Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
2 Aralık menü,
Sabah 2 dilim kizarmis ekmek bir yumurtadan menemen bir dilim peynir bir bardak çay.

Öğlen, bir tabak semizotu yemeği.

Akşam, Bir haslanmis yumurta iki dilim ekmek bir bardak çay 3 minik kup kaşar peyniri 2 tatlı kasigi tahin/ pekmez. E Elif_Eylul

Afiyet olsun 🥰🥰 . Dediğim gibi en sevdiğim hali sade hali 😍 bayılıyorum sadece kendisini yemeye
Ya ben öyle sevemedim daha çok baharatlı seviyorum her marketten aldığımda kasadaki kızlar soruyor onu nasıl yiyorsunuz diye😂 başta bende hiç begenmemistim ama en sevdiğim halini bulunca güzel oldu 😂

Sabah bir adet kabaklı havuçlu peynirli kek (bir dilim) şekersiz türk kahvesi 1 adet hurma

Öğlen iki küçük Trabzon hurması
Arada 2 dilim sade limonlu kek
Çok isteyip ödem yapıcak diye yiyemedigim lahana turşusu :p

Akşam 2 kaşık pirinç pilavı, 3 şiş cağ kebabı salata
Az sonra bir kova patlamış mısır yedim mi tamamdır.
Benim en büyük sorunum sabahları asla acikmiyorum kalorimin çoğunu akşam alıyorum :KK43: bunun üstüne gitmem sart.
E Elif_Eylul
Afiyet olsun canım 😘

Yorum yapma okuyucu ol sadece bence ham yaparlar yoksa 😂
:bicak: :kk77:aynen..kaçtım 🤣ama çok garip değil mi
Şimdi bir topik derdini açıp insanların fikirlerini almak istiyorsun..ama kimsenin kimsenin fikrine saygısı yok 🙄aslında fikirlesmek üzerine kurulu olup fikir çatismasi :confused::confused:

Evet kızlar buhafta 2li eşleşme olarak gidicez :KK49: :KK49:

Haftaya cumaya kadar eşlerinizi takip edin,menülerini gerekirse eleştirin,az yada çok bu size kalmış,şimdilik benden bukadar esen kalın 👋

🐧🐧🐧🐧 :KK71: :KK71: :KK71:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X