz lahana
Yavrum çocuk kolik olursa kimyon mimyon bir işe yaramıyor. Onu da çok kullandım faydasını da gördüm ama yine de yiyemiyordum onları.

Bizimki gece 3 saat uyumuyor kolikmi oluyor bilmiyorum ama Bizimki gece başlıyor gündüz birşey yok
Bı de daha baya ufak ya. İlk aylarda gecesi gündüzü olmuyor cocuklarin zaten. Biraz büyüdükçe düzelir İnşallah. Ha benimkinin şu an da yok ama en azından 3-11 aylar arasında iyiydi sonradan cozuttu.

Bizimki gece 3 saat uyumuyor kolikmi oluyor bilmiyorum ama Bizimki gece başlıyor gündüz birşey yok
Sürekli aynı saatlerde başlar..kolik gaz sancısıdir karnına masaj yap ayaklarını hareket ettir..bence biraz buyuyene kadar kimyonluda olsa gaz yapan yiyeceklerden uzak dur...

Bı de daha baya ufak ya. İlk aylarda gecesi gündüzü olmuyor cocuklarin zaten. Biraz büyüdükçe düzelir İnşallah. Ha benimkinin şu an da yok ama en azından 3-11 aylar arasında iyiydi sonradan cozuttu.
Bizimki çaki bebek gibi geceleri gözleri çipil çipil
Sabah kendimi yürüyüşe atıyorum da akşama enerji depoluyorum yoksa lohusalık bana yeni gelecek

Yavrum çocuk kolik olursa kimyon mimyon bir işe yaramıyor. Onu da çok kullandım faydasını da gördüm ama yine de yiyemiyordum onları.
Bnde 6 ay sonra yavaş yavaş açtım bi de derler ki kızda az gaz olur yok anam çatladım bn

Sürekli aynı saatlerde başlar..kolik gaz sancısıdir karnına masaj yap ayaklarını hareket ettir..bence biraz buyuyene kadar kimyonluda olsa gaz yapan yiyeceklerden uzak dur...
Kuzum yemeyince sanki daha çok gaz yapıyor bak mesela lahana yemedim çok gaz yapar diye geçen hafta canın çekmesin kısırın yanına 5 yaprak yedim kimyon atıp daha rahat gaz çıkardı
Brokoli karnabaharıda deneyeceğim
Yoksa zulüm gibi gerçekten anne mutluysa bebeğede geçiyor biliyorum bu farklı birşey yemekle alakalida stres oluyorum yasaklı olunca

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…