Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya ben öyle sevemedim daha çok baharatlı seviyorum her marketten aldığımda kasadaki kızlar soruyor onu nasıl yiyorsunuz diye😂 başta bende hiç begenmemistim ama en sevdiğim halini bulunca güzel oldu 😂
Yumuşak olmadan yemişlerdir ondan sevmemişlerdir iyice yumuşak olunca yeseler vazgeçemezler 😍 . Kabak çekirdeğinin daha tatlı ve yumuşak olanını yiyormuş hissi veriyor . Tabi sertken çok acı ve kötü...

:bicak: :kk77:aynen..kaçtım 🤣ama çok garip değil mi
Şimdi bir topik derdini açıp insanların fikirlerini almak istiyorsun..ama kimsenin kimsenin fikrine saygısı yok 🙄aslında fikirlesmek üzerine kurulu olup fikir çatismasi :confused::confused:
Çok.kavga oluyor ya ya da herkes aynı fkmirde konu sahibini lincliyor

:bicak: :kk77:aynen..kaçtım 🤣ama çok garip değil mi
Şimdi bir topik derdini açıp insanların fikirlerini almak istiyorsun..ama kimsenin kimsenin fikrine saygısı yok 🙄aslında fikirlesmek üzerine kurulu olup fikir çatismasi :confused::confused:
Bide kadının düşmanı kadın dediklerinde kendilerini yiyip bitiriyorlar ama bazı yerlerde doğru

Haftaya pazar sınavım var diyete çok dikkat edebileceğimi sanmıyorum. Yani etmeye çalışacağım da yine kendimi aç bırakıp metabolizmamı halletmekten korkuyorum 🤦
O zam aç bırakma kendini 🥺

Niye öyle dedin🥸
Ya hem sınavım var haftaya pazar hem de eşim nöbette hep. Böyle evde veletle başbaşa kaldığımda hep aç kaliyorum diyete uymuyorum sağlıklı beslenmiyorum :KK43: o yüzden çok umudum yok 😔

Ya hem sınavım var haftaya pazar hem de eşim nöbette hep. Böyle evde veletle başbaşa kaldığımda hep aç kaliyorum diyete uymuyorum sağlıklı beslenmiyorum :KK43: o yüzden çok umudum yok 😔
Şimdiden öyle düşünme canım dur bakalım daha baştan pes etme elinden geleni yap gitsin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X