Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
E Elif_Eylul
B BitterCikilata

Sabah 1 dilim ekmek, 5-6 tane zeytin, biraz patates kızartması (bir küçük patates kadar vardır), 1 çay kaşığı kadar tereyağı, 1 tatlı kaşığı kadar çilek reçeli, 4-5 küçük dilim sucuk, 2 yemek kaşığı menemen
Uzerine az şekerli türk kahvesi

Öğlen 1 adet Trabzon hurması

Akşam 1 parça ızgara tavuk göğüs, 2 yemek kaşığı tatlı patates püresi (ilk defa muhtemelen son defa 🤣), salata, 1 yemek kaşığı yoğurt
Aksam arada bir parça bir şey daha yiyebilirim yersem yazarım.

E Elif_Eylul
B BitterCikilata

Sabah 1 dilim ekmek, 5-6 tane zeytin, biraz patates kızartması (bir küçük patates kadar vardır), 1 çay kaşığı kadar tereyağı, 1 tatlı kaşığı kadar çilek reçeli, 4-5 küçük dilim sucuk, 2 yemek kaşığı menemen

Akşam 1 parça ızgara tavuk göğüs, 2 yemek kaşığı tatlı patates püresi (ilk defa muhtemelen son defa 🤣), salata, 1 yemek kaşığı yoğurt
Afiyet olsun
Tatlı patates bnde bebek için almıştım Allahım günah ama çok kötü idi 🤣
Hafta içide dikkat edip galip gelelim 💪

Afiyet olsun
Tatlı patates bnde bebek için almıştım Allahım günah ama çok kötü idi 🤣
Hafta içide dikkat edip galip gelelim 💪
He ya biseye benzemiyo o nedir ben de senelerdir heves ediyorum da dedim migrosta görünce bı alayım. Yokmuş bir nanesi🤣

E Elif_Eylul
B BitterCikilata

Afiyet olsun canım 🥰

:eek::eek::eek::eek: aklıma neler sokuyor pis kadın bugun kalorilere aldım kutlama yarısma sonrasına elime alınca 🥲🥲
Aman hem sınav sonrası hemde eline geçince olmalı bnce 😎😎 ee bari iki çerez bişi patlat 😜😜😜

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X