Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cok tesekkur ederim canım sana da nasip olsun inşallah İstanbul'da ihtiyaç duymuyordum araba sıkıntıydı ama burda bir yere gidecegim zaman zorlanıyorum nasip oldu elhamdülillah
Tebrikler hayırlı uğurlu olsun
Cok sukur tesekkur ederim canım

Cok tesekkur ederim canım sana da nasip olsun inşallah İstanbul'da ihtiyaç duymuyordum araba sıkıntıydı ama burda bir yere gidecegim zaman zorlanıyorum nasip oldu elhamdülillah

Cok sukur tesekkur ederim canım
10 senedir var benim ehliyet arabamda var bi tek ciddi para kazanacağım iş kaldı oda nasip olur inşallah ondan sonra değmesinler keyfime arabam derken eşimle benim tek kullanmıyom ama resmi olarak benim üzerime .

10 senedir var benim ehliyet arabamda var bi tek ciddi para kazanacağım iş kaldı oda nasip olur inşallah ondan sonra değmesinler keyfime arabam derken eşimle benim tek kullanmıyom ama resmi olarak benim üzerime .
Daha nolsun

Şükürler olsun her halimize çocuk henüz küçük bide köy yerindeyim diye iş bulup gidemiyorum ama inşallah olacak . Ya atanacam ya ticaret yapacam bir şey olacak yani sıkıldım evde durmaktan açıkçası

Hakkında hayırlısı olsun canım

Aaa ben yazmadımmı yaa
Kahvaltı 2 hş yumurlatı salata
Ara 1 mandalina
Öğlen 4 yk makarna, 1 kase k.mercimek çorbası,3 yk yoğurrt
Ara yarım muz
Akşam balık köfte 4 adet, 2 kaşık p.püresi, 1 kase salata
Ara 3 yk yoğurt
Su 2
E Elif_Eylul
S Sekerpareeee

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…